Osiedle Planety 5

Oferta archiwalna

piaseczyński, Józefosław, ul. Planety

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 88 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Planety 5

2 zdjęcia

Osiedle Planety 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Pustak ceramiczny Porotherm, Leier, gr. 24cm i 18,8cm, na zaprawie cementowo-wapiennej,

Dach

Stropodach żelbetowy kryty papą

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy akrylowy, Atlas, Kosbud na styropianie 15 cm; Cokół ocieplony 10 cm styropianem aquastyr wykończony tynkiem polimerowym; Garaż nie ogrzewany docieplony styropianem; Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej Blachotrapez;

Stolarka okienna

Okna PVC białe od wewnątrz, szare od zewnątrz, profil 5-komorowy Salamander, szyba thermofloat, zespolona o współczynniku przenikania ciepła K=1,1 Okucia obwiedniowe zwykłe, nawiewniki w liczbie 1 szt. w kuchni i salonie.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi antywłamaniowe typu KMT Plus 75, kolor biały, klasy antywłamaniowej B, wyposażane w 2 wkładki

Posadzka

Izolacja termiczna, 10 cm styropianu na parterze (bez garażu) i 5 cm na piętrach przykryta szlichtą cementową

Instalacje

Instalacja doprowadzona do planowanych urządzeń sanitarnych pokazanych na rzutach lokalu (bez tych urządzeń), wykonana z tworzyw sztucznych Aquatherm, (doprowadzenie do baterii sztorcowych dla zlewów i umywalek, oraz naściennych dla wanien i pryszniców)

Ogrzewanie

Instalacja indywidualna obsługiwana własnym kotłem dwufunkcyjnym który należy umieszczać tylko w pomieszczeniu o kubaturze >6,5m3; Doprowadzona od planowanego kotła do planowanych grzejników, rury wykonane z polietylenu sieciowanego Kisan

Wentylacja

Kanały wentylacji grawitacyjnej, w łazienkach, kuchniach i wc – przystosowane do wspomagania mechanicznego, bez dostawy wentylatora

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w parterowych garażach w budynku - w cenie 39 000 zł. oraz dodatkowe miejsca zewnętrzne w cenie lokalu.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Planety 5 – to nowy etap naszej inwestycji w Józefosławiu, realizowany według nowego projektu. Tym razem proponujemy Państwu dwupoziomowe apartamenty z ogródkami lub z dwoma obszernymi tarasami.

Każdy lokal będzie miał osobne wejście z zewnątrz jak do własnego domu, własny garaż i dodatkowe miejsce postojowe przed nim.

Osiedle będzie położone w zacisznym miejscu, z dala od głównej ulicy, w otoczeniu niskiej zabudowy. Składać się będzie z dwóch mniejszych zespołów po 9 segmentów w każdym i własną uliczką wewnętrzną, co dodatkowo poprawia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców (mniejszy ruch, cisza…), a także usprawnia zarządzanie osiedlem.

Mieszkania w osiedlu Planety zlokalizowano w segmentach jednorodzinnych co podkreśla ich unikalny charakter nie podobny do innych mieszkań. Dzięki dużym ogródkom i tarasom są świetną propozycja dla osób z dziećmi oraz osób zmęczonych mieszkaniem w blokach, a to wszystko w cenach znacznie niższych niż w Warszawie. Miłą niespodzianką jest BEZCZYNSZOWY charakter osiedla, a opłaty stałe są symboliczne i wynoszą 120 zł/m-c.

Józefosław to raj dla rowerzystów. Tutaj biegną trasy wycieczek do Lasu Kabackiego (500m), Ogrodu Botanicznego w Powsinie lub dalej nad Wisłę. W odległości 400 m znajduje się centrum rekreacyjno – sportowe oraz handlowe Centrum Józefosław: Marcredo Compact (Piotr i Paweł).

Inwestycja Osiedle Planety 5 znajduje się w Józefosławiu, ul. Planety null (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Perłowa Sedno Dom Sp.z o.o. S.k.

Inwestycja Osiedle Planety 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Planety 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Perłowa Sedno Dom Sp.z o.o. S.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Osiedle będzie położone w zacisznym miejscu, z dala od głównej ulicy, w otoczeniu niskiej zabudowy. Składać się będzie z dwóch mniejszych zespołów po 9 segmentów w każdym i własną uliczką wewnętrzną, co dodatkowo poprawia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców (mniejszy ruch, cisza…), a także usprawnia zarządzanie osiedlem.

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Planety 5?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Planety 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Planety 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komety 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Planety 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Planety 5 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaków w odległości 470 m, Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców w odległości 470 m, Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia I w odległości 530 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Planety 5 w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Basen, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2017
Data aktualizacji: 16.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Józefosławiu

Oferty w Józefosławiu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: