Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nasze Miasteczko II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kielecka, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Lesznowola, ul. Kielecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 469 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nasze Miasteczko IINasze Miasteczko II

4 zdjęcia

Nasze Miasteczko II
Nasze Miasteczko II
Nasze Miasteczko II
Nasze Miasteczko II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 29 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka, las

Opis inwestycji

Urok willowej zabudowyNasze Miasteczko II to wspaniała oferta dla osób ceniących wysoką jakość oraz ciekawą architekturę. Urocze apartamenty w zabudowie willowej nadają tej inwestycji wyjątkowy charakter, którego nie da się porównać z mieszkaniem w chociażby najnowocześniejszych blokach. Przestrzeń, mnóstwo zieleni – większość mieszkańców ma do dyspozycji własne ogrody – wszyscy zaś mogą korzystać z pięknie zagospodarowanych terenów wspólnych z placem zabaw oraz mini parkiem z miejscem do grillowania. Wszystko to położone na terenie zamkniętego osiedla z bramą wjazdową na pilota oraz wideodomofonem daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju, które tak bardzo potrzebne są we współczesnym świecie. Duży wybór dostępnych powierzchni od 67 do 132 metrów kwadratowych jest dodatkowym atutem.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów Rozwiązania architektoniczne oraz funkcjonalne osiedla stanowią kontynuację zrealizowanego już projektu Nasze Miasteczko, który cieszył się olbrzymim zainteresowaniem i był bardzo pozytywnie oceniany przez naszych Klientów. Uznaliśmy, że dalsze doskonalenie sprawdzonych projektów jest najlepszym sposobem na stworzenie unikatowej oferty. Z dumą możemy stwierdzić, iż dzięki tym wysiłkom udało nam się stworzyć domy i apartamenty bardzo funkcjonalne wewnątrz, charakteryzujące się ciekawą  architekturą. Dokładamy starań, aby przyszli mieszkańcy tego osiedla byli z niego dumni.

Solidność i energooszczędnośćWysokiej jakości cegła ceramiczna jako podstawowy materiał budowlany, estetyczne dachy, nowoczesne okna oraz piękne elementy drewniane i kamienne na elewacjach to wyróżnik tej inwestycji. Budujemy solidnie ale także energooszczędnie – ponadnormatywne ocieplenie ścian gwarantuje spore oszczędności, co nie jest bez znaczenia przy stale rosnących cenach nośników energii.

Inwestycja Nasze Miasteczko II znajduje się w Lesznowoli, ul. Kielecka (1.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Nasze Miasteczko II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 29 budynkach. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nasze Miasteczko II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nasze Miasteczko II?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nasze Miasteczko II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 448 metrów od inwestycji Nasze Miasteczko II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nasze Miasteczko II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nasze Miasteczko II znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 294 m, Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 303 m, Niepubliczny Żłobek Pszczółka Maja w odległości 576 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nasze Miasteczko II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Tu wzrastam - Psycholog w odległości 778 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nasze Miasteczko II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 385 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 414 m znajduje się Sklep "MądzrzeJemy", w odległości 659 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nasze Miasteczko II w odległości 287 m znajduje się boisko / kort, w odległości 782 m znajduje się basen, w odległości 816 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023