Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Park Chopina- budynek C i D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chopina, oferowane bezpośrednio przez

NEXX Developer Sp. z o.o

Mysłowice, ul. Chopina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 249 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Park Chopina- budynek C i DPark Chopina- budynek C i D

9 zdjęć

Park Chopina- budynek C i D
Park Chopina- budynek C i D
Park Chopina- budynek C i D
Park Chopina- budynek C i D

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 10000 zł
  • miejsca postojowe podziemne : cena wraz z komórką lokatorską 35 000 zł. Cena: 30000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Unikalna architektura

Park Chopina to komfortowe, kameralne osiedle zlokalizowane u zbiegu ulic Chopina i Moniuszki w Mysłowicach. Nowoczesną architekturą wyróżnia się z otaczającej przestrzeni istniejących już osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Białe elewacje z grafitowymi dodatkami oraz elementami drewna i kamienia podkreślają elegancki styl oraz ponadczasowy charakter modernistycznej inwestycji. Duże przeszklenia oraz ogrody zimowe na dachu budynków podkreślają jasne i przestronne wnętrza mieszkań. W I i II etapie realizacji naszej inwestycji swoje własne „M” znalazło już kilkaset mieszkańców.

Jakość i standard

Na uwagę zasługuje jakość i standard wykończenia budynków oraz części wspólnych. Budynki wyposażone są w cichobieżną windę zapewniającą dostęp do elegancko wykończonych przestrzeni korytarzy oraz szerokich klatek schodowych prowadzących do mieszkań i apartamentów. Dla wygody mieszkańców w podziemiach budynków zlokalizowano indywidualne miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze.

W każdym mieszkaniu zamontowano zewnętrzne rolety sterowane elektronicznie, instalację ogrzewania podłogowego, pięcio-komorowe okna pcv i drzwi wejściowe z zamkiem antywłamaniowym. Wszystkie mieszkania mają dostęp do przestronnego balkonu lub tarasu a mieszkania na parterze mają do dyspozycji własny kawałek ogrodu z tarasem.

Przyjazne otoczenie

Park Chopina to doskonale zaprojektowana i przemyślana przestrzeń. Z dużą starannością zadbaliśmy o przestrzenie wspólne i uporządkowaną zieleń. Mieszkańcy korzystają z wygodnych ścieżek spacerowych wraz z ławeczkami oraz zadbanych, urządzonych zielonych dziedzińców. Cały teren kompleksu jest oświetlony eleganckimi latarniami. Dla najmłodszych mieszkańców powstała przestrzeń zorganizowanego placu zabaw z bezpieczną nawierzchnią i atrakcyjnymi urządzeniami. W III etapie budowy osiedla powstanie kolejny zielony skwer oraz siłownia na świeżym powietrzu.

Wygoda i bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo, osiedle zostało otoczone nowoczesnym ogrodzeniem, obecnie z dwiema bramami wjazdowymi sterowanymi za pomocą pilota. Ruch po osiedlu odbywa się wygodnymi, szerokimi jezdniami wokół budynków. Wyznaczono również miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz ich gości. Mieszkania i apartamenty wyposażono w cyfrowe domofony, które ułatwiają dostęp do osiedla i lokali mieszkalnych ale również pozwalają ustrzec od nieproszonych gości.

Pewna inwestycja

Unikalna jak na tą lokalizację architektura i struktura osiedla zapewnia również gwarancję inwestycyjną. Nowe budownictwo i zadbane otoczenie spełnia wszystkie wymagania wysokiego standardu lokali pod wynajem jak również bezpieczeństwo rentownej sprzedaży za kilka lat. Inwestowanie w nieruchomości nadal jest bezpieczniejszą formą niż inne instrumenty rynku finansowego, a przynosi pewne, stabilne co miesięczne przychody.

Twoja przestrzeń

Obecnie w trzecim, ostatnim już etapie rozbudowy osiedla Park Chopina powstaną pięcio-kondygnacyjne budynki, w sumie 130 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach od 45 m2 do 110 m2. Projektowane mieszkania i apartamenty dają możliwość stworzenia ciekawej aranżacji wnętrza w oparciu o indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców.

Klientom o większych potrzebach lokalowych proponujemy przestronne, ekskluzywne penthousy z dużymi tarasami na ostatniej kondygnacji o powierzchni od 55-87mkw.

Bezpieczny zakup

Procedura zakupu mieszkania na Osiedlu Park Chopina jest regulowana przez Ustawę Deweloperską co gwarantuje klientom poczucie bezpieczeństwa. Każdy nabywca apartamentu otrzymuje indywidualny rachunek powierniczy do którego bezpośredni dostęp ma jedynie Bank prowadzący inwestycję.

III Etap inwestycji stanowią 4 apartamentowce:

Budynki A,B-Termin oddania budynków do użytkowania maj 2016r.

Budynki C,D-Termin oddania budynków do użytkowania maj 2017r.

Inwestycja Park Chopina- budynek C i D znajduje się w Mysłowicach, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic), została zrealizowana przez NEXX Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Park Chopina- budynek C i D została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Park Chopina- budynek C i D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NEXX Developer Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Chopina- budynek C i D?

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Chopina- budynek C i D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 88 metrów od inwestycji Park Chopina- budynek C i D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Janów Osiedle Chopina Park.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Chopina- budynek C i D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Chopina- budynek C i D znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych w odległości 380 m, Przedszkole w odległości 410 m, szkoła w odległości 468 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Chopina- budynek C i D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Zdrowie w odległości 507 m, Stomatologia inDENTICO w odległości 621 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Chopina- budynek C i D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 52 m znajduje się Żabka, w odległości 229 m znajduje się Lewiatan, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Chopina- budynek C i D w odległości 116 m znajduje się boisko / kort, w odległości 495 m znajduje się boisko / kort, w odległości 563 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 22.05.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023