Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Diamentowe Wzgórze G

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Henryka Wolińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Lalak Development Sp. z o.o.

Lublin, ul. Henryka Wolińskiego 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1635 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Diamentowe Wzgórze GDiamentowe Wzgórze G

4 zdjęcia

Diamentowe Wzgórze G
Diamentowe Wzgórze G
Diamentowe Wzgórze G
Diamentowe Wzgórze G

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Usługi na terenie osiedla

  • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (29): Wielkość: od 1,16 do 3,50 m2, 3500zł/m2, maksymalnie 1 szt. do mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc) : Cena: 35000 zł i 40000 zł, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, staw, zalew

Opis inwestycji

Osiedle DIAMENTOWE WZGÓRZE - wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak można określić zespół budynków wielorodzinnych przy ul. Wolińskiego, w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasu, zalewu oraz niskich zabudowań. Jedną z najważniejszych zalet inwestycji jest jej rozplanowanie, multifunkcjonalność oraz innowacyjny projekt. Kluczem do satysfakcji Klientów jest lokalizacja w przyjaznym otoczeniu, a zaprojektowane budynki wyróżniają funkcjonalne mieszkania, dbałość o szczegóły, użyteczność i ciekawa architektura. Dołożono wszelkich starań, aby w wybudowanych mieszkaniach znaleźli Państwo swoje wymarzone miejsce.

Inwestycja Diamentowe Wzgórze G znajduje się w Lublinie, ul. Henryka Wolińskiego 22 (5.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Lalak Development Sp. z o.o.

Inwestycja Diamentowe Wzgórze G została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Diamentowe Wzgórze G nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lalak Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (75 miejsc)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich Wielkość: od 1,16 do 3,50 m2, 3500zł/m2, maksymalnie 1 szt. do mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze G?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diamentowe Wzgórze G mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 339 metrów od inwestycji Diamentowe Wzgórze G znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4133 - Elektromontaż 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Diamentowe Wzgórze G znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze G znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Lublinie w odległości 253 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 56 w Lublinie w odległości 260 m, Niepubliczne Alternatywne Liceum Ogólnokształcące w Lublinie w odległości 266 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Diamentowe Wzgórze G jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: GALMED Stomatologia w odległości 317 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diamentowe Wzgórze G składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 317 m znajduje się Żabka, w odległości 411 m znajduje się Delikatesy Sklep osiedlowy, w odległości 473 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diamentowe Wzgórze G w odległości 111 m znajduje się boisko / kort, w odległości 324 m znajduje się boisko / kort, w odległości 500 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.01.2022
Data aktualizacji: 02.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023