ST_ART PIĄTKOWO

Pod wynajem
Mieszkania z widokiem na Poznań

Mieszkania na sprzedaż ul. Lechicka, oferowane bezpośrednio przez Nickel Development Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Lechicka
Ceny od: 7 073 zł brutto/m2
ST_ART PIĄTKOWO

14 zdjęć

ST_ART PIĄTKOWO
ST_ART PIĄTKOWO
ST_ART PIĄTKOWO
ST_ART PIĄTKOWO

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji ST_ART PIĄTKOWO dostępnych jest 56 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Zakup nieruchomości często wyznacza nowy etap w życiu. Kiedy mówimy o pierwszym mieszkaniu, jest to prawdziwy start w dorosłość. Kiedy z kolei powiększa nam się rodzina, startujemy w następny, niesamowity etap życia. Pierwszy zakup mieszkania pod wynajem to start w przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Ale nazwa ST_ART Piątkowo ma także inne wymiary. Jeden z nich związany jest z lokalizacją. Inwestycja powstaje bowiem w miejscu, gdzie na mapie zaczyna się Piątkowo, jedna z najbardziej lubianych dzielnic Poznania. Mamy nadzieję, że nasz budynek w przyszłości będzie swoistym kompasem tego sąsiedztwa, ze względu na jego doskonałą widoczność z różnych części Poznania. Wreszcie nazwa inwestycji mieszkaniowej ST_ART Piątkowo nawiązuje do pełnej pasji sztuki młodego pokolenia – popularnego street artu.

W przestrzeni miejskiej najczęściej funkcjonuje on w formie murali. U nas street art pojawi się we wnętrzach inwestycji w formie szlachetnych, akrylowych obrazów. Pełna pozytywnej i świeżej energii sztuka zagości w strefach wejściowych do klatek schodowych, a towarzyszące jej motywy zaistnieją także w kilku innych przestrzeniach. Nasza współpraca z wywodzącym się z Piątkowa, a uznanym obecnie na całym świecie artystą, z pewnością zaowocuje niepowtarzalnym klimatem i sprawi, że ST_ART Piątkowo stanie się wyjątkowym punktem na mapie nowych, ciekawych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu

Inwestycja ST_ART PIĄTKOWO znajduje się na Piątkowie, ul. Lechicka (4.2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Nickel Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 233 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji ST_ART PIĄTKOWO w sprzedaży jest 56 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 93 metrów kwadratowych, w cenie od 7 073 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 47 do 77 m2 w cenie od 390 245 zł (5 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 77 m2 w cenie od 458 384 zł (39 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 93 m2 w cenie od 592 459 zł (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Nickel Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (52 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (298 miejsc)

W inwestycji znajduje się 112 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 233 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (112)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (52 miejsca).
 • miejsca postojowe podziemne (298 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 56 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 47 do 93 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 390 245 do 741 795 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 073 do 10 170 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji ST_ART PIĄTKOWO znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ST_ART PIĄTKOWO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji ST_ART PIĄTKOWO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Włościańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ST_ART PIĄTKOWO znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 148 w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ST_ART PIĄTKOWO składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Odido, w odległości 350 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ST_ART PIĄTKOWO w odległości 270 m znajduje się Laser Tag Poznań, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2018
Data aktualizacji: 12.07.2021
Nickel Development Sp. z o.o. logo

Nickel Development Sp. z o.o.

Barbara Czajka

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: