InCity

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOkam Capital Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 340 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • W Apartments(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Siedmiogrodzka 3 (2.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 957/m2
  W Apartments
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 43 - 190 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Marvipol Development
 • Towarowa Towers(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa (2 km od centrum Warszawy)
  Towarowa Towers
  Termin oddania: 1 kw. 2024
  Liczba mieszkań: 251
  Powierzchnia: 31 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 197 ofert
  ASBUD Group
 • City Link(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Skierniewicka 34 (2.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 124 brutto/m2
  City Link
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 108 - 117 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

InCity to budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie w centrum Warszawy, na rogu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej – w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego,  stacji metra i wygodnych połączeń komunikacyjnych.To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich. W ofercie przeważają mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni do 65 m2. Mieszkania o metrażu powyżej 85m2 stanowią 5% inwestycji. InCity powstanie przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych.Do wykończenia budynku wykorzystane będą: cegła, białe szkło, drewno i naturalny kamień. Funkcjonalna i estetyczna recepcja na parterze będzie wizytówkę wysokiego standardu.  Dodatkową atrakcję stanowić będą dziedziniec z ogródkiem oraz plac zabaw, stworzone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynku. Całodobowa ochrona zapewni bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom. Na parterze znajdą się lokale usługowo-handlowe, a pod budynkiem dwupoziomowy parking.Obowiązkowy zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 39 360,00 zł brutto.Termin oddania:I etap – IV kwartał 2013 r. II etap – IV kwartał 2014 r.

Inwestycja InCity znajduje się na Czystem, Ul. Siedmiogrodzka 1/ 3 (2.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Okam Capital Sp. z o.o..

Inwestycja InCity została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 427 nowych mieszkań w tym 67 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji InCity pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 33 metrów kwadratowych w cenie od 16 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Okam Capital Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórki lokatorskie od 4m2 do 7m2..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 427 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Dach
Strop nad 7 piętrem: Dach zielony – zieleń ekstensywna, żwir lub miejscowo podłoże tarasowe. Warstwy izolacyjne i oddzielające. Płyta żelbetowa. Strop nad 16 piętrem: Dach żwirowy. Warstwy izolacyjne i oddzielające, Płyta żelbetowa.
Elewacja
Parter: Systemowa ściana przeszklona – witryny usług Piętra1-4: Okładzina z płytek klinkierowych oraz elementy okładzin z kompozytowych płyt laminowanych drewnopodobnych mocowanych na ścianie ocieplonej systemowo Piętra 5-7: Systemowy tynk cienkowarstwowy z elementami okładziny z kompozytowych płyt laminowanych drewnopodobnych na ścianie ocieplonej. Piętra 8 – 16 (Etap III): Systemowa okładzina elewacyjna np. w kolorze białym i szarym wg próbnika RAL na ścianie ocieplonej.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe drewniane, rozwierano-uchylne, 1-skrzydłowe, 2-skrzydłowe lub 3-skrzydłowe. Malowane lakierobejcą, w tonacji wg. wyboru Architekta. Pakiet szyb zespolonych ze szkła przezroczystego, bezbarwnego.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań jednoskrzydłowe, stalowe, antywłamaniowe, osadzone w ościeżnicy stalowej, wymiary: 90x200cm w świetle ościeżnicy. Drzwi pełne, gładkie, wykończone obustronnie okleiną fornirowaną. Okucia antywłamaniowe.
Balkony
Balkony i loggie: Wykończenie podłóg - Płytki gresowe mrozoodporne, cokół z płytek gresowych. Balustrada - stal cynkowana, malowana proszkowo, wypełnienie ze szkła bezpiecznego. Wykończenie sufitów loggii - tynk cienkowarstwowy. Oddzielenia - panele kompozytowe drewnopodobne na pod konstrukcji stalowej. Tarasy na 8 piętrze: Wykończenie podłóg - trap z desek kompozytowych drewnopodobnych. Balustrada - ściana attykowa żelbetowa lub z pustaków ceramicznych wykończona elewacyjnym tynkiem cienkowarstwowym malowanym farbą silikonową, pochwyt metalowy, cynkowany, malowany proszkowo.
Posadzka
Wylewka betonowa zbrojona zbrojeniem rozproszonym, zatarta na gładko, warstwy wg. projektu w tym izolacja akustyczna.
Ściany
Tynk gipsowy na mokro, gruntowany.
Sufity
Tynk gipsowy na mokro, gruntowany.
Parapety zewnętrzne
Z blachy stalowej malowanej proszkowo.
Parapety wewnętrzne
Z konglomeratu.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacji.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Mechaniczna.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje, montaż urządzeń we własnym zakresie.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: komórki lokatorskie od 4m2 do 7m2..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 39360 zł.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, recepcja, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji InCity

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Wola, przy skrzyżowaniu ul. Siedmiogrodzkiej 1/3 i Karolkowej.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji InCity mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji InCity znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siedmiogrodzka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji InCity znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE KIDS&GARDEN w odległości 200 m, Academy International Karolkowa 49 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 81 w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 387 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji InCity jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Przyokopowa w odległości 260 m, Wojewódzki Szpital Zakaźny w odległości 400 m, FizjoBell w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji InCity składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się FRAC, w odległości 70 m znajduje się Carrefour, w odległości 120 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji InCity w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Pływalnia "Delfin" OSiR.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 23.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie