Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Racławicka 50

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Racławicka, oferowane bezpośrednio przez

Mzuri

Kraków, Krowodrza, ul. Racławicka 50

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 436 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Racławicka 50Racławicka 50

11 zdjęć

Racławicka 50
Racławicka 50
Racławicka 50
Racławicka 50

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

OPIS STANDARDU WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ Lokale wykończone pod klucz, wraz z meblami i AGD, gotowe do wynajmu. Sprzedaż z obsługą wynajmu długoterminowego. Branża budowlana: •Nowe tynki, położenie gładzi budowlana •Malowanie •Nowe posadzki w łazienkach •Postawienie nowych ścian murowanych i G-K wydzielających pomieszczenia + nowe stropy •Położenie glazury i paneli drewnianych Wod-kan •Wyprowadzenie przyłączy (w tym dla pralki) •Wykonanie instalacji oraz montaż kabiny prysznicowej, toalety, umywalki, zlewozmywaka Elektryka •Nowa instalacja elektryczna (tablice, przewody, łączniki, gniazda) CO •Montaż nowych grzejników Wentylacja •Nowe piony wentylacyjne w całym budynku Umeblowanie •Meble w kuchni i w pokoju (wersalka, komoda, szafka, stolik, krzesło) •Oświetlenie i dodatki Wyposażenie AGD •Kuchenka elektryczna, okap z wyciągiem •Lodówka oraz pralka OPIS STANDARDU BUDYNKU Remont generalny budynku obejmuje: - Remont i ocieplenie elewacji - Budowa nowego węzła cieplnego; nowe wszystkie instalacje wewnętrzne - Położenie nowego dachu - Wymiana wszystkich okien i drzwi - Nowe przewody wentylacyjne i izolacja przeciwwilgociowa - Podbicie fundamentów - Nadbudowa dwóch pięter

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Racławicka 50 jest dedykowana dla osób poszukujących "szytych na miarę" mieszkań na wynajem długoterminowy w Krakowie z profesjonalną obsługą wynajmu. Oferowane mieszkania przyniosą Nabywcom zwrot z najmu na oczekiwanym, wysokim jak na Kraków poziomie rzędu 6,3-6,5% w skali roku, a ceny mieszkań są tańsze o 20%-30% od dostępnych na rynku ofert.

Zabytkowa kamienica położona w Krakowie przy ulicy Racławickiej 50 jest zbudowana z pełnej czerwonej cegły ceramicznej i obecnie poddawany jest generalnemu remontowi i nadbudowie. Finalnie kamienica składać się będzie z pięciu kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej, a jej powierzchnia użytkowa będzie wynosić docelowo 510,32 m2 (w tym poddasze i piwnica). W budynku będzie się mieścić 27 jednostek najmu. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Krowodrza, w odległości ok. 2,5 km od ścisłego centrum miasta. Posiada pełną infrastrukturę oraz rozbudowaną komunikację miejską, w tym dworzec PKP Kraków Łobzów, z którego można dojechać do Kraków Business Park w Zabierzowie.

Lokale będą wykończone pod klucz i gotowe do wprowadzenia jesienią bieżącego roku. Inwestycja jest jednym z trzech projektów prowadzonych przez spółkę inwestowania grupowego Mzuri CFI 6 Sp. z o.o., realizowanych dzięki kapitałowi ponad 100 inwestorów prywatnych.

Inwestycja Racławicka 50 znajduje się w Krowodrzy, ul. Racławicka 50 (2.3 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Mzuri.

Inwestycja Racławicka 50 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Racławicka 50 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Racławicka 50?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Racławicka 50 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 468 metrów od inwestycji Racławicka 50 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów tor 303.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Racławicka 50 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka 50 znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 106 w odległości 61 m, szkoła w odległości 68 m, Małe impresje w odległości 191 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Racławicka 50 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ewa Lewandowska w odległości 118 m, Centrum Medyczne "Pod Fortem" w odległości 525 m, Komfort-Dent w odległości 537 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Racławicka 50 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 118 m znajduje się Kogucik, w odległości 121 m znajduje się Buczek, w odległości 127 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka 50 w odległości 70 m znajduje się boisko / kort, w odległości 111 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 112 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.12.2018
Data aktualizacji: 16.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023