Moderno Łobzów

Mieszkania na sprzedaż ul. Składowa, oferowane bezpośrednio przez

Ardekon

Kraków, Krowodrza, ul. Składowa 16

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 476 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Moderno Łobzów

10 zdjęć

Moderno Łobzów
Moderno Łobzów
Moderno Łobzów
Moderno Łobzów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 91 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

MPEC

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (30): 1,98-4,13 mkw.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc) : przewidziane dla każdego mieszkania, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Moderno Łobzów logo

Moderno Łobzów to nowa inwestycja na lokalnej mapie Krakowa, stworzona z myślą o przyszłości i świadomych nabywcach. Ponadczasowa architektura budynku doskonale wpisuje się w przestrzeń sąsiedztwa i w pełni wykorzystuje potencjał miejsca, w którym jest zlokalizowana.

Dla mieszkańców przewidziano przestronne mieszkania (1-5 pokojowe) z zielonymi ogródkami, balkonami, loggiami i obszernymi tarasami. Powierzchnia od 28-105m2 wraz ze zróżnicowanym układem mieszkań pozwoli na dopasowanie lokalu do charakterystyki każdego z mieszkańców. Koncepcja zabudowy, wysoki standard powierzchni wspólnych i starannie zaplanowana zieleń nadaje inwestycji kameralnego charakteru, a ilość udogodnień i rozwiązań EKO pozytywnie wpływa na komfort i wygodę mieszkania. Moderno Łobzów wyznacza nowe standardy – te, które wpływają na codzienność.

Osiedle jest świetnie skomunikowane z każdą częścią miasta. Liczne przystanki, węzły komunikacyjne czy pobliska pętla autobusowa realnie wpływają na wygodę mieszkańców.

Inwestycja Moderno Łobzów znajduje się w Krowodrzy, ul. Składowa 16 (2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Ardekon.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 91 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Moderno Łobzów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ardekon przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (110 miejsc)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich 1,98-4,13 mkw..

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Moderno Łobzów zlokalizowane jest w spokojnej dzielnicy Krakowa przy ulicy Składowej – to sprawia, że można tu odpocząć od zgiełku miasta i być jednocześnie blisko jego centrum. Całość usytuowana jest w wyjątkowym otoczeniu, co docenią szczególnie ludzie prowadzący aktywny tryb życia. Liczne tereny zielone i zlokalizowane nieopodal parki (Park Wyspiańskiego oraz Park Kleparski) są dodatkowym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi, a rozwinięta sieć sklepów i punktów usługowych w okolicy pozwoli na oszczędność czasu w planowaniu zakupów.

Spraw by Twoje życie stało się wygodne i komfortowe.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moderno Łobzów?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moderno Łobzów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moderno Łobzów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moderno Łobzów znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Przystanek Szkoła w odległości 120 m, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie w odległości 400 m, Filemon w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moderno Łobzów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AdenticA w odległości 190 m, 5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie w odległości 190 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moderno Łobzów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moderno Łobzów w odległości 650 m znajduje się BeFit24GYM, w odległości 690 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 710 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.06.2021
Data aktualizacji: 30.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: