Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania powiat bydgoski

94 oferty w 5 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Tęczowe Osiedle F-2
  1 kw. 2023
  Budynek z 40 mieszkaniami o powierzchni i od 25m2 do 97m2. W podpiwniczeniu znajduje się hala garażowa z 15 stanowiskami parkingowymi. W mieszkaniach na ostatniej kondygnacji okno w łazience, pozostałe okna panoramiczne oraz klimatyzacja. Na parterze do mieszkań przynależna powierzchnia rekreacyjna (wydzielone zielone tarasy), cichobieżna winda z poziomu piwnicy. Bogata infrastruktura wewnątrzosiedlowa taka jak ławki, tęczowa ścieżka łącząca place zabaw.Elewacja będzie miała elementy koloru czerwonego jest to radosna barwa niosąca ze sobą dużą ilość energii. Od wieków czerwień kojarzona jest z prestiżem i luksusem, wzywa do działania budząc silne emocje. W Azji to kolor szczęścia, którego życzymy wszystkim naszym mieszkańcom.

  Tęczowe Osiedle F-2

  od 7 950 zł/m2
  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Villa Verde II
  1 kw. 2023
  VILLA VERDE II TO KAMERALNY DWUPIĘTROWY BLOK Z WINDĄ Z JEDYNIE 15 MIESZKANIAMI. W budynku zaprojektowano zróżnicowane metraże i rozkłady mieszkań od kompaktowych 41m2 do przestronnych 90m2. Na parterze czekają mieszkania z ogródkami, które pozwolą poczuć urok mieszkania w domku jednorodzinnym. Na pierwszym piętrze poczujesz komfort zacisznego mieszkania z balkonem. Dodatkowym atutem drugiego piętra jest strych, na który wejdziesz przez właz w suficie z wysuwaną drabinką. Koniec problemu z chowaniem zimowych kurtek, kołder i innych sezonowych rzeczy.

  Villa Verde II

  od 8 100 zł/m2
  ul. Reymonta , Niemcz, bydgoski(0.1 km od Bydgoszczy)
  Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osielsko Residence
  gotowe
  Osielsko Residence to luksusowe osiedle dla wymagających i ceniących sobie komfort Klientów. Postanowiliśmy stworzyć idealne miejsce do zamieszkania – spokojne, otulone zielenią, ekologiczne, bezpieczne, nowoczesne, do którego z radością wraca się po ciężkim dniu. Miejsce, w którym można spędzić czas w rodzinnym gronie.Osielsko Residence zostało stworzone w miejscu, gdzie mieszkańców otaczała zieleń i przyroda, dzięki czemu można poczuć spokój i kojącą atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Nasze osiedle to także wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Świetny dostęp do sklepów i galerii handlowej, przychodni, szkół, przedszkoli oraz innych udogodnień sprawia, że Osielsko Residence to po prostu najlepsze miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich.Nasze osiedle to 9 luksusowych budynków, składających się z 2 segmentów, połączonych halą garażową z komórkami lokatorskimi. Do użytku mieszkańców oddane są mieszkania wielkości od 46 m2 do 125 m2 – w tym także ekskluzywne, dwupoziomowe penthouse’y. Zadbaliśmy o to, by każde z nich było nowoczesne, przestronne i komfortowe. Panoramiczne, przesuwne okna sprawiają, że wnętrze jest jasne, a mieszkańcy codziennie mogą cieszyć się otulającą ich zielenią i delektować się spokojem i kojącą atmosferą. Zadbaliśmy także o wysmakowane wykończenie z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Harmonijna przestrzeń i wyjątkowy klimat inwestycji sprawia, że jest to miejsce, które zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Jednocześnie Osielsko Residence to osiedle przyszłości – korzystamy z nowoczesnych technologii, które zapewniają komfort na co dzień. Zadbaliśmy także o strefę rekreacyjną. Mieszkańcy mogą spędzić wolną chwilę nad urokliwym oczkiem wodnym, na siłowni, czy – w przypadku najmłodszych – na placu zabaw.

  Osielsko Residence

  od 6 700 zł/m2
  ul. Jana Pawła II 83 , Osielsko, bydgoski(2.8 km od Bydgoszczy)
  Osielsko Residence Sp. z o.o.
 • Osiedle Rybaki
  4 kw. 2023
  Zamień stare na nowe - Ostatnia transza zakupu mieszkania może zostać rozliczona poprzez zamianę mieszkania.Wycena mieszkania uzależniona jest od wyceny rzeczoznawcy majątkowego. Ostateczna decyzja co do zamiany należy do dewelopera.Blisko znajdują się ogródki działkowe, na których nie będzie nic więcej budowane. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna, o niskiej intensywności zabudowy, gdzie obecnie nie planuje się większych inwestycjiDużym atutem jest bliskość rzeki i powstające bulwary wiślane (teren "Natura 2000").Projekt Rybaki położony jest przy ul. Rybaki w dzielnicy Stary Fordon posiadającej długą, własną historię. Okolica odzyskuje dawny blask stając się wizytówką wschodniej części miasta.

  Osiedle Rybaki

  od 8 300 zł/m2
  ul. Rybaki , Bydgoszcz(12 km od centrum)
  Revbud S.A.
 • Oasis etap III
  3 kw. 2023
  WYJĄTKOWE INACZEJ NIŻ DOTYCHCZAS, o nadrzędnym celu by stać się przystanią na wiele lat, być może na całe życie.Nieco ciszej, w nieco bardziej zadbanym i nowoczesnym sąsiedztwie, z nieco czystszym powietrzem, w nieco mniejszej skali …W Niemczu przy ul. Władysława Reymonta 32, przyległym do otuliny bydgoskich lasów, w sąsiedztwie drzew sosnowych i brzóz, wzdłuż osiedlowych uliczek, wśród niskiej zabudowy.By dojechać z miasta i odczuć różnicę…by z przyjemnością pomyśleć o wieczornym spacerze lub kolacji na przestronnym balkonie czy tarasie.Na potrzeby chwili i na różne cykle życia, na niespodzianki losu, Oasis proponuje nie przepych lecz wszechstronność osiedla, wyważoną technologię inżynierską oraz architektoniczny minimalizm i uniwersalizm.• PRZESTRONNE BALKONY/TARASY - wielkość umożliwiająca praktyczne wykorzystanie i spędzenie drugiej części dnia na chwili refleksji na powietrzu,• WINDA – od kondygnacji podziemia, która stoi na straży wygody,• OGRÓD Z OGRODAMI DESZCZOWYMI - różnorodność roślinna w ogrodzie dla podtrzymania trwałości biosfery, zgodna z duchem troski o środowisko naturalne,• CICHA DACHÓWKA CEMENTOWA – by budynek nabrał designerskiego uroku, lecz przede wszystkim, by ograniczyć odgłosy spadających kropel deszczu,• ROWEROWNIA I GARAŻ PODZIEMNY, które gwarantują iż środki komunikacji Mieszkańców będą oczekiwały na użytek w bezpiecznej i zadbanej przestrzeni,• SLOW LIFE, podmiejski mikroklimat i czystsze powietrze, z dużą ofertą rekreacyjną i mniejszą ilością hałasu, spalin i smoguOstatni etap osiedla OASIS skrywa 2 TYPY MIESZKAŃ o przemyślanej geometrii i poszukiwanych stylach, z domieszką tradycjonalizmu lub nutką designerskiej odwagi:• OPEN SPACE – oryginalny, z otwartą przestrzenią nad częścią dzienną lub nad innym pokojem, z drugim prywatnym poziomem dla rodziców lub nastoletniego dziecka.• CLASSIC – zawsze mile widziane, na parterze lub piętrze, z balkonem lub tarasem.Ostatni etap osiedla składa się z jednego budynku 24-lokalowego, o trzech kondygnacjach nadziemnych ze skośnymi dachami architektonicznie nawiązującymi do otoczenia.Inwestorem osiedla jest bydgoska marka EBUD DOM, której właścicielem jest znany Generalny Wykonawca w sektorze budownictwa - P.W.EBUD Przemysłówka Sp. z.o.o. EBUD DOM nieprzerwanie od niespełna 20 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, zaś Oasis jest przełomem w historii marki jako najbardziej kameralne osiedle, a po jej ukończeniu liczba wybudowanych mieszkań marki EBUDDOM przekroczy magiczną granicę 500.Budowa rozpoczęła się w październiku 2021 r. a zakończenie prac budowlanych planuje się na III kw. 2023 r.Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wspólnego poszukania miejsca, które może stać się domem na wiele lat.OASIS: "Gotowe na przyszłość. Na każdy etap życia."

  Oasis etap III

  ul. Władysława Reymonta , Niemcz, bydgoski(0.4 km od Bydgoszczy)
  EBUDDom
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Tęczowe F-1
  Oferta archiwalna
  Tęczowe Osiedle, to kompleks kilku budynków wielorodzinnych, w kolorach przypominających tęczę. Zlokalizowane jest przy ul. Filtrowej na Czyżkówku.W ofercie są mieszkania od 31 do 98m2 oraz interesujące dwupoziomowe już od 36m2. Każde mieszkanie posiada balkon. W podpiwniczeniu budynku zlokalizowane są indywidualne garaże. Na terenie osiedla dostępne są również nieodpłatne miejsca parkingowe. Osiedle będzie całkowicie ogrodzone i monitorowane, z bramą sterowaną pilotem i furtką z domofonem.

  Osiedle Tęczowe F-1

  od 7 100 zł/m2
  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4.1 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Osiedle Tęczowe F-5
  Oferta archiwalna
  Tęczowe Osiedle, to kompleks kilku budynków wielorodzinnych, w kolorach przypominających tęczę. Zlokalizowane jest przy ul. Filtrowej na Czyżkówku.Czteropiętrowy budynek z mansardowym dachem. Znajduje się w nim 40 mieszkań o powierzchniach od 35 m2 do 70 m2, w tym na ostatniej kondygnacji mamy ciekawe mieszkania dwupoziomowe. W podpiwniczeniu znajduje się 13 indywidualnych garaży oraz komórki piwniczne. Elewacja będzie miała elementu koloru zielonego. Ten najłagodniejszy z kolorów otacza nas wszędzie, uspokajając skołatane nerwy. Każdemu z nas zieleń kojarzy się z przyrodą, pięknem i spokojem. Elementy tej barwy wniesie do Tęczowego Osiedla budynek wielorodzinny F-5.

  Osiedle Tęczowe F-5

  od 6 900 zł/m2
  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4.1 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • OASIS
  Oferta archiwalna
  WYJĄTKOWE INACZEJ NIŻ DOTYCHCZAS, o nadrzędnym celu by stać się przystanią na wiele lat, być może na całe życie.Nieco ciszej, w nieco bardziej zadbanym i nowoczesnym sąsiedztwie, z nieco czystszym powietrzem, w nieco mniejszej skali …W Niemczu przy ul. Sienkiewicza 10-16, przyległym do otuliny bydgoskich lasów, w sąsiedztwie drzew sosnowych i brzóz, wzdłuż osiedlowych uliczek, wśród niskiej zabudowy.By dojechać z miasta i odczuć różnicę…by z przyjemnością pomyśleć o wieczornym spacerze lub kolacji na loggii.Na potrzeby chwili i na różne cykle życia, na niespodzianki losu, Oasis proponuje nie przepych lecz wszechstronność osiedla, wyważoną technologię inżynierską oraz architektoniczny minimalizm i uniwersalizm.• PRZESTRONNE LOGGIE - zadaszone i oświetlone by stworzyć dla siebie pokój na świeżym powietrzu,• WINDA – od kondygnacji podziemia, która stoi na straży wygody,• OGRÓD Z PLACEM ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH ORAZ OGRODAMI DESZCZOWYMI by kontaktu z przyrodą lub ruchu móc skosztować w najbliższym otoczeniu,• CICHA DACHÓWKA CEMENTOWA – by budynek nabrał designerskiego uroku, lecz przede wszystkim by ograniczyć odgłosy spadających kropel deszczu,• ROWEROWNIA I GARAŻ PODZIEMNY, które gwarantują iż środki komunikacji Mieszkańców będą oczekiwały na użytek w bezpiecznej i zadbanej przestrzeni,• DUŻE WITRYNY OKIENNE by bezcenne i niezbędne światło dzienne miało szansę stać się elementem aranżacji wnętrz mieszkań, oraz by mieszkania stały się jeszcze bardziej przestronne za sprawą krajobrazu, który oczekuje za oknem.OSIEDLE OASIS skrywa 3 TYPY MIESZKAŃ o przemyślanej geometrii i poszukiwanych stylach, z domieszką tradycjonalizmu lub nutką designerskiej odwagi:• LOFT – nadzwyczaj poszukiwany za sprawą otwartej przestrzeni nad częścią dzienną oraz dostępu do większej ilości światła, z drugim poziomem idealnym na prywatną sypialnię, pracownię pasjonaty czy strefę nastolatka.• SKY – na ostatnim piętrze, z dużym tarasem od zachodu, z fizycznie rozdzieloną częścią wejściową mieszkania od prywatnej strefy mieszkalnej• CLASSIC – zawsze mile widziane, na parterze lub piętrze, z loggią lub ogródkiem.2 etap osiedla składa się z dwóch kameralnych budynków 11-lokalowych i 13-lokalowych, o trzech kondygnacjach nadziemnych ze skośnymi dachami architektonicznie nawiązującymi do otoczenia.Inwestorem osiedla jest bydgoska marka EBUD DOM, której właścicielem jest znany Generalny Wykonawca w sektorze budownictwa - P.W.EBUD Przemysłówka Sp. z.o.o. EBUD DOM nieprzerwanie od niespełna 20 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, zaś Oasis jest przełomem w historii marki jako najbardziej kameralne osiedle, a po jej ukończeniu liczba wybudowanych mieszkań marki EBUDDOM przekroczy magiczną granicę 500.Budowa rozpocznie się w maju 2021 r. a zakończenie prac budowlanych planuje się na III kw. 2022 r.Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wspólnego poszukania miejsca, które może stać się domem na wiele lat.OASIS : "Gotowe na przyszłość. Na każdy etap życia, na rożne okoliczności. Dla pokoleń."

  OASIS

  ul. Sienkiewicza 10-16 , Niemcz, bydgoski(0.4 km od Bydgoszczy)
  EBUDDom
 • Osiedle Bursztynowe III
  Oferta archiwalna
  NAJPIĘKNIEJSZE OSIEDLE PEŁNE ZIELENI i PRZESTRZENI. TU ŻYJE SIĘ LEPIEJ!.- tylko 7km do centrum Bydgoszczy- zamknięte prywatne osiedle- kameralne budynki w otoczeniu leśnych drzew- duża przestrzeń między budynkami- bliskość Leśnego Parku Myślęcinek- niedaleko sklepy, galeria handlowa, szkoły, przedszkola, szpital, boiska.BARDZO WYSOKI STANDARD:- klimatyzacja w salonie (zamontowana!)- elektryczne rolety zewnętrzne- trzyszybowe okna panoramiczne- wyciszone drzwi antywłamaniowe- gładkie grzejniki dekoracyjne- wykończone balkony- światłowód do 1Gb- duża rowerownia- garaże indywidualne z szerokimi bramami- komórki- 24h monitoring- niski czynsz.SŁOŃCE, ZIELEŃ, ŚPIEW PTAKÓW, SZCZĘŚCIE. TU CZAS PŁYNIE INACZEJ. TU ŻYJE SIĘ LEPIEJ!

  Osiedle Bursztynowe III

  ul. Bursztynowa , Osielsko, bydgoski(0.8 km od Bydgoszczy)
  AWZ Deweloper
 • Dream Park
  Oferta archiwalna
  Prezentujemy Wam nowoczesną inwestycję zlokalizowaną w zielonej i spokojnej okolicy Osielska. Postawiliśmy na najwyższe standardy wykończenia, żeby zapewnić Państwu jak najlepsze warunki do życia. Nasza inwestycja charakteryzuje się nowoczesnym i przemyślanym pomysłem architektonicznym, który wykończony najwyższej klasy materiałami będzie służyć przez długie lata. Wszystko to sprawia, że Dream Park będzie dla Państwa idealnym miejscem, w którym odpoczniecie od zgiełku wielkiego miasta.www.dreamhouse-invest.pl+48 574 575 733

  Dream Park

  od 5 700 zł/m2
  ul. Kąkolowa , Osielsko, bydgoski(0.2 km od Bydgoszczy)
  DreamHouse Invest Sp. z o. o. Spółka Komandytowa
 • Modern Niemcz
  Oferta archiwalna
  MODERN NIEMCZto propozycja dla wymagających, zaprojektowana z myślą o osobach ceniących połączenie niebanalnej architektury z ponadczasowym stylem. Zamknięte osiedle, w skład którego wchodzi 28 mieszkań 2, 3 oraz 4 pokojowych o powierzchniach od 30 m2 do 106 m2, gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.Modern Niemcz łączy w sobie zalety budownictwa wielorodzinnego z zaletami domku. Do każdego mieszkania przewidziany jest garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym lub miejsce parkingowe oraz przestronna loggia bądź duży taras z wyjściem do własnego ogródka pośród starych, pięknych drzew.Projektując Modern Niemcz skupiliśmy się przede wszystkim na funkcjonalności mieszkań. Przemyślane rozwiązania pozwalają dobrze zagospodarować przestrzeń nawet na stosunkowo małej powierzchni, a w przypadku większych mieszkań klienci mają do dyspozycji dwie łazienki oraz spiżarnię lub garderobę. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowaliśmy duże przeszklenia, które wraz z odpowiednią wysokością pomieszczeń powodują, że mieszkania wydają się jeszcze większe.Modern Niemcz to propozycja dla klientów ceniących sobie dobry gust. Nowoczesna, minimalistyczna architektura w połączeniu z klasycznymi materiałami i ponadprzeciętną jakością wykonania spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Budynek B - zakończenie budowy do końca października 2021 r, przeniesienie własności do końca stycznia 2022 r.

  Modern Niemcz

  od 6 400 zł/m2
  ul. Bydgoska , Niemcz, bydgoski(0.3 km od Bydgoszczy)
  NU Homes Sp. z o. o.
 • "Sielanka" Osielsko
  Oferta archiwalna
  Kameralna inwestycja dla poszukujących spokoju za miastem.Różnorodna oferta metraży mieszkań oraz wyróżniająca się bryła budynku. Miejsca parkingowe w garażu wewnętrznym i na ogrodzonym terenie przed obiektem.więcej informacji na temat ceny oraz inwestycji chętnie udzielimy telefonicznie

  "Sielanka" Osielsko

  ul. Jana Pawła II , Osielsko, bydgoski(2.7 km od Bydgoszczy)
  Idea Nieruchomości
 • Apartamenty pod Bydgoszczą
  Oferta archiwalna
  Wyjątkowa inwestycja położona w północnej części Osielska, w otulinie licznych terenów zielonych. Dedykowana jest osobom ceniącym spokój i ciszę, a jednocześnie chcącym pozostać blisko dużego miasta – od granic Bydgoszczy dzieli ją jedynie 7 km. Kameralne budynki zaprojektowane są w harmonii z otaczającą je przyrodą i wyróżniają się ciekawą formą architektoniczną.Koncepcja osiedla zakłada budowę 9 luksusowych kompleksów mieszkalnych, a każdy z nich składać się będzie z 2 segmentów, połączonych halą garażową (istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego za 30.000 zł) i komórkami lokatorskimi (w cenie mieszkania!). Do dyspozycji mieszkańców oraz ich gości będą dodatkowo dostępne naziemne miejsca postojowe, plac zabaw oraz pięknie zagospodarowane oczko wodne.Wszystkie segmenty wyposażone będą w nowoczesne rozwiązania takie jak panoramiczne, przesuwne okna, domofony czy elektrycznie sterowane bramy garażowe. Pierwszy budynek zostanie oddany do użytkowania już w czerwcu 2020 roku i możemy w nim wybrać jeden z dwudziestu dostępnych lokali w metrażu od 46m2 do 125m2.Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku “Myślęcinek” oraz jeziora w Borównie. W niedalekiej odległości dostępna jest pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, punkty usługowe oraz obiekty użyteczności publicznej, a komfortowy dojazd do miasta zapewnia położona w pobliżu droga krajowa nr 5.

  Apartamenty pod Bydgoszczą

  ul. Jana Pawła II , Osielsko, bydgoski(2.1 km od Bydgoszczy)
  Osielsko Residence Sp. z o.o.
 • Osiedle Olszynki
  Oferta archiwalna
  Osiedle Olszynki, to prestiżowa inwestycja w sercu Niemcza, przy której projektowaniu swój udział i wkład mieli najlepsi projektanci architektury oraz projektanci wnętrz. Przy udziale ich, firmy Euforma, Inloft, Ablux oraz ABB powstał projekt idealny, skrojony na miarę wysokich oczekiwań naszych klientów. Powstałe budynki imponują nowoczesnymi rozwiązaniami, zachowując przy tym odpowiedni stonowany i klasyczny styl nadający całości niepowtarzalny charakter. Ogromnym atutem inwestycji jest również WINDA, która zamontowana zostanie w każdym z trzech bloków! Dodatkowo w każdym z mieszkań zamontowana zostanie instalacja pod system KLIMATYZACJI oraz instalacja pod SYSTEM INTELIGENTNEGO STEROWANIA MIESZKANIEM ABB!Osiedle Olszynki w Niemczu, to połączenie trzech kameralnych bloków mieszkalnych z dobrze skrojonymi domami szeregowymi. Całość tworzy spójną wizję osiedla dla każdego. Przyszli nabywcy znajdą tutaj 1-5 pokojowe mieszkania o powierzchni od 25 do 90 m² oraz wygodne domy szeregowe w bardzo funkcjonalnych rozkładach. Każdy lokal mieszkalny posiada własny balkon lub ogródek. Żeby dopasować układy do różnorodności potrzeb, z pomocą przyszli współpracujący z nami projektanci, którzy zaprezentowali rozmaite warianty każdego typu mieszkania. 48m2 - 3 pokoje? 60m2 - otwarte studio? U nas to możliwe! Przyjdź, sprawdź, przekonaj się! Szczegóły w zakładce "lista mieszkań".Osiedle Olszynki, to nowa definicja komfortu codziennego podróżowania, to dogodne położenie komunikacyjne bez względu na to gdzie pracujesz i dokąd dojeżdżasz. Nasza inwestycja jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie sprawną, szybką, wygodną komunikację i bliskość centrum Bydgoszczy. Nie masz auta? Nie przejmuj się! Nieopodal znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Okolica osiedla oferuje mieszkańcom także szeroki wybór żłobków, szkół i przedszkoli, dzięki czemu Osiedle Olszynki jest doskonałym miejscem do zamieszkania zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.

  Osiedle Olszynki

  od 7 230 zł/m2
  ul. Olszynki , Niemcz, bydgoski(0.2 km od Bydgoszczy)
  Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.
 • Tęczowe Osiedle F-7
  Oferta archiwalna
  Tęczowe Osiedle, to kompleks kilku budynków wielorodzinnych, w kolorach przypominających tęczę. Zlokalizowane jest przy ul. Filtrowej na Czyżkówku.To doskonałe położenie w spokojnym otoczeniu, blisko lasu, i niedaleko do centrum. Doskonała komunikacja osiedla gwarantuje szybki dostęp do każdego punktu w Bydgoszczy. Czyżkówko rozwija się w szybkim tempie, powstają markety, przybywa nowych sklepów oraz punktów usługowych. Jest również szkoła podstawowa z gimnazjum, a przy niej kompleks sportowy Orlik, dla tych najmniejszych nie brakuje też przedszkoli.Niedaleko jest kościół, przychodnia zdrowia, a nawet posterunek straży miejskiej. Budynek F-7 koloru czerwonego (realizowany w etapach), to kolejna propozycja na Tęczowym Osiedlu. Ponieważ posiada 4 piętra, w budynku będzie winda, która dojeżdża aż do piwnicy.W ofercie są mieszkania od 31 do 98m2 oraz interesujące dwupoziomowe już od 36m2. Każde mieszkanie posiada balkon. W podpiwniczeniu budynku zlokalizowane są indywidualne garaże. Na terenie osiedla dostępne są również nieodpłatne miejsca parkingowe. Osiedle będzie całkowi-cie ogrodzone i monitorowane, z bramą sterowaną pilotem i furtką z domofonem.

  Tęczowe Osiedle F-7

  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Dębowa Ostoja Etap III
  Oferta archiwalna
  „Dębowa Ostoja” mieści się na Bydgoskim Czyżkówku przy ul. Wyrzyskiej. Składa się z pięciu budynków, łącznie 275-ciu funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 32 do 105 m². Wiele lokali wyposażonych jest w przestronne balkony, zaś apartamenty na ostatnich kondygnacjach mają przepiękne tarasy. Każdy z budynków posiada nowoczesne windy i podziemny garaż.Jeśli zdecydujesz się tu zamieszkać, dostrzeżesz i docenisz uroki osiedla. Pobliski las idealny do wypoczynku i spacerów, pozwala połączyć mieszkanie w mieście z poczuciem przestrzeni i spokoju. Na terenie inwestycji rosną liczne dęby, między nimi wiekowe pomnikowe okazy, które były inspiracją nazwy – „Dębowa Ostoja”.Ideą każdego z naszych projektów jest zapewnienie mieszkańcom poczucia komfortu, zadowoleniai satysfakcji. „Dębowa Ostoja” to idealne miejsce zarówno dla osób szukających swojego mieszkania, jaki traktujących jego zakup jako doskonałą inwestycję.

  Dębowa Ostoja Etap III

  ul. Wyrzyska , Bydgoszcz(4.1 km od centrum)
  Red Co.
 • Tęczowe Osiedle F-9
  Oferta archiwalna
  Kolejny budynek na Tęczowym Osiedlu koloru niebieskiego, oprócz nowych mieszkań i garaży będą w nim także lokale usługowe. Na poddaszu będą unikalne mieszkania dwupoziomowe. Każde mieszkanie będzie wyposażone w system inteligentnego domu. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. Klatka 2 i 3 w pierwszym etapie klatka 1 w drugim etapie.

  Tęczowe Osiedle F-9

  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Osiedle Bursztynowe II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bursztynowe II to kolejny etap kameralnej inwestycji, urokliwie położonej na granicy Niemcza i Osielska. To doskonały wybór dla osób pragnących połączyć spokojne życie za miastem z możliwością szybkiego dotarcia do centrum Bydgoszczy.Miejsce, w którym życie nabiera kolorówOsiedle Bursztynowe II to kolejny etap kameralnej inwestycji, urokliwie położonej na granicy Niemcza i Osielska.To doskonały wybór dla osób pragnących połączyć spokojne życie za miastem z możliwością szybkiego dotarcia do centrum Bydgoszczy.Otoczenie Osiedla zachwyca pięknym krajobrazem i rozległymi terenami zielonymi. Przyroda jest tu bujna, a lasy pełne malowniczych zakątków.Dla miłośników aktywnego wypoczynku niewątpliwą zaletą będą liczne leśne ścieżki piesze i rowerowe oraz sąsiedztwo Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek z bogatą ofertą sportowo-rekreacyjną i kulturalną.Atutem Osiedla Bursztynowego jest lokalizacja w jednej z najlepiej ocenianych gmin pod kątem życia mieszkańców. Bliskość obiektów użyteczności publicznej, sklepów, szkół, przedszkoli i placówek medycznych sprawia, że wszystko jest w zasięgu ręki. A wszystko to tylko 7 km od ścisłego centrum Bydgoszczy!W harmonii z naturąPrzestrzeń, zieleń i światło to kluczowe elementy architektury Osiedla Bursztynowego.PRZESTRZEŃOsiedle Bursztynowe to komfortowa skala zabudowy i przestrzeń dająca poczucie intymności i wygody. Każdy budynek to tylko dwa piętra i poddasze, a powierzchnia zabudowy to 20% całej powierzchni działki. To skala sprzyjająca miłej, sąsiedzkiej atmosferze.ZIELEŃOsiedle Bursztynowe jest spójne architektonicznie i idealnie wkomponowane w podmiejską zieleń. Unikalnego charakteru nadają mu zachowane leśne drzewa. Teren zielony wokół pozwoli na zaaranżowanie przytulnych zakątków do wypoczynku oraz placu zabaw, na którym dzieci nawiążą pierwsze przyjaźnie. Wracając z wycieczki rowerowej, zaparkujesz swoje dwa kółka w przestronnym pomieszczeniu rowerowni.ŚWIATŁODuże, panoramiczne okna balkonowe uczynią Twoje wnętrze jasnym i słonecznym oraz zapewnią kojący widok na otaczającą zieleń. Przestronne balkony o powierzchni ok. 10 m2 sprawią, że po powrocie do domu z przyjemnością zrelaksujesz się wśród śpiewu ptaków i szumu drzew.Mieszkania malowane słońcem52 mieszkania o metrażach od 36 do 90 m2 cechuje wyjątkowa funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Duże możliwości adaptacyjne pozwalają na łączenie mieszkań lub przygotowanie indywidualnej aranżacji na podstawie wytycznych Klienta, również w opcji wykończenia „pod klucz”. Dla wygody mieszkańców w każdym budynku zaplanowano garaże indywidualne i komórki lokatorskie. Cały teren będzie ogrodzony, oświetlony i monitorowany.Projekt wyróżnia wyjątkowa dbałość o detale i wysoka jakość wykończenia. Stosowanie materiałów o najlepszych parametrach i nowoczesnych technologii gwarantuje mieszkańcom zdrowe i komfortowe środowisko życia.

  Osiedle Bursztynowe II

  ul. Lagunowa , Osielsko, bydgoski(0.8 km od Bydgoszczy)
  AWZ Deweloper
 • Apartamentowce w Osielsku
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne osiedle położone w gminie Osielsko, zaledwie 10 km od centrum Bydgoszczy. Bliskość Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” oraz jeziora w Borównie to bez wątpienia atuty położenia tej inwestycji.Osiedle charakteryzuje niska zabudowa mieszkalna. Projekt przewiduje 10 mieszkań w każdym budynku. Inwestycję wyróżnia zastosowanie wielu zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Dla bezpieczeństwa mieszkańców teren będzie ogrodzony oraz dozorowany. Na terenie inwestycji miejsca parkingowe, hale garażowe w bryle budynku, komórki lokatorskie.Zapraszam na prezentację mieszkań, umów się z naszym przedstawicielem - już można wchodzić na budowę!!

  Apartamentowce w Osielsku

  Osielsko , Osielsko, bydgoski(2.2 km od Bydgoszczy)
  Idea Nieruchomości
 • Willa Tymiankowa Budynek B
  Oferta archiwalna
  Lokalizacja i architektura tego osiedla spodoba się tym, którzy pragną uciec od zgiełku zatłoczonego miasta i zamieszkać bliżej natury. Dla których wysoka jakość i komfort mieszkania mają znaczenie.Osielsko jest jedną z najdynamiczniejszych gmin w Polsce, sąsiadującą od północy z Bydgoszczą. Jest miejscem urokliwym, zielonym i spokojnym. Osiedle „Willa Tymiankowa” znajduje się w odległości kilku metrów od lasu i terenów zielonych, idealnych do wycieczek pieszych i rowerowych. W okolicy jest wciąż powiększający swoje atrakcje Leśny Park Kultury i Wypoczynku – Myślęcinek.Na przeciwko osiedla „Willa Tymiankowa” powstaje przychodnia lekarska, a w pobliżu są sklepy i urząd gminy. Na terenie gminy Osielsko znajdują się również szkoły, przedszkola publiczne i prywatne.Architektura tego miejsca pozwala poczuć się w zgodzie z naturą. Jest nowoczesna, a jednocześnie daje uczucie ciepła. Przestronne tarasy i sąsiedztwo lasu to zapewne kolejne zalety tego miejsca. Osiedle położone jest niedaleko głównej drogi prowadzącej z Gdańska do Bydgoszczy, co zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta.Willa Tymiankowa zajmuje ogrodzony i monitorowany teren z dwoma budynkami mieszkalnymi, podziemnymi miejscami parkingowymi i placem zabaw oraz dużą ilością zieleni. Budynki o ciekawej architekturze są zbudowane z cegły ceramicznej. Wykończenie z zastosowaniem szlachetnych materiałów np. balustrady ze stali nierdzewnej, a w klatkach schodowych na posadzkach granit.We wszystkich klatkach zainstalowane są windy osobowe, mimo tego, że budynek jest dwukondygnaycjny. Dla każdego mieszkania przewidziano dwa miejsca postojowe w parkingu pod budynkiem lub na parkingu przy budynkach .Łączna Ilość mieszkań w dwóch budynkach to 46 lokali mieszkalnych, w budynku A jest 17 mieszkań, w budynku B, 29 mieszkań. Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od ponad 33 m2 do 119 m2. Każde mieszkanie ma wyjście na balkon lub duży taras o pow. od 15 m2 do 80 m2. Również do każdego mieszkania przewidziany jest schowek lokatorski (tzw. komórka lokatorska).

  Willa Tymiankowa Budynek B

  ul. Tymiankowa 2 , Osielsko, bydgoski(0.4 km od Bydgoszczy)
  LM Lemar Developer Sp. z o.o.
 • Willa Tymiankowa Budynek A
  Oferta archiwalna
  Lokalizacja i architektura tego osiedla spodoba się tym, którzy pragną uciec od zgiełku zatłoczonego miasta i zamieszkać bliżej natury. Dla których wysoka jakość i komfort mieszkania mają znaczenie.Osielsko jest jedną z najdynamiczniejszych gmin w Polsce, sąsiadującą od północy z Bydgoszczą. Jest miejscem urokliwym, zielonym i spokojnym. Osiedle „Willa Tymiankowa” znajduje się w odległości kilku metrów od lasu i terenów zielonych, idealnych do wycieczek pieszych i rowerowych. W okolicy jest wciąż powiększający swoje atrakcje Leśny Park Kultury i Wypoczynku – Myślęcinek.Na przeciwko osiedla „Willa Tymiankowa” powstaje przychodnia lekarska, a w pobliżu są sklepy i urząd gminy. Na terenie gminy Osielsko znajdują się również szkoły, przedszkola publiczne i prywatne.Architektura tego miejsca pozwala poczuć się w zgodzie z naturą. Jest nowoczesna, a jednocześnie daje uczucie ciepła. Przestronne tarasy i sąsiedztwo lasu to zapewne kolejne zalety tego miejsca. Osiedle położone jest niedaleko głównej drogi prowadzącej z Gdańska do Bydgoszczy, co zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta.Willa Tymiankowa zajmuje ogrodzony i monitorowany teren z dwoma budynkami mieszkalnymi, podziemnymi miejscami parkingowymi i placem zabaw oraz dużą ilością zieleni. Budynki o ciekawej architekturze są zbudowane z cegły ceramicznej. Wykończenie z zastosowaniem szlachetnych materiałów np. balustrady ze stali nierdzewnej, a w klatkach schodowych na posadzkach granit.We wszystkich klatkach zainstalowane są windy osobowe, mimo tego, że budynek jest dwukondygnaycjny. Dla każdego mieszkania przewidziano dwa miejsca postojowe w parkingu pod budynkiem lub na parkingu przy budynkach .Łączna Ilość mieszkań w dwóch budynkach to 46 lokali mieszkalnych, w budynku A jest 17 mieszkań, w budynku B, 29 mieszkań. Powierzchnia lokali mieszkalnych wynosi od ponad 33 m2 do 119 m2. Każde mieszkanie ma wyjście na balkon lub duży taras o pow. od 15 m2 do 80 m2. Również do każdego mieszkania przewidziany jest schowek lokatorski (tzw. komórka lokatorska).

  Willa Tymiankowa Budynek A

  ul. Tymiankowa 2 , Osielsko, bydgoski(0.4 km od Bydgoszczy)
  LM Lemar Developer Sp. z o.o.
 • Villa Quattra
  Oferta archiwalna
  Villa Quattra - cztery przestronne, słoneczne mieszkania, cztery dwustanowiskowe, 40-metrowe garaże w budynku, cztery pokoje w każdym mieszkaniu i rewelacyjna lokalizacja - to cztery atuty inwestycji jaką oferujemy na bydgoskim Miedzyniu. Wyjątkowa oferta dla wymagających klientów ... tylko czterech klientów.1. Architektura - prosta i nowoczesna bryła, stonowana kolorystyka i eleganckie wykończenie2. Lokalizacja - ciche, zadbane i bezpieczne miejsce, w okolicy lasu, z czystą, wybrukowaną drogą dojazdową.3. Optymalne układy - dobrze rozplanowana przestrzeń z czterema mieszkaniami, z osobną kuchnią lub w formie aneksu4. Podwójne garaże - w standardzie dwustanowiskowe garaże w cenie mieszkania

  Villa Quattra

  ul. Pagórek 12 , Bydgoszcz(4.2 km od centrum)
  Mertis Investments Sp. z o.o.
 • Tęczowe Osiedle F-11
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektową budynku wielorodzinnego F-11. Do Tęczowego Osiedla wniesie on barwę fioletową. Barwa ta występuje w wewnętrznej części tęczy i kojarzona jest z tajemniczym poblaskiem zachodzącego słońca, czy magiczną otoczką płomienia.Takiej magii nie można zmierzyć ani kupić, natomiast mieszkanie jakie czeka w naszej ofercie można kupić już na etapie wykonanego projektu, czyli do wyboru do koloru.Opis budynku :43 mieszkania (w tym mieszkania 2 pokojowe już od 31 m2) wyposażone w inteligenty system sterowania ogrzewaniam, oświetleniem z możliwością rozbudowy,3 piętra3 klatkiw podpiwniczeniu garażewindy w trzech klatkachogrzewanie gazowemieszkania z antresolą

  Tęczowe Osiedle F-11

  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Tęczowe Osiedle
  Oferta archiwalna
  Nazwa została wybrana nieprzypadkowo, wybudujemy na tym terenie kompleks budynków nawiązujących kolorystyką do barw tęczy.Jesteśmy również pewni, że na końcu tej tęczy każdy z naszych mieszkańców znajdzie swój garnek złota w postaci wymarzonego mieszkania.Jak zawsze, teren wybrany przez nas pod inwestycje mieszkaniowe znajduje się w miejscu, gdzie niedaleko do centrum, a blisko do natury, a tak położona jest dzielnica Czyżkówko. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się las, a w nim drogi dla pieszych i rowerzystów. Korzystając z uroków lasu można dotrzeć ścieżkami rowerowymi zarówno na Osową Górę jak i w kierunku Myślęcinka, spędzając czas na łonie natury nie opuszczając jednocześnie miasta.Realizację w terenie rozpoczniemy budynkiem wielorodzinnym zwanym projektowo F-3 - wniesie on do tęczy barwę niebieską.

  Tęczowe Osiedle

  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4.1 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Osiedle Tęczowe budynek F-4
  Oferta archiwalna
  Kolejny budynek, którego elementy wniosą do Tęczowego Osiedla energię żółtego koloru, optymisty w kolorach tęczy. Ten przyjazny kolor działa ożywczo i inspirująco, przywraca ochotę do życia, tworzenia i zabawy. Zapraszamy do śledzenia postępu prac.Rozpoczęcie budowy na IV kw. 2015 r. - zakończenie I kw. 2017 r.

  Osiedle Tęczowe budynek F-4

  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Osiedle Kujawskie
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja mieszkaniowa składająca się z trzech budynków wielorodzinnych z halami garażowymi, pomieszczeniami gospodarczymi i windami. Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie plac zabaw i zewnętrzne parkingi.Pierwszy budynek w inwestycji powstanie do końca 2014 roku.Planowane oddanie do użytkowania - marzec 2015.Mieszkania od 34 do 70 mkw, od 1 do 4 pokoi.Możliwość łączenia mieszkań w celu uzyskania układów od 80 do 128 m2.Standard wykończenia inwestycji:- stolarka okienna PCV - szara na zewnątrz, biała wewnątrz, na pierwszej kondygnacji okna antywłamaniowe- parapety wewnętrzne z konglomeratu 2 cm, zewnętrzne z blachy stalowej, powlekanej, kolor- wewnętrzne tynki gipsowe, podłogi ze szlichty cementowej- drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe- instalacja elektryczna z osprzętem, bez punktów świetlnych- telewizja kablowa, instalacja internetowa i telefoniczna doprowadzone do centralnego punktu dystrybucyjnego- naziemna telewizja cyfrowa z anteną zbiorczą- instalacja gazowa- wentylacja mechaniczna, niskociśnieniowa- system zdalnego odczytu zużycia mediów

  Osiedle Kujawskie

  ul. Kujawska , Solec Kujawski(6.2 km od Bydgoszczy)
  Mertis Investments Sp. z o.o.
 • Osiedle Bursztynowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Bursztynowe to kameralne osiedle, urokliwie położone na granicy Niemcza i Osielska. Inwestycja składa się z czterech budynków 10-mieszkaniowych oraz czterech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, idealnie wkomponowanych w zieleń podmiejskich terenów otoczonych zachowanym drzewostanem.To inwestycja dla tych, którzy pragną połączyć ciszę i spokój wynikające z mieszkania za miastem z możliwością szybkiego dotarcia do centrum Bydgoszczy. To inwestycja dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, jako że niezliczone tereny zielone wokół, wraz z Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku Myślęcinek, zapewniają duży wybór ścieżek pieszych, rowerowych, a także innych atrakcji, jak stok narciarski, pole golfowe czy stadnina koni.Osiedle zostało zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami. Budynki są zostały zrealizowane przy użyciu najwyższej jakości naturalnych materiałów i nowoczesnych technologii, a pełne zagospodarowanie terenu wraz z aranżacją zieleni, ogrodzeniem, oświetleniem i monitoringiem dopełnia całości inwestycji.Inwestycja zrealizowana, oddana do użytkowania pod koniec 2012 roku.

  Osiedle Bursztynowe

  ul. Lagunowa , Osielsko, bydgoski(0.8 km od Bydgoszczy)
  AWZ Deweloper
 • Osiedle Awangarda
  Oferta archiwalna
  Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, setki rozmów z klientami i uwarunkowania rynkowe utwierdziły nas w przekonaniu, że kolejna nasza inwestycja będzie czymś wyjątkowym na tle tego co od wielu lat można spotkać na bydgoskim rynku nieruchomości. Będzie częścią wspólną dla różnego rodzaju oczekiwań potencjalnych klientów i spełnieniem marzeń dla tych Bydgoszczan, którzy chcieliby mieszkać w mieście, w cichej spokojnej lokalizacji z dobrą drogą dojazdową, w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum miasta, na kameralnym i nowoczesnym osiedlu, w bez czynszowym mieszkaniu maksymalnie z jednym sąsiadem przez ścianę, posiadać przydomowy ogród, mieć indywidualny garaż i to wszystko w cenie zbliżonej do mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Z myślą o tych wszystkich klientach wspólnie z architektem opracowaliśmy koncepcję niepowtarzalnego jedynego w swoim rodzaju osiedla w Bydgoszczy o nazwie OSIEDLE AWANGARDA.Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni od 50 do 150 m2, zaprojektowane na indywidualne zamówienie, z dbałością o szczegóły i naciskiem na funkcjonalny układ pomieszczeń.Osiedle Awangarda to kameralny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowany w zacisznej części Czyżkówka (wokół zabudowa jednorodzinna) przy ul. Chojnickiej, droga dojazdowa i oświetlona droga wewnętrzna z kostki brukowej, w pobliżu przystanek autobusowy linii 51, sklepy, Klub Malucha “Biały Domek”, Zespół Szkół nr 16.Domy będą budowane z cegły ceramicznej z dociepleniem i z indywidualnym systemem grzewczym, wyposażone w kotły gazowe. Mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim z zastosowaniem szlachetnych materiałów.Osiedle Awangarda to nowoczesna architektura, duża różnorodność mieszkań, dobra lokalizacja, ciekawe rozwiązania funkcjonalne mieszkań z garażem i dostępem do ogrodu, a przede wszystkim doskonała oferta cenowa.

  Osiedle Awangarda

  ul. Chojnickiej , Bydgoszcz(3.9 km od centrum)
  Budstol Invest Sp. z o.o.
 • English Country
  Oferta archiwalna
  Położona 5 minut drogi od Osielska, tuż za rogatkami Niemcza, wśród łąk z dala od miejskiego zgiełku lezy posiadłośc nawiązująca stylem do wiejskich, angielskich posiadłości- English Country- zachwyci każdego szukającego ciszy spokoju i wytchnienia po dniu spędzonym w ciągłym biegu i gwarze miejskim.English Country to posiadłość dla koneserów klasycznej architeltury angielskiej, gdzie kamień, ręcznie formowana, czerwona cegła klienkierowa, białe okna ze szprosami i grafitowy ceramiczny dach nadają ton i charakter całej nieruchomości.English Country to cała gama mieszkań (36 lokali mieszkalnych) począwszy od małych niespełna 26-metrowych do największych 85-metrowych.

  English Country

  ul. Łabędzia , Maksymilianowo, bydgoski(3.6 km od Bydgoszczy)
  Jagła Nieruchomości

Informacje o powiecie bydgoskim

W powiecie bydgoskim dostępnych jest 114 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 8 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie bydgoskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 99 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (30 mieszkań).
 • 3-pokojowe (41 mieszkań).
 • 4-pokojowe (16 mieszkań).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie bydgoskim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 90 do 125 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie bydgoskim kosztuje 240 885 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 566 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie bydgoskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: