Pawia 73

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pawia, oferowane bezpośrednio przez Pawia 73

Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Pawia 73

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Pawia 73

4 zdjęcia

Pawia 73
Pawia 73
Pawia 73
Pawia 73

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Lokalizacja to podstawowe kryterium podczas zakupu mieszkania. Adres Pawia 73 zarezerwowany jest dla tych, którzy są aktywni, kochają miejskie życie, ale doceniają również ciszę i spokój okolicy. Muranów, to dzielnica z historyczną przeszłością, która każdego dnia zmienia oblicze. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola. W wolnej chwili, można udać się na zakupy do pobliskich centrów handlowych, np.: Klif czy Arkadia, które oddalone są niecałe 10 minut drogi.

Nowoczesny i kameralny budynek o układzie kaskadowym z 76 funkcjonalnymi lokalami, będzie miał zróżnicowany metraż lokali: od około 35 m2 do ponad 90 m2. W tym: 16 mieszkań 1-pokojowych, 24 mieszkania 2-pokojowe, 28 mieszkań 3-pokojowych oraz 8 mieszkań 4-pokojowych. Każde z nich, zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność. Dzięki temu mieszkańcy, w prosty sposób będą mogli nadać indywidualny i unikalny charakter każdemu apartamentowi.

Przestrzeń przed budynkiem zostanie zagospodarowana zielenią, znajdzie się też miejsce na plac zabaw, który z pewnością przyniesie wiele radości najmłodszym mieszkańcom. Na parterze znajdzie się część biurowo – usługowa, a także siedziba Spółdzielni, a w dwukondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, znajdą się parkingi przeznaczone jedynie dla mieszkańców Apartamentów.

Parking podziemny - w okolicy Apartamentów w sercu Warszawy znajduje się strefa płatnego parkowania. Mieszkańcy inwestycji będą mogli bez problemu zaparkować samochód na parkingu podziemnym. Dwupoziomowy parking to aż 54 miejsca postojowe.

Inwestycja Pawia 73 znajduje się na Nowolipkach, ul. Pawia 73 (2.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Pawia 73.

Inwestycja Pawia 73 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Pawia 73 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pawia 73 przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, basen, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pawia 73?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pawia 73 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Pawia 73 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bellottiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pawia 73 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pawia 73 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 234 w odległości 80 m, Przedszkole nr 10 w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 222 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pawia 73 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ibis w odległości 260 m, Przychodnia MULTI MED Okopowa w odległości 260 m, Szpital Położniczy imienia świętej Zofii w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pawia 73 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pawia 73 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.11.2017
Data aktualizacji: 24.10.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: