Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Park Chopina Etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chopina, oferowane bezpośrednio przez

NEXX Developer Sp. z o.o

Mysłowice, ul. Chopina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 249 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Park Chopina Etap IIIPark Chopina Etap III

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 10000 zł
  • miejsca postojowe podziemne : cena wraz z komórką lokatorską 35 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W III kwartale 2014 roku rozpocznie się budowa III Etapu Prestiżowej Inwestycji Park Chopina, który zakłada realizację ok. 130 mieszkań. W pierwszej kolejności powstaną dwa budynki A i B od strony ul. Fryderyka Chopina, a budowa kolejnych dwóch C i D od ul. Działkowej rozpocznie się w I kwartale 2016 roku.

Projektowane apartamentowce utrzymane są w istniejącej stylistyce nowatorskiego Osiedla. W nawiązaniu do poprzednich realizacji mieszkania na parterze posiadają piękne ogródki a na IV piętrze znajdują się penthous’y z tarasami wokół wszystkich pomieszczeń, z których rozpościerają się niezwykłe panoramiczne widoki. Budynki posiadają windę, miejsca w parkingu wielostanowiskowym podziemnym a także komórki lokatorskie zlokalizowane na każdym piętrze.

Apartamenty przede wszystkim charakteryzują się przestronnością wnętrz, możliwością wydzielenia aneksu kuchennego od przestrzeni salonu, dużymi tarasami, zabudowanymi loggiami oraz szklanymi balkonami wykończonymi materiałami najwyższej jakości. Na potrzeby naszych klientów stworzone zostały także mieszkania o niedużej powierzchni użytkowej, bez rezygnacji z atrakcyjności układu pomieszczeń co daje wiele możliwości ich aranżacji. Dla wymagających stworzyliśmy unikalne mieszkania z ekspozycją na 2 strony świata.

Dodatkowo zagospodarowanie terenów zielonych w III Etapie Inwestycji zostanie wzbogacone o nowe strefy takie jak Fitness Plenerowy i Kącik Grillowy, które będą stanowiły doskonałe miejsca do integracji mieszkańców oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

* Podane ceny w ofercie nie zawierają kwot za: loggia/balkon/ogródek oraz miejsce parkingowe naziemne lub podziemne.

** Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Inwestycja Park Chopina Etap III znajduje się w Mysłowicach, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic), została zrealizowana przez NEXX Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Park Chopina Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 130 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Chopina Etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NEXX Developer Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Chopina Etap III?

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Chopina Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 88 metrów od inwestycji Park Chopina Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Janów Osiedle Chopina Park.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Chopina Etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Chopina Etap III znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych w odległości 382 m, Przedszkole w odległości 411 m, szkoła w odległości 471 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Chopina Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Zdrowie w odległości 510 m, Stomatologia inDENTICO w odległości 621 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Chopina Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 55 m znajduje się Żabka, w odległości 231 m znajduje się Lewiatan, w odległości 399 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Chopina Etap III w odległości 119 m znajduje się boisko / kort, w odległości 496 m znajduje się boisko / kort, w odległości 566 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023