Draceny

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Draceny, oferowane bezpośrednio przez

Neo Villa Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Radość, ul. Draceny

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 122 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

DracenyDraceny

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 75m2 + 70m poddasza do własnej aranżacji, znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Draceny w Wawer – Radość. Tylko 1200 m od stacji SKM i 200m od przystanku autobusowego. Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Neo Villa Sp. z o.o.

Składa się z 2 budynków 4 lokalowych, w których łącznie znajdują się 8 nowych mieszkań.Na sprzedaż pozostają 4 mieszkania o powierzchni od 75m2 + 70m2 poddasza. W budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Inwestycja Draceny jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 2 znajduje się na 1 piętrze, jest 2-poziomowe, a pomieszczenia mają 280 centymetrów wysokości. Na pierwszym piętrze znajdują się: przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 2 sypialnie, 2 łazienki i duża garderoba z oknem oraz dwa balkony. Poddasze jest otynkowane i ma wyprowadzone wszystkie media (prąd, kanalizacja, woda, ogrzewanie i wentylacje. Państwu deweloper pozostawił pomysł na jego zagospodarowanie - według potrzeb. Deweloper jest w stanie wykonać przedstawione przez Państwa projekty aranżacji tej przestrzeni. Jeden z pomysłów pokazaliśmy na rysunkach. Każde mieszkanie ma okna na 3 strony, 150m2 południowego ogródka i 2 miejsca postojowe.

W odległości 400m znajduje się przedszkole a 1200m od inwestycji szkoła na ul. Bajkowej

Zjazd z nowej obwodnicy Warszawy S2 będzie zlokalizowany w odległości 2km. Bliskość komunikacji miejskiej (SKM i Autobus) oraz nowa obwodnica S2, Wał Miedzeszyński i Most Siekierkowski pozwalają łatwo dostać się do każdej części Warszawy

Inwestycja Draceny znajduje się w Radości, ul. Draceny (13 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Neo Villa Sp. z o.o.

Inwestycja Draceny została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Draceny nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Neo Villa Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Draceny?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Draceny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 934 metrów od inwestycji Draceny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Radość 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Draceny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Draceny znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Prymulka" w odległości 363 m, przedszkole w odległości 383 m, Przedszkole Niepubliczne "Amo Radość" w odległości 596 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Draceny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 2 w odległości 974 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Draceny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 702 m znajduje się K&M Delikatesy, w odległości 788 m znajduje się Serek, w odległości 834 m znajduje się Oskroba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Draceny w odległości 553 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 562 m znajduje się PKS Radość, w odległości 700 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 04.02.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: