Willa Tumska 40

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tumska, oferowane bezpośrednio przez

Paradox Investment

Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Tumska 40

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 96 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Tumska 40

6 zdjęć

Willa Tumska 40
Willa Tumska 40
Willa Tumska 40
Willa Tumska 40

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Willa Tumska 40 logo

Komfortowe mieszkania na sprzedaż o powierzchni 26-60 m2 znajdują się w zrewitalizowanej modernistycznej kamienicy Willa Tumska 40 przy ul. Tumska 40 na Włochach (7,5 km od centrum Warszawy). Sprzedaż prowadzi Paradox Investment Sp. z o.o. Sp.K.. 
W budynku mieści się 10 mieszkań. Inwestycja Willa Tumska 40 została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. 
Mniejsze mieszkania obecnie dostępne w ofercie znajdują się na pierwszym piętrze. Na każde z tych nowych mieszkań składa się kuchnia lub aneks kuchenny, salon i łazienka, zaś drugi pokój idealnie nadaje się na sypialnię, lub gabinet. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział: miejsca postojowe naziemne. Dodatkowo dwa największe mieszkania o powierzchni 60m2 znajdują się na poddaszu.

Dominantą willi są dwa malownicze, stuletnie modrzewie. Willa przeszła w 2015 roku całkowita rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków. Poprzez swoją kameralność - zawiera jedynie 10 mieszkań - oraz prywatny parking i ogromy prawie 1000 metrowy ogród willa będzie unikalnym miejscem dla życia jej mieszkańców.
- 10 mieszkań w kameralnym apartamentowcu
- lokale jednopoziomowe
- mieszkania dwu i trzypokojowe
- doskonała komunikacja, bliska odległość od stacji kolejki, przystanków arterii prowadzącej do centrum
- wysokość mieszkań do 3 m.

Inwestycja Willa Tumska 40 znajduje się na Nowych Włochach, ul. Tumska 40 (7.5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Paradox Investment.

Inwestycja Willa Tumska 40 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Tumska 40 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta - ok.20 min. do Centrum, zarówno szybką koleją miejską SKM, WKD i autobusem, przystanek 5min pieszo. Szybki dojazd zapewni nowa ulica Al. 4 Czerwca 1989 r. łącząc dzielnicę Włochy z Bemowem i Al.Jerozolimskimi.

Przedwojenna dzielnica Nowe Włochy określane jako Miasto Ogród, w niezwykłej bliskości od ścisłego centrum zaskakuje wszystkich - kryje urokliwe stawy, kilkusetletnie parki i skwery. Cała dzielnica z uwagi na ochronę konserwatora zabytków zachowuję niespotykaną ilość zieleni - ponad 70% powierzchni. Na przestrzeni ostatnich lat Włochy uzyskały wspaniałą komunikację z obwodnicą i autostradą i została na nowo odkryta przez Warszawiaków - jak Saska Kępa zamienia się w ostoję elegancji i klasy.

W okolicy dominuje niska zabudowa. Nie ma tu blokowisk a wyłącznie kameralne budynki mieszkalne i zieleń. Nieopodal budynku znajduje się między innymi Park ze Stawem Koziorożca, plac zabaw dla dzieci ścieżki rowerowe, Dworzec kolejki Warszawa Włochy, oraz liczne szkoły, przedszkola i sklepy. Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta.

W okolicy znajduje się aż 12 przedszkoli, 5 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 3 szkoły średnie oraz Szkoła Muzyczna.
Ulica Tumska ma swoje wyjątkowe miejsce w tym obszarze określanym jako Miasto Ogród. Na przestrzeni ostatnich lat, zamienia się w ostoję elegancji i klasy.
Pod numerem 40 do dziś stoi piękna, kameralna willa, która pamięta czasy prestiżowego warszawskiego modernizmu.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Tumska 40?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Tumska 40 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 812 metrów od inwestycji Willa Tumska 40 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Włochy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Tumska 40 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Tumska 40 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" w odległości 116 m, Przedszkole nr 443 w odległości 155 m, szkoła w odległości 161 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Tumska 40 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Diag Dent w odległości 545 m, Iza-Dent w odległości 553 m, mjkstomatologia.pl w odległości 897 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Tumska 40 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 86 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 392 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 426 m znajduje się Cukiernia Italia Trześniewscy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Tumska 40 w odległości 126 m znajduje się boisko / kort, w odległości 129 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 138 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: