Modern Niemcz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNU Homes Sp. z o. o.

Ceny od: 6 400 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Modern Niemcz dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B4
2
67,3 m²
1
B8
2
50,1 m²
1
B1
3
81 m²
Parter
B2
3
81 m²
Parter
B5
3
61,4 m²
1
B6
3
61,5 m²
1
B7
3
67,5 m²
1
B10
3
72,9 m²
2
14
4
76,48 m²
2
B9
4
74,3 m²
2
1
5
106,15 m²
Parter

Opis Inwestycji

Modern Niemcz

MODERN NIEMCZto propozycja dla wymagających, zaprojektowana z myślą o osobach ceniących połączenie niebanalnej architektury z ponadczasowym stylem. Zamknięte osiedle, w skład którego wchodzi 28 mieszkań 2, 3 oraz 4 pokojowych o powierzchniach od 30 m2 do 106 m2, gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.Modern Niemcz łączy w sobie zalety budownictwa wielorodzinnego z zaletami domku. Do każdego mieszkania przewidziany jest garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym lub miejsce parkingowe oraz przestronna loggia bądź duży taras z wyjściem do własnego ogródka pośród starych, pięknych drzew.Projektując Modern Niemcz skupiliśmy się przede wszystkim na funkcjonalności mieszkań. Przemyślane rozwiązania pozwalają dobrze zagospodarować przestrzeń nawet na stosunkowo małej powierzchni, a w przypadku większych mieszkań klienci mają do dyspozycji dwie łazienki oraz spiżarnię lub garderobę. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowaliśmy duże przeszklenia, które wraz z odpowiednią wysokością pomieszczeń powodują, że mieszkania wydają się jeszcze większe.Modern Niemcz to propozycja dla klientów ceniących sobie dobry gust. Nowoczesna, minimalistyczna architektura w połączeniu z klasycznymi materiałami i ponadprzeciętną jakością wykonania spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Budynek B - zakończenie budowy do końca października 2021 r, przeniesienie własności do końca stycznia 2022 r.

Inwestycja Modern Niemcz znajduje się w Niemczu, ul. Bydgoska (0.3 km od Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera NU Homes Sp. z o. o..

Inwestycja Modern Niemcz jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Modern Niemcz pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 50 do 106 metrów kwadratowych w cenie od 6 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 do 67 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 81 m2 (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 74 do 76 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 106 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NU Homes Sp. z o. o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 370 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Istnieje możliwość dokupienia garażu bądź miejsca postojowego zewnętrznego..
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań w tym 5 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 50 do 106 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 400 zł.
Opis płatności:płatność w transzach – o szczegóły zapytaj dewelopera.
Warunki rezerwacji:umowa rezerwacyjna - o szczegóły zapytaj dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Modern Niemcz

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni. Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Modern Niemcz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Modern Niemcz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcz / Urocza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Modern Niemcz znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Dziecięcy Świat Montessori w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa w Niemczu w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Modern Niemcz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Modern Niemcz w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.06.2020

Data aktualizacji: 07.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie