Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mzuri logo

Mzuri

O nas
Kontakt

Informacje o nas

Mzuri sp. z o.o.

Mzuri to największa w Polsce firma specjalizująca się w zarządzaniu najmem mieszkań, domów i luksusowych apartamentów. Przejmujemy od właścicieli całość zadań związanych z wynajmem i bieżącą obsługą mieszkania i najemcy. Działamy obecnie w 32 miastach Polski, gdzie zarządzamy niemal 3,5 tys. lokali.

Mzuri Investments sp. z o.o.

W ramach Mzuri Investments kompleksowo wspieramy naszych klientów w inwestowaniu w nieruchomości na wynajem. Pomagamy w doborze odpowiedniej strategii inwestycyjnej, wyszukujemy oraz pozyskujemy okazje inwestycyjne, organizujemy proces zakupu, zarządzamy remontem i przygotowujemy mieszkanie do najmu. Jak dotąd zakupiliśmy dla inwestorów indywidualnych ponad 880 mieszkań.

Nasza misja

Naszą misją jest budowanie wolności finansowej naszych klientów, pracowników i współpracowników dzięki inwestowaniu w nieruchomości na wynajem.

Mzuri w języku suahili oznacza „dobrze” – dokładamy wszelkich starań, by tak właśnie działać.

DLACZEGO MY?

Mamy największe na rynku doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami na wynajem – obecnie zarządzamy niemal 3,5 tys. mieszkań.

Mamy ogromne doświadczenie w inwestowaniu w mieszkania na wynajem – dla naszychinwestorów kupiliśmy dotąd ponad 880 mieszkań.

Zarządzamy majątkiem o wartości ponad 790 mln zł.

Jesteśmy blisko Ciebie – znajdziesz nas w 32 miastach Polski.

Stale się rozwijamy – obecnie nasz zespół liczy już ponad 140 osób!

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Mzuri logo
Mzuri
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023