Platanowy Park

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Leśna, oferowane bezpośrednio przez CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Leśna
Platanowy Park

11 zdjęć

Platanowy Park
Platanowy Park
Platanowy Park
Platanowy Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Platanowy Park dostępnych jest 239 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe i miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łącząca funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. Inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.

etap III - data rozpoczęcia budowy: II kw.2020 r. data oddania do użytkowania: I kw. – II kw. 2023 r.

Inwestycja Platanowy Park znajduje się w Bydgoszczy, ul. Leśna (1.7 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o..

Inwestycja Platanowy Park jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 256 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 7 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Platanowy Park pozostało na sprzedaż 239 mieszkań o powierzchniach od 26 do 131 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 31 m2 (19 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 33 do 54 m2 (79 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 83 m2 (82 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 74 do 131 m2 (57 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 110 do 113 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 7 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 256 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 239 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 26 do 131 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
zgodnie z harmonogramem przedsięwzięcia deweloperskiego.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Platanowy Park znajduje się 66 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Platanowy Park jest położony na Osiedlu Leśnym, od lat uznawanym za jedno z bezpieczniejszych i przyjaznych rodzinom miejsc w Bydgoszczy. Doskonałe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia. Zaledwie kilka minut od Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Świetnie skomunikowane - linie tramwajowe, autobusowe i ścieżki rowerowe. Wiele placówek edukacyjnych od przedszkoli po uczelnie wyższe. Ośrodki zdrowia i kultury. Szeroki wybór sklepów, punktów usługowych i popularny rynek.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Platanowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Platanowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamienna / Gdańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Platanowy Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z 0ddziałami Sportowymi w Bydgoszczy w odległości 340 m, Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Platanowy Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 80 m, 1 Wojskowy Szpital Polowy w odległości 340 m, 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 710 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Platanowy Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Zabka, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Jysk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Platanowy Park w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.02.2017
Data aktualizacji: 17.05.2021
CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. logo

CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.

Bartosz Sikora

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Leśna 20/9U, 85-676 Bydgoszcz
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: