Karpia 25

Oferta archiwalna

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Karpia 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 414 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Karpia 25

9 zdjęć

Karpia 25
Karpia 25
Karpia 25
Karpia 25

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (62): W I etapie dostępnych jest jeszcze 7 komórek lokatorskich, natomiast w II etapie przewidzianych jest 55 komórek lokatorskich. Cena komórek lokatorskich jest wliczona w cenę mieszkania.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca): ŁĄCZNIE I i II ETAP: 42 miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (229 miejsc): ŁĄCZNIE I i II ETAP: 229 miejsc postojowych podziemnych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

OSTATNIE MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU.

Etap I – Karpia 25 B etap odebrany w sierpniu 2016 roku (1 wolne mieszkanie)

Etap II – Karpia 25 etap odebrany w czerwcu 2017 roku (8 wolnych mieszkań)

Poznańska jakość za rozsądną cenę.

Osiedle KARPIA 25 to inwestycja poznańskiej Spółki "Pekabud-Morasko Inwestycje" Sp. z o.o. Firma z 30-letnią tradycją w okresie swej działalności prowadzonej na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego stała się liderem wśród generalnych wykonawców prac budowlanych, remontowych i modernizacyjnych.

Osiedle KARPIA 25 to nowoczesny i funkcjonalny projekt, który powstał na poznańskich Naramowicach w niewielkiej odległości od ulicy Lechickiej i Naramowickiej (700 metrów do najbliższego przystanku). Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Poznania. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, poczta, kościół oraz tereny zielone.

Osiedle KARPIA 25 składa się z dwóch 5-kondygnacyjnych budynków (łącznie 176 atrakcyjnych lokali mieszkalnych i 2 lokale handlowo-usługowe) ze wspólnym wewnętrznym dziedzińcem z miejscem rekreacji dla mieszkańców i zabaw dla dzieci. Każde mieszkanie ma balkon lub taras, a niektóre mają do zaoferowania swoim mieszkańcom zarówno balkon jak i taras. W większości mieszkań parterowych wydzielono tarasy zielone - ogródki. Wśród oferowanych mieszkań coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy aneksów kuchennych, jak i osobnych kuchni.

Budynki zaprojektowano z dużą starannością nie tylko o wykorzystanie nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych, ale także z uwzględnieniem nowatorskich rozwiązań przestrzennych, które zapewniają optymalne wykorzystanie metrażu poszczególnych lokali, jak również obniżenie kosztów utrzymania mieszkań dla docelowych lokatorów. Należą do nich m.in.:

- zastosowanie okien trzyszybowych o wydajniejszym współczynniku termicznym i akustycznym

- instalacja na dachu budynku systemu solarnego wspomagającego centralne ogrzewanie jak również ogrzewanie wody (dzięki temu rozwiązaniu możliwe będzie obniżenie kosztów o ok. 50% w przypadku wody oraz o ok. 10% w przypadku ogrzewania).

Osiedle przystosowane jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W halach garażowych znajduje się łącznie 229 miejsc postojowych. W projekcie przewidziano także 42 miejsca postojowe na zewnątrz budynku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej inwestycji i rezerwacji wybranych mieszkań. Szczegółowe informacje dotyczące oferty uzyskać można w naszym Biurze Sprzedaży przy ul. Dymka 214.

Mieszkanie 49 zostało wykończone pod klucz.

Aktualnie w inwestycji Karpia 25 pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 57 do 105 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Inwestycja Karpia 25 znajduje się na Naramowicach, ul. Karpia 25 (4.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja Karpia 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Karpia 25 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (229 miejsc)

W inwestycji znajdują się 62 komórki lokatorskie W I etapie dostępnych jest jeszcze 7 komórek lokatorskich, natomiast w II etapie przewidzianych jest 55 komórek lokatorskich. Cena komórek lokatorskich jest wliczona w cenę mieszkania..

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się na Naramowicach, które zlokalizowane są w północnej części Poznania. Obszar ten od strony wschodniej (poprzez las komunalny) graniczy z Piątkowem, a od strony zachodniej z doliną Warty. Łąki nadwarciańskie oraz znajdujący się w bliskim sąsiedztwie rezerwat przyrody Żurawiniec stanowią przepiękne tereny spacerowe.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Karpia 25?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Karpia 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Karpia 25 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Pirata Ferdusia w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Karpia 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 21.03.2016
Data aktualizacji: 09.09.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Naramowicach

Oferty na Naramowicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: