ST_ART PIĄTKOWO

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lechicka, oferowane bezpośrednio przez

Nickel Development Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Lechicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ST_ART PIĄTKOWO

14 zdjęć

ST_ART PIĄTKOWO
ST_ART PIĄTKOWO
ST_ART PIĄTKOWO
ST_ART PIĄTKOWO

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 233 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (112)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (52 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (298 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Zakup nieruchomości często wyznacza nowy etap w życiu. Kiedy mówimy o pierwszym mieszkaniu, jest to prawdziwy start w dorosłość. Kiedy z kolei powiększa nam się rodzina, startujemy w następny, niesamowity etap życia. Pierwszy zakup mieszkania pod wynajem to start w przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Ale nazwa ST_ART Piątkowo ma także inne wymiary. Jeden z nich związany jest z lokalizacją. Inwestycja powstaje bowiem w miejscu, gdzie na mapie zaczyna się Piątkowo, jedna z najbardziej lubianych dzielnic Poznania. Mamy nadzieję, że nasz budynek w przyszłości będzie swoistym kompasem tego sąsiedztwa, ze względu na jego doskonałą widoczność z różnych części Poznania. Wreszcie nazwa inwestycji mieszkaniowej ST_ART Piątkowo nawiązuje do pełnej pasji sztuki młodego pokolenia – popularnego street artu.

W przestrzeni miejskiej najczęściej funkcjonuje on w formie murali. U nas street art pojawi się we wnętrzach inwestycji w formie szlachetnych, akrylowych obrazów. Pełna pozytywnej i świeżej energii sztuka zagości w strefach wejściowych do klatek schodowych, a towarzyszące jej motywy zaistnieją także w kilku innych przestrzeniach. Nasza współpraca z wywodzącym się z Piątkowa, a uznanym obecnie na całym świecie artystą, z pewnością zaowocuje niepowtarzalnym klimatem i sprawi, że ST_ART Piątkowo stanie się wyjątkowym punktem na mapie nowych, ciekawych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu

Inwestycja ST_ART PIĄTKOWO znajduje się na Piątkowie, ul. Lechicka (4.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Nickel Development Sp. z o.o.

Inwestycja ST_ART PIĄTKOWO została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 233 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji ST_ART PIĄTKOWO nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nickel Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (52 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (298 miejsc)

W inwestycji znajduje się 112 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ST_ART PIĄTKOWO?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ST_ART PIĄTKOWO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2304 metrów od inwestycji ST_ART PIĄTKOWO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Podolany.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ST_ART PIĄTKOWO znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ST_ART PIĄTKOWO znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 148 "Mali Europejczycy" w odległości 504 m, Zespół Szkół nr 7 w odległości 762 m, szkoła w odległości 791 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ST_ART PIĄTKOWO jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 307 m, Dentalcraft Stomatologia Milena Świątek-Pol w odległości 480 m, Moja Stomatologia Clinic + w odległości 527 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ST_ART PIĄTKOWO składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 136 m znajduje się Biedronka, w odległości 237 m znajduje się Shell Select, w odległości 302 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ST_ART PIĄTKOWO w odległości 267 m znajduje się Laser Tag Poznań, w odległości 302 m znajduje się boisko / kort, w odległości 512 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.10.2018
Data aktualizacji: 20.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: