Diamentowe Wzgórze G

4 zdjęcia

Diamentowe Wzgórze G
Diamentowe Wzgórze G
Diamentowe Wzgórze G
Diamentowe Wzgórze G

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Diamentowe Wzgórze G dostępnych jest 31 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (29): Wielkość: od 1,16 do 3,50 m2, 3500zł/m2, maksymalnie 1 szt. do mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc) : Cena: 35000 zł i 40000 zł, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw, zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 31 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 51 do 90 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 900 do 7 800 zł.

Opis płatności:

10 * 10 %.

Warunki rezerwacji:

do 5 dni bezpłatnie.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości od 8 zł/m².

Opis inwestycji

Osiedle DIAMENTOWE WZGÓRZE - wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak można określić zespół budynków wielorodzinnych przy ul. Wolińskiego, w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasu, zalewu oraz niskich zabudowań. Jedną z najważniejszych zalet inwestycji jest jej rozplanowanie, multifunkcjonalność oraz innowacyjny projekt. Kluczem do satysfakcji Klientów jest lokalizacja w przyjaznym otoczeniu, a zaprojektowane budynki wyróżniają funkcjonalne mieszkania, dbałość o szczegóły, użyteczność i ciekawa architektura. Dołożono wszelkich starań, aby w wybudowanych mieszkaniach znaleźli Państwo swoje wymarzone miejsce.

Inwestycja Diamentowe Wzgórze G znajduje się w Lublinie, ul. Henryka Wolińskiego 22 (5.1 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Lalak Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Diamentowe Wzgórze G w sprzedaży jest 31 nowych mieszkań o powierzchni od 51 do 90 metrów kwadratowych , w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Lalak Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich Wielkość: od 1,16 do 3,50 m2, 3500zł/m2, maksymalnie 1 szt. do mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze G?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diamentowe Wzgórze G mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Diamentowe Wzgórze G znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4133 - Elektromontaż 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Diamentowe Wzgórze G znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze G znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W LUBLINIE w odległości 290 m, Branżowa Szkoła Wielozawodowa I stopnia nr 1 w odległości 290 m, Gimnazjum dla Dorosłych w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diamentowe Wzgórze G składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze G w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.01.2022
Data aktualizacji: 16.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: