Krowodrza Park

Mieszkania na sprzedaż Aleja Kijowska, oferowane bezpośrednio przez Tętnowski Development

Kraków, Krowodrza, Aleja Kijowska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 282 oferty w najbliższej okolicy!

Krowodrza Park

13 zdjęć

Krowodrza Park
Krowodrza Park
Krowodrza Park
Krowodrza Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Krowodrza Park w Krakowie to inwestycja absolutnie unikatowa. Położona w niedalekiej odległości od Starego Miasta, gwarantuje niespotykany komfort i błyskawiczną komunikację z innymi częściami miasta. Nowoczesna i ekspresyjna forma budynku idealnie wpisuje się w charakter otoczenia. Dominującymi kolorami elewacji są biel i szarość, które choć kontrastują ze sobą, to w połączeniu prezentują się bardzo oryginalnie i elegancko. Budynek Krowodrza Park płynnie integruje się z otoczeniem, nadając mu dynamiki i miejskiego sznytu, a równocześnie subtelnie łączy się z architekturą krajobrazu, do której zalicza się m.in. pobliski Park im. Wincentego a Paulo. Projekt swoją formą i estetyką nawiązuje do okolicznej zabudowy ulicy Juliusza Lea, jak również Alei Kijowskiej. Niewątpliwie jednym z głównych atutów tego projektu jest otwartość na otoczenie, dzięki czemu budynek pozytywnie zaskakuje, zarówno w mikro-, jak i makroperspektywie. To zdecydowanie jedyna taka inwestycja w tej części Krakowa!

Ekskluzywne apartamenty na sprzedaż w Krakowie

Inwestycja Krowodrza Park wyróżnia się dużym przekrojem oferowanych mieszkań. W obiekcie przewidziano komfortowe apartamenty o zróżnicowanej powierzchni i ergonomicznym układzie mieszkań. Zakres metraży apartamentów mieści się w przedziale od 27m2 do 120m2, co czyni je dostępnymi zarówno dla singli, młodych małżeństw, jak i rodzin z dziećmi. Na parterze zaprojektowano lobby z recepcją, a także lokale usługowo-handlowe.

Koncepcja budynku uwzględnia szereg detali architektonicznych i wykończeniowych, które wskazują na nową jakość budownictwa, a w efekcie gwarantują prestiż całej inwestycji. Eleganckie wejście do budynku, windy, duże przeszklenia okienne typu portfenetry, przestronne tarasy i balkony, wykorzystanie kamienia naturalnego oraz drewna – tworzą poczucie luksusu i niespotykanej elegancji.

Apartamenty z parkingiem i nie tylko – Kraków

Logiczny, a zarazem funkcjonalny układ przestrzenny budynku oferuje rozległą przestrzeń mieszkalną przy maksymalnej liczbie funkcji usługowych znajdujących się pod ziemią. W podziemnym garażu przewidziano nie tylko standardowe miejsca parkingowe, ale też miejsca postojowe ze stacją ładowania samochodów elektrycznych. W kondygnacji podziemnej zaplanowano również stanowiska rowerowe czy motocyklowe. Nie zabraknie komórek lokatorskich.

Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2022 r.

Już teraz sprawdź dostępne apartamenty lub lokale na sprzedaż w spokojnej części Krakowa!

Inwestycja Krowodrza Park znajduje się na Krowodrzy (2.3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Tętnowski Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 446 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Krowodrza Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tętnowski Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 446 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krowodrza Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krowodrza Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Krowodrza Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biprostal.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krowodrza Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krowodrza Park znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 w odległości 120 m, Przedszkole Niepubliczne "Iskierka" Małgorzata Pyżyk w odległości 140 m, Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krowodrza Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 110 m, SOR w odległości 120 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krowodrza Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 50 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 60 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krowodrza Park w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.07.2020
Data aktualizacji: 23.06.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: