Park Chopina Etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chopina, oferowane bezpośrednio przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Mysłowice, ul. Chopina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Park Chopina Etap III

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Park Moniuszki II

  Park Moniuszki II

  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

  Mieszkanie Mysłowice
  ul. Chopina
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 33-103 m2
  • Mieszkań: 36
  • Pokoje: 1-5
 • Nowy Nikisz
  od: 6 100 zł/m2

  Nowy Nikisz

  Nowy Nikisz

  Mieszkanie Zespół Dzielnic Wschodnich, Katowice
  ul. Nałkowskiej
  4.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 33-71 m2
  • Mieszkań: 16
  • Pokoje: 2-4

Opis Inwestycji

W III kwartale 2014 roku rozpocznie się budowa III Etapu Prestiżowej Inwestycji Park Chopina, który zakłada realizację ok. 130 mieszkań. W pierwszej kolejności powstaną dwa budynki A i B od strony ul. Fryderyka Chopina, a budowa kolejnych dwóch C i D od ul. Działkowej rozpocznie się w I kwartale 2016 roku.

Projektowane apartamentowce utrzymane są w istniejącej stylistyce nowatorskiego Osiedla. W nawiązaniu do poprzednich realizacji mieszkania na parterze posiadają piękne ogródki a na IV piętrze znajdują się penthous’y z tarasami wokół wszystkich pomieszczeń, z których rozpościerają się niezwykłe panoramiczne widoki. Budynki posiadają windę, miejsca w parkingu wielostanowiskowym podziemnym a także komórki lokatorskie zlokalizowane na każdym piętrze.

Apartamenty przede wszystkim charakteryzują się przestronnością wnętrz, możliwością wydzielenia aneksu kuchennego od przestrzeni salonu, dużymi tarasami, zabudowanymi loggiami oraz szklanymi balkonami wykończonymi materiałami najwyższej jakości. Na potrzeby naszych klientów stworzone zostały także mieszkania o niedużej powierzchni użytkowej, bez rezygnacji z atrakcyjności układu pomieszczeń co daje wiele możliwości ich aranżacji. Dla wymagających stworzyliśmy unikalne mieszkania z ekspozycją na 2 strony świata.

Dodatkowo zagospodarowanie terenów zielonych w III Etapie Inwestycji zostanie wzbogacone o nowe strefy takie jak Fitness Plenerowy i Kącik Grillowy, które będą stanowiły doskonałe miejsca do integracji mieszkańców oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

* Podane ceny w ofercie nie zawierają kwot za: loggia/balkon/ogródek oraz miejsce parkingowe naziemne lub podziemne.

** Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Inwestycja Park Chopina Etap III znajduje się w Mysłowicach, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic), została zrealizowana przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Park Chopina Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 130 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Chopina Etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 10000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne: cena wraz z komórką lokatorską 35 000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek, 6 gimnazjów i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Chopina Etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Chopina Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Park Chopina Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Janów Osiedle Chopina Park.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Chopina Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Lewiatan, w odległości 400 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Chopina Etap III w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: