Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Poematu

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Poematu, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Poematu

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 378 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle PoematuOsiedle Poematu

10 zdjęć

Osiedle Poematu
Osiedle Poematu
Osiedle Poematu
Osiedle Poematu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 163 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 262 do 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Pierwszy etap inwestycji będzie składał się z dwóch budynków, w których zlokalizowanych zostanie łącznie 163 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń. Dostępne będą lokale 2-, 3-, 4-, 5-pokojowe o wielkości od 36,55 do 118,12 mkw., co pozwoli na dopasowanie mieszkania do potrzeb i upodobań konkretnego nabywcy. Do dyspozycji mieszkańców będzie 175 miejsc postojowych zewnętrznych i wewnętrznych, w tym 18 stanowisk EKO. Osoby, dla których niezbędne będzie dodatkowe miejsce do przechowywania, będą mogły również skorzystać z możliwości dokupienia komórki lokatorskiej (w sumie przekazanych zostanie 53 pomieszczeń).

Inwestycja Osiedle Poematu znajduje się w Falenicy, ul. Poematu (15.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Osiedle Poematu została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 163 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Poematu nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Poematu to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wawer przy ulicy Poematu. Ta prawobrzeżna część stolicy to jedno z najatrakcyjniejszych w ostatnim czasie miejsc na warszawskim rynku nieruchomości. Duży wpływ ma na to Południowa Obwodnica Warszawy, która zostanie oddana do użytku w II kwartale 2021 roku, oraz Most Południowy, który łączy Wawer z Wilanowem. Dzięki temu dojazd samochodem na Mokotów i Ursynów skrócił się o połowę, pozwalając na szybkie połączenie z centrum i innymi częściami miasta.

Inwestycja została zaprojektowana tak, aby łączyć wysoką jakość materiałów z funkcjonalnością i realnie wpływać na komfort życia mieszkańców. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonale rozwiniętą infrastrukturą oraz ofertą udogodnień. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, parach oraz zwolennikach aktywnego trybu życia. Główną zaletą Wawra jest mnogość terenów zielonych, cisza i bliskość dużych parków, co sprawia, że dzielnica nazywana jest „zielonymi płucami Warszawy”.

Dogodna lokalizacja Osiedla Poematu pozwoli na sprawny dojazd do Śródmieścia, Wilanowa, Ursynowa czy na Mokotów. Wawer jest dobrze skomunikowany z centrum, do którego dotrzemy w ciągu 25 minut samochodem. Wszystko to możliwe jest za sprawą Południowej Obwodnicy Warszawy, która zlokalizowana jest w odległości kilku kilometrów od terenu osiedla. Ponadto w 30 minut dojedziemy do stacji Warszawa Śródmieście pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej. Stacja Warszawa Falenica znajduje się jedynie 900 m od inwestycji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy również przystanki ZTM, a w odległości 5 minut pieszego spaceru pętlę autobusową. Do najważniejszych arterii dzielnicy należy Wał Miedzeszyński, który od osiedla dzieli ok. 8 min jazdy samochodem.

Wysoki komfort życia to nie tylko kwestia połączenia dzielnicy Wawer z centrum miasta, ale także bogata infrastruktura edukacyjna, medyczna, usługowa czy rozrywkowa. W okolicy znajdziemy szeroki wybór przedszkoli, szkół, miejsc sportowo-kulturalnych, sklepów i marketów budowlanych oraz ośrodków medycznych. Sklepy spożywcze znajdują się w odległości ok. 1-2 km od osiedla. Bliskość i dostępność pełnej infrastruktury szczególnie docenią rodzice i seniorzy, którzy szukają cichego oraz spokojnego miejsca do życia. W dzielnicy dostępna jest szeroka oferta gastronomiczna. Spośród szeregu restauracji i kawiarni każdy znajdzie coś dla siebie.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Poematu?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Poematu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 891 metrów od inwestycji Osiedle Poematu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Falenica 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Poematu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Poematu znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 90 m, Publiczne Przedszkole Europejskie II w odległości 97 m, Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych w odległości 139 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Poematu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: BIORENIX-FALDENT w odległości 701 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego, Przychodnia Rejonowa nr 6 w odległości 967 m, Ortodentica.org w odległości 985 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Poematu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 125 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 426 m znajduje się Caro. Delikatesy, w odległości 653 m znajduje się U Joli.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Poematu w odległości 144 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 179 m znajduje się boisko / kort, w odległości 212 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.03.2021
Data aktualizacji: 20.05.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023