Karpia 25

ZAMIESZKAJ NA ŚWIĘTA W SWOIM "M"

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.

Ceny od: 5 600 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Karpia 25 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
77+79
4
104,62 m²
4

Opis Inwestycji

OSTATNIE MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU.Etap I – Karpia 25 B etap odebrany w sierpniu 2016 roku (1 wolne mieszkanie)Etap II – Karpia 25 etap odebrany w czerwcu 2017 roku (8 wolnych mieszkań)Poznańska jakość za rozsądną cenę.Osiedle KARPIA 25 to inwestycja poznańskiej Spółki "Pekabud-Morasko Inwestycje" Sp. z o.o. Firma z 30-letnią tradycją w okresie swej działalności prowadzonej na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego stała się liderem wśród generalnych wykonawców prac budowlanych, remontowych i modernizacyjnych.Osiedle KARPIA 25 to nowoczesny i funkcjonalny projekt, który powstał na poznańskich Naramowicach w niewielkiej odległości od ulicy Lechickiej i Naramowickiej (700 metrów do najbliższego przystanku). Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum Poznania. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, poczta, kościół oraz tereny zielone.Osiedle KARPIA 25 składa się z dwóch 5-kondygnacyjnych budynków (łącznie 176 atrakcyjnych lokali mieszkalnych i 2 lokale handlowo-usługowe) ze wspólnym wewnętrznym dziedzińcem z miejscem rekreacji dla mieszkańców i zabaw dla dzieci. Każde mieszkanie ma balkon lub taras, a niektóre mają do zaoferowania swoim mieszkańcom zarówno balkon jak i taras. W większości mieszkań parterowych wydzielono tarasy zielone - ogródki. Wśród oferowanych mieszkań coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy aneksów kuchennych, jak i osobnych kuchni.Budynki zaprojektowano z dużą starannością nie tylko o wykorzystanie nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych, ale także z uwzględnieniem nowatorskich rozwiązań przestrzennych, które zapewniają optymalne wykorzystanie metrażu poszczególnych lokali, jak również obniżenie kosztów utrzymania mieszkań dla docelowych lokatorów. Należą do nich m.in.:- zastosowanie okien trzyszybowych o wydajniejszym współczynniku termicznym i akustycznym- instalacja na dachu budynku systemu solarnego wspomagającego centralne ogrzewanie jak również ogrzewanie wody (dzięki temu rozwiązaniu możliwe będzie obniżenie kosztów o ok. 50% w przypadku wody oraz o ok. 10% w przypadku ogrzewania).Osiedle przystosowane jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W halach garażowych znajduje się łącznie 229 miejsc postojowych. W projekcie przewidziano także 42 miejsca postojowe na zewnątrz budynku.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej inwestycji i rezerwacji wybranych mieszkań. Szczegółowe informacje dotyczące oferty uzyskać można w naszym Biurze Sprzedaży przy ul. Dymka 214.Mieszkanie 49 zostało wykończone pod klucz.Aktualnie w inwestycji Karpia 25 pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 57 do 105 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Inwestycja Karpia 25 znajduje się na Naramowicach, ul. Karpia 25 (4.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Karpia 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Karpia 25 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 105 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 105 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (229 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca)

W inwestycji znajdują się 62 komórki lokatorskie W I etapie dostępnych jest jeszcze 7 komórek lokatorskich, natomiast w II etapie przewidzianych jest 55 komórek lokatorskich. Cena komórek lokatorskich jest wliczona w cenę mieszkania..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (62): W I etapie dostępnych jest jeszcze 7 komórek lokatorskich, natomiast w II etapie przewidzianych jest 55 komórek lokatorskich. Cena komórek lokatorskich jest wliczona w cenę mieszkania..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (229 miejsc): ŁĄCZNIE I i II ETAP: 229 miejsc postojowych podziemnych.
  • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca): ŁĄCZNIE I i II ETAP: 42 miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 105 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 600 do 6 400 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:bezpłatna.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości od 7 do 8 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Karpia 25

Inwestycja znajduje się na Naramowicach, które zlokalizowane są w północnej części Poznania. Obszar ten od strony wschodniej (poprzez las komunalny) graniczy z Piątkowem, a od strony zachodniej z doliną Warty. Łąki nadwarciańskie oraz znajdujący się w bliskim sąsiedztwie rezerwat przyrody Żurawiniec stanowią przepiękne tereny spacerowe.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 1850 metrów od inwestycji Karpia 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wójtowska (1:WOJT21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Karpia 25 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: WESOŁE RYBKI w odległości 700m, Przedszkole nr 141 w odległości 750m, Przedszkole nr 134 w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Apteka Naramowicka Hoser S., mgr Farm., w odległości 750 m znajduje się Pod Jemiołą. Apteka, w odległości 900 m znajduje się Łużycka. Apteka..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Urząd Pocztowy, w odległości 250 m znajduje się Groszek - Sklep Spożywczy, w odległości 450 m znajduje się Restauracja "Fortezza".

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Siłownia Body Lab One, w odległości 600 m znajduje się Hangar Klub Sportowy, w odległości 900 m znajduje się Klub Karate Tradycyjnego "Orzeł".

Data publikacji: 21.03.2016

Data aktualizacji: 22.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie