Ulica Perłowa

Oferta archiwalna

piaseczyński, Józefosław, ul. Józefosław

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ulica Perłowa

2 zdjęcia

Ulica Perłowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

“Ulica Perłowa” – to nowa, kolejna nasza inwestycja w Józefosławiu.Proponujemy Państwu i tym razem mieszkania oraz segmenty w zabudowie jednorodzinnej, z ogródkami, tarasami …, położone w zacisznym, odsuniętym od głównej ulicy miejscu, w otoczeniu kameralnej zabudowy.W pierwszym etapie realizować będziemy mieszkania i domy w zespole BŁĘKITNYM, którego budowa rozpocznie się w lipcu 2012r., a zakończy pod koniec 2013r.Proste i nowoczesne projekty mieszkań i budynków zakładają maksymalną funkcjonalność i elastyczność – możliwość wprowadzania indywidualnych zmian projektowych, a pastelowa kolorystyka budynków doskonale komponuje się z zielenią otoczenia.Unikalny układ osiedla – składa się ono bowiem z kilku mniejszych zamkniętych zespołów, po 10 domów w każdym, co dodatkowo poprawia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców (mniejszy ruch, cisza…), a także usprawnia zarządzanie osiedlem.•    mieszkanie 50 m2 – parter, z ogródkiem od 66 do 110 m2•    mieszkanie 57 m2 – piętro z tarasem, lub ogródkiem•    mieszkanie 74 m2 – piętro z dwupokojową antresolą i tarasem, lub ogródkiem•    segmenty 115 m2 i 133 m2 z działkami od 200 do 250 m2Każde mieszkanie ma wydzielone miejsce postojowe przed domem, dodatkowo (w opcji) możemy zaproponować indywidualny, zamknięty garaż w budynku w którym jest lokal. Każde mieszkanie ma niezależne wejście, co w sumie daje wrażenie własnego domu.Czekamy na Państwa wiadomości e-mail poprzez nasz formularz kontaktowy po prawej stronie. Zachęcamy Państwa także do kontaktu telefonicznego. W takim wypadku prosimy powołać się na portal RynekPierwotny.com.

Inwestycja Ulica Perłowa znajduje się w Józefosławiu, ul. Józefosław null (0.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Perłowa Sedno Dom Sp.z o.o. S.k.

Inwestycja Ulica Perłowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ulica Perłowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Perłowa Sedno Dom Sp.z o.o. S.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ulica Perłowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ulica Perłowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Ulica Perłowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kameralna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ulica Perłowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ulica Perłowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu w odległości 370 m, Szkoła Muzyczna I stopnia "Maestro" w Józefosławiu w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ulica Perłowa w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Józefosławiu

Oferty w Józefosławiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: