Oaza Piątkowo

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jaroczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Pegaz Nieruchomości

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Jaroczyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Oaza Piątkowo

6 zdjęć

Oaza Piątkowo
Oaza Piątkowo
Oaza Piątkowo
Oaza Piątkowo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 183 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oaza Piątkowo zostanie zbudowana zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami, w myśl idei życia w  otoczeniu zieleni, co wpływa na wyjątkową atrakcyjność inwestycji. Na naszym kameralnym osiedlu znajdują się jedynie 183 lokale, rozmieszczone w dwóch budynkach. Klienci mogą wybierać spośród 1, 2, 3 i  4-pokojowych mieszkań, dopasowanych do swoich potrzeb i  wymagań. Przestronne wnętrza mieszkań uzupełnione są balkonami lub tarasami, które stanowią dodatkową przestrzeń dla wszystkich członków rodziny.

Kameralne osiedle o nowoczesnej architekturze to wymarzony dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Jasna elewacja z przeszkloną klatką schodową, funkcjonalne wnętrza, a także najbardziej poszukiwane obecnie metraże to nie jedyne atuty projektu. Inwestycję charakteryzuje także świetna lokalizacja zapewniająca dostęp do rozwiniętej infrastruktury społecznej oraz szeroka gama dodatkowych udogodnień, takich jak np. całodobowa ochrona.

Inwestycja Oaza Piątkowo znajduje się na Piątkowie, ul. Jaroczyńskiego (5.4 km od centrum Poznania), sprzedaż prowadzi Pegaz Nieruchomości.

Inwestycja Oaza Piątkowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 183 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Oaza Piątkowo nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest na Piątkowie, dzielnicy cieszącej się dużą popularnością wśród osób szukających mieszkania w Poznaniu. W tej lokalizacji klienci cenią zarówno bogatą infrastrukturę społeczną, jak i świetne połączenia komunikacyjne.

Jeśli zamieszkasz przy ulicy Jaroczyńskiego, samochodem dojedziesz w:

- 15 minut do centrum miasta

- 8 minut do należącego do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Kampusu Morasko

- 6 minut do Galerii „Plaza”

- 6 minut do Galerii „Pestka”

- 5 minut do Centrum Sportowego NIKU.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oaza Piątkowo?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oaza Piątkowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2020 metrów od inwestycji Oaza Piątkowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Podolany.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Oaza Piątkowo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Oaza Piątkowo znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej w odległości 200 m, szkoła w odległości 230 m, Przedszkole nr 163 "Baśniowy Zamek" w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Oaza Piątkowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 260 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 310 m, City Dental w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oaza Piątkowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Elite, w odległości 320 m znajduje się Fawor, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oaza Piątkowo w odległości 110 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: