Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

InCity

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Siedmiogrodzka 1/, oferowane bezpośrednio przez

Okam Capital Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Czyste, Ul. Siedmiogrodzka 1/ 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 358 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

InCityInCity

8 zdjęć

InCity
InCity
InCity
InCity

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 427 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Strop nad 7 piętrem: Dach zielony – zieleń ekstensywna, żwir lub miejscowo podłoże tarasowe. Warstwy izolacyjne i oddzielające. Płyta żelbetowa. Strop nad 16 piętrem: Dach żwirowy. Warstwy izolacyjne i oddzielające, Płyta żelbetowa.

Elewacja

Parter: Systemowa ściana przeszklona – witryny usług Piętra1-4: Okładzina z płytek klinkierowych oraz elementy okładzin z kompozytowych płyt laminowanych drewnopodobnych mocowanych na ścianie ocieplonej systemowo Piętra 5-7: Systemowy tynk cienkowarstwowy z elementami okładziny z kompozytowych płyt laminowanych drewnopodobnych na ścianie ocieplonej. Piętra 8 – 16 (Etap III): Systemowa okładzina elewacyjna np. w kolorze białym i szarym wg próbnika RAL na ścianie ocieplonej.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe drewniane, rozwierano-uchylne, 1-skrzydłowe, 2-skrzydłowe lub 3-skrzydłowe. Malowane lakierobejcą, w tonacji wg. wyboru Architekta. Pakiet szyb zespolonych ze szkła przezroczystego, bezbarwnego.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań jednoskrzydłowe, stalowe, antywłamaniowe, osadzone w ościeżnicy stalowej, wymiary: 90x200cm w świetle ościeżnicy. Drzwi pełne, gładkie, wykończone obustronnie okleiną fornirowaną. Okucia antywłamaniowe.

Balkony

Balkony i loggie: Wykończenie podłóg - Płytki gresowe mrozoodporne, cokół z płytek gresowych. Balustrada - stal cynkowana, malowana proszkowo, wypełnienie ze szkła bezpiecznego. Wykończenie sufitów loggii - tynk cienkowarstwowy. Oddzielenia - panele kompozytowe drewnopodobne na pod konstrukcji stalowej. Tarasy na 8 piętrze: Wykończenie podłóg - trap z desek kompozytowych drewnopodobnych. Balustrada - ściana attykowa żelbetowa lub z pustaków ceramicznych wykończona elewacyjnym tynkiem cienkowarstwowym malowanym farbą silikonową, pochwyt metalowy, cynkowany, malowany proszkowo.

Posadzka

Wylewka betonowa zbrojona zbrojeniem rozproszonym, zatarta na gładko, warstwy wg. projektu w tym izolacja akustyczna.

Ściany

Tynk gipsowy na mokro, gruntowany.

Sufity

Tynk gipsowy na mokro, gruntowany.

Parapety zewnętrzne

Z blachy stalowej malowanej proszkowo.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja wentylacji.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje, montaż urządzeń we własnym zakresie.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: komórki lokatorskie od 4m2 do 7m2.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 39360 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

InCity to budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie w centrum Warszawy, na rogu ulic Siedmiogrodzkiej i Karolkowej – w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego,  stacji metra i wygodnych połączeń komunikacyjnych.

To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich. W ofercie przeważają mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchni do 65 m2. Mieszkania o metrażu powyżej 85m2 stanowią 5% inwestycji. InCity powstanie przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Do wykończenia budynku wykorzystane będą: cegła, białe szkło, drewno i naturalny kamień. Funkcjonalna i estetyczna recepcja na parterze będzie wizytówkę wysokiego standardu.  Dodatkową atrakcję stanowić będą dziedziniec z ogródkiem oraz plac zabaw, stworzone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynku. Całodobowa ochrona zapewni bezpieczeństwo i komfort wszystkim mieszkańcom. Na parterze znajdą się lokale usługowo-handlowe, a pod budynkiem dwupoziomowy parking.

Obowiązkowy zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 39 360,00 zł brutto.

Termin oddania:

I etap – IV kwartał 2013 r. II etap – IV kwartał 2014 r.

Inwestycja InCity znajduje się na Czystem (2.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Okam Capital Sp. z o.o.

Inwestycja InCity została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 427 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji InCity nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Okam Capital Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórki lokatorskie od 4m2 do 7m2..

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Wola, przy skrzyżowaniu ul. Siedmiogrodzkiej 1/3 i Karolkowej.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji InCity?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji InCity mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 449 metrów od inwestycji InCity znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Daszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji InCity znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji InCity znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Mówi Się w odległości 56 m, Fair Play w odległości 202 m, House Of Reggio w odległości 208 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji InCity jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medical & Beauty w odległości 24 m, Spire Clinic w odległości 28 m, Ekspert Stóp w odległości 65 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji InCity składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Żabka, w odległości 62 m znajduje się FRAC, w odległości 74 m znajduje się Fitology.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji InCity w odległości 294 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się boisko / kort, w odległości 313 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 23.11.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023