Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ville pod Skocznią - mieszkania

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Potoki/Cichy Potok, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Potoki/Cichy Potok

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ville pod Skocznią - mieszkaniaVille pod Skocznią - mieszkania

3 zdjęcia

Ville pod Skocznią - mieszkania
Ville pod Skocznią - mieszkania
Ville pod Skocznią - mieszkania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ville pod Skocznią to jedyna taka inwestycja na Mokotowie, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku pod Skocznią. Jest ona idealną opcją dla osób poszukujących domu lub mieszkania w tej prestiżowej, willowej dzielnicy, w otoczeniu sprzyjającemu kultywowaniu życia rodzinnego w kameralnej, dyskretnej atmosferze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – bez względu na to czy szuka apartamentu, własnego domu w bliźniaku czy naprawdę dużej powierzchni mieszkalnej z miejscem postojowym nawet na cztery samochody.

Wszystkie lokale Villi pod Skocznią posiadają własny ogród lub rozległy taras, z kolei każdy dom został wyposażony w salon z kominkiem. Zadbaliśmy również o dużą liczbę miejsc parkingowych oraz odpowiednią ilość zieleni w częściach wspólnych.

Inwestycja Ville pod Skocznią - mieszkania znajduje się na Stegnach, ul. Potoki/Cichy Potok (5.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Ville pod Skocznią - mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Okolice Villi pod Skocznią oferują łatwy dostęp do pełnego spektrum usług, restauracji, sklepów, przedszkoli i szkół każdego stopnia. Lokalizacja inwestycji w sąsiedztwie parków pod Skocznią i Królikarni daje niepowtarzalną okazję do codziennego korzystania z najpiękniejszych terenów spacerowych stolicy. W okolicy znajdują się również inne centra rekreacyjne, takie jak Park Wodny „Warszawianka” (kompleks basenów, korty do squasha i profesjonalne SPA) czy tor łyżwiarski „Stegny”. Bliskość przystanków autobusowych i stacji metra zapewnia dostęp do ścisłego centrum Warszawy w 9 minut.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dominikańska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego w odległości 487 m, CreativeKids Preschool w odległości 514 m, Ala Koala w odległości 539 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Alzheimera w odległości 490 m, Artismed w odległości 556 m, Centrum Terapii "Dialog" w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 256 m znajduje się Żabka, w odległości 431 m znajduje się Żabka, w odległości 439 m znajduje się IwOla.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville pod Skocznią - mieszkania w odległości 485 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 501 m znajduje się boisko / kort, w odległości 511 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.03.2017
Data aktualizacji: 01.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023