Neo Villa Sp. z o.o. logo

Neo Villa Sp. z o.o.

Warszawa, Patriotów 309
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Neo Villa Sp. z o.o. powstała w efekcie wieloletniego doświadczenia zdobytego poprzez działalnosc na rynku nieruchomości Jarosława Rybarczyka i Agnieszki Rybarczyk Werbowskiej, którzy prowadzą rodzinne biuro HMR Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Majątkowego s.c. działające na rynku od 1986 roku.

Oboje zajmują się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. W tym czasie współpracowali z wieloma czołowymi koncernami w swojej branży (K. Hownanian Poland, Gelamco, Mercedes-Benz Polska) oraz z wieloma deweloperami dla których przygotowywali i sprzedawali projekty deweloperskie (Egrib, Caelum Development, ECC Real Estate, Dr. Marcus International i inni).

Prezes Neo Villa Sp. z o.o Waldemar Wojciechowski wspiera firmę wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku deweloperskim (Arch-Invest), podczas realizacji wielu własnych projektów, m/innymi:

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w zabudowie czterolokalowej, 28 lokali mieszkalnych z garażami w Markach przy ulicy Bandurskiego.

Osiedle 3 domów jednorodzinnych z garażami w Markach przy ulicy Lisa-Kuli,

Osiedle 24 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz dwóch domów jednorodzinnych przy ul. Leśnej w Markach,

i 2 domy jednorodzinne przy ulicy Leśnej do ulicy Poznańskiej 2007-2009.

Posiadamy w sprzedaży 3 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Borowiecka
  gotowe
  Nasza inwestycja Osiedle Borowiecka to nowoczesna inwestycja NISKOEMISYJNYCH DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH położona w największej i najbardziej zielonej dzielnicy warszawy, Wawer. Wraz z Tobą, zamieszka tam 10 rodzin z którymi będziecie cieszyć się wszelkimi wygodami jakie daje Wam pełna infrastruktura z dala od zgiełku wielkiego miasta. W promieniu kilkuset metrów znajdziesz, szkoły, przedszkola,

  Osiedle Borowiecka

  od 8 500 zł/m2
  ul. Borowiecka , Radość, Wawer, Warszawa(12.1 km od centrum)
  Neo Villa Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Neo Villa Sp. z o.o. logo
Neo Villa Sp. z o.o.
Warszawa, Patriotów 309
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: