Ogrody Królowej Bony V

7 zdjęć

Ogrody Królowej Bony V
Ogrody Królowej Bony V
Ogrody Królowej Bony V
Ogrody Królowej Bony V

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Królowej Bony V dostępnych jest 88 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 88 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 108 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 500 do 12 400 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Ogrody Królowej Bony Etap V to ostatnia część prestiżowego osiedla zlokalizowanego w samym sercu Gliwic, znajdującego się zaledwie kilka minut od Rynku. Projekt ten jest unikatową przestrzenią do życia, która łączy historię, elegancję i nowoczesność, a do tego wygodę w jednym miejscu.

W ramach inwestycji powstaną trzy nowoczesne budynki, których subtelna kolorystyka oraz detale elewacji będą wizualnie nawiązywać do poprzednich etapów osiedla. Teren projektu zostanie pokryty zielonymi ogrodami z selektywnie dobraną roślinnością oraz miejscami do wypoczynku. Ponadto dwie zabytkowe wille należące niegdyś do Hegenscheidta, w których zlokalizowane są lokale usługowe, nadają niepowtarzalny charakter inwestycji.

Lokalizacja projektu gwarantuje doskonałą komunikację, bliskość sklepów oraz wszelkich usług, które są w zasięgu ręki mieszkańców. Osiedle będzie terenem zamkniętym, co wpływa na komfort, bezpieczeństwo oraz tworzy zacisze od odgłosów miejskich. Dodatkowo w sąsiedztwie istnieje tężnia solankowa, która stwarza mikroklimat oddziałujący na zdrowie oraz samopoczucie mieszkańców.

Atutem inwestycji jest duża różnorodność mieszkań o metrażu od 25 do 108 m2, posiadających balkon lub taras. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano garaż podziemny, komórki lokatorskie, rowerownie oraz cichobieżne windy w każdym budynku, a bezpośrednio przy ulicy Zygmunta Starego powstaną dwa duże odrębne lokale usługowe z witryną.

Inwestycja Ogrody Królowej Bony V znajduje się w Gliwicach, ul. Zygmunta Starego (1.1 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez Radan Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Królowej Bony V w sprzedaży jest 88 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 108 metrów kwadratowych , w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Radan Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Królowej Bony V?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Królowej Bony V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Ogrody Królowej Bony V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Zygmunta Starego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Królowej Bony V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Królowej Bony V znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Biuro Zarządzania Projektami Inwestycyjnymi Samax Elżbieta Ziaja w odległości 200 m, Państwowe Policealne Studium Zawodowe Wokalno-Baletowe w odległości 280 m, Przedszkole Miejskie Nr 23 w Gliwicach w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Królowej Bony V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Królowej Bony V w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.12.2022
Data aktualizacji: 11.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: