Miód Malina Nowa Wola

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Miodunki, oferowane bezpośrednio przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

piaseczyński, Nowa Wola, ul. Miodunki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 185 ofert w najbliższej okolicy!

Miód Malina Nowa Wola

9 zdjęć

Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola
Miód Malina Nowa Wola

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kolorowe 3

  Osiedle Kolorowe 3

  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

  Mieszkanie Zgorzała, piaseczyński
  ul. Przepiórki
  0.7 km od Warszawy
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 63-80 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3-4
 • Stacja Dom etap IV
  od: 8 100 zł/m2

  Stacja Dom etap IV

  Trimeko Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowa Iwiczna, piaseczyński
  ul. Mleczarska 9A
  1.9 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 35-57 m2
  • Mieszkań: 10
  • Pokoje: 2-3
 • Bliskie Piaseczno

  Bliskie Piaseczno

  Ghelamco

  Mieszkanie Piaseczno
  ul. Tukanów
  2.6 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 36-72 m2
  • Mieszkań: 156
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

Dom w cenie mieszkania!

Osiedle Miód Malina daje Państwu niepowtarzalną okazję zakupu własnego domu w bardzo atrakcyjnej cenie. To doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort i bliskość natury. W ramach tej inwestycji oferujemy unikatowe domy narożne w czterorodzinnych willach na zamkniętym i w pełni zagospodarowanym terenie, gdzie również dla naszych najmłodszych zostały przewidziane bezpieczne place zabaw.

Domy odznaczają się najwyższej jakości architekturą, a dbałość o detale architektoniczne, naturalny kamień i drewno nadają ciepły i niepowtarzalny klimat. Zbudowane są w solidnej, tradycyjnej technologii i wyposażone we wszystkie media miejskie.

Proponujemy dwa typy domów o powierzchni 90 i 100 metrów kwadratowych, z przestronnymi ogródkami. Do każdego domu przewidziano dwa miejsca postojowe.

Każdy z domów posiada widną kuchnię z jadalnią oraz salon wraz z kominkiem i wyjściem do ogrodu. Charakterystyczne dla projektu duże drewniane okna umożliwiają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Na piętrze zaprojektowano 3 sypialnie z łazienką oraz możliwość adaptacji dodatkowego poddasza. Każdy dom może być dowolnie zaaranżowany wewnątrz, aby jak najpełniej odpowiadał Państwa potrzebom

Niskie koszty eksploatacji:

W porównaniu do wysokich opłat czynszowych w budynkach wielorodzinnych utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych takich jak garaż podziemny , klatki schodowe czy windy zdecydowanie obniżają koszty utrzymania.

Inwestycja Miód Malina Nowa Wola znajduje się w Nowej Woli, ul. Miodunki (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Inwestycja Miód Malina Nowa Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Miód Malina Nowa Wola nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miód Malina Nowa Wola?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miód Malina Nowa Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Miód Malina Nowa Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miód Malina Nowa Wola znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miód Malina Nowa Wola znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Smart Kids Academy w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miód Malina Nowa Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Sklep Spożywczy Górka Krzysztof.

Data publikacji: 30.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: