Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

BOHEMA - Strefa Praga

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szwedzka, oferowane bezpośrednio przez

Okam Capital Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

BOHEMA - Strefa PragaBOHEMA - Strefa Praga

7 zdjęć

BOHEMA - Strefa Praga
BOHEMA - Strefa Praga
BOHEMA - Strefa Praga
BOHEMA - Strefa Praga

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 264 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Boxy za miejscami parkingowymi

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

BOHEMA – Strefa Praga to nie tylko przemyślana koncepcja urbanistyczna. To styl życia.

Stacja metra przybliża centrum, a kultura i rozrywka, które zawładną tym miejscem, sprowadzą centrum Warszawy na Pragę.

To miejsce nie poddaje się standardowym podziałom. Tu przestrzeń mieszkalna, handlowo-usługowa, biurowa oraz kulturalna przenikają się, tworząc nową jakość życia. Duch zabytkowych obiektów przenika mury nowych budynków.

BOHEMA - Strefa Praga zaskakuje bogatą ofertą wspólnych terenów zewnętrznych. Liczne place o zróżnicowanym charakterze, szeroka aleja handlowa oraz rozległa powierzchnia wokół komina sprawiają, że to miejsce tętni życiem. Mieszkańcy znajdą tu mnóstwo udogodnień i atrakcji, które ubarwią codzienność.

Do 3 właśnie zrealizowanych budynków mieszkalnych (etap I) zlokalizowanych przy ul. Szwedzkiej 30 dołączą kolejne 4 budynki z 264 mieszkaniami w ramach etapu II. W sześcio- i siedmiokondygnacyjnych budynkach powstaną mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 30 m2 do 110 m2. Termin zakończenia prac budowlanych etapu II zaplanowany jest na IV kwartał 2022.

Inwestycja BOHEMA - Strefa Praga znajduje się na Nowej Pradze, ul. Szwedzka 20 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Okam Capital Sp. z o.o.

Inwestycja BOHEMA - Strefa Praga została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 264 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji BOHEMA - Strefa Praga nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Okam Capital Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Boxy za miejscami parkingowymi.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji BOHEMA - Strefa Praga?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji BOHEMA - Strefa Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 79 metrów od inwestycji BOHEMA - Strefa Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamienna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji BOHEMA - Strefa Praga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji BOHEMA - Strefa Praga znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 127 w odległości 150 m, szkoła w odległości 160 m, szkoła w odległości 209 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji BOHEMA - Strefa Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 398 m, Vita-Med w odległości 630 m, Grupa Zdrowie w odległości 689 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji BOHEMA - Strefa Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 123 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 174 m znajduje się Studio Figura.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji BOHEMA - Strefa Praga w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 184 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 370 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 29.01.2021
Data aktualizacji: 01.12.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023