Apartamenty Mikołowska

Mieszkania na sprzedaż ul. Mikołowska, oferowane bezpośrednio przez

Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Gliwice, ul. Mikołowska

Apartamenty Mikołowska

5 zdjęć

Apartamenty Mikołowska
Apartamenty Mikołowska
Apartamenty Mikołowska
Apartamenty Mikołowska

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

58 - 100/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gliwice - 1200 m

Przystanek Autobusowy - 80 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

43 placówki medyczne, 44 placówki edukacyjne, 123 kawiarnie i restauracje, 74 sklepy, 39 obiektów sportowych, 10 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 12 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, loggia

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 58 do 100 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Mikołowska logo

Apartamenty Mikołowska to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w centrum miasta. Jednym z głównych jej atutów jest atrakcyjna lokalizacja z dogodną komunikacją i bliskością do gliwickiej starówki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola oraz restauracje, teatry i inne ciekawe miejsca usługowo – rekreacyjne, w których można miło spędzać wolny czas.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach aktywnych, chcących cieszyć się życiem korzystając z dobrodziejstw miasta i natury.

Apartamenty Mikołowska to sześciopiętrowy budynek o ciekawej formie architektonicznej z urokliwym patio dostępnym dla mieszkańców. W jego skład wchodzą 152 lokale mieszkalne oraz 7 lokali usługowych. Dostępne mieszkania mają powierzchnię od 29 do 99 m2. Wszystkie mieszkania charakteryzują się optymalnym układem przestrzennym co, zapewnia komfort ich użytkowania. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również zewnętrzne i podziemne miejsca postojowe, a także miejsce z ładowarką dla samochodów elektrycznych i komórki lokatorskie. Na parterze budynku znajdzie się również rowerownia i wózkownia.

Inwestycja Apartamenty Mikołowska znajduje się w Gliwicach, ul. Mikołowska (0.4 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Apartamenty Mikołowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mikołowska w sprzedaży jest 10 nowych mieszkań o powierzchni od 58 do 100 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Acatom Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Mikołowska?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Mikołowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1200 metrów od inwestycji Apartamenty Mikołowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Mikołowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mikołowska znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Politechnika Śląska w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 28 imienia Profesora Witolda Budryka w odległości 270 m, Przedszkole Miejskie nr 20 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Mikołowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr n. med. Ryszark Szumniak w odległości 70 m, Ginekolog-położnik lek. med. Zofia Cieśla-Szumniak w odległości 70 m, Happy Dental Ruçi & Mróz w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Mikołowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Za rogiem, w odległości 110 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mikołowska w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 280 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 280 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.03.2021
Data aktualizacji: 04.12.2023
Apartamenty Mikołowska logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Mikołowska 7, lok. 405 Gliwice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 13:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: