Osiedle Gwiezdna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gwiezdna, oferowane bezpośrednio przez Adatex

Sosnowiec, ul. Gwiezdna
Ceny od: 7 200 zł brutto/m2
Osiedle Gwiezdna

3 zdjęcia

Osiedle Gwiezdna
Osiedle Gwiezdna
Osiedle Gwiezdna

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gwiezdna dostępnych jest 29 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wyjątkowo interesującej, a zarazem funkcjonalnej zabudowie, który został zaprojektowany w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która wypełniona będzie zielenią. Minimalistyczna architektura budynków wyróżnia się elegancją i nowoczesnością. Dodatkowo, przemyślane rozplanowanie sprawi, że mieszkania będą jasne i odpowiednio nasłonecznione, także estetyka wykonania to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych. Biała elewacja podkreśli elegancję. Dodatki dekoracyjne w postaci drewna i antracytu sprawią, że Osiedle Gwiezdna odznaczy się oryginalnym wyglądem. Dodatkowo, niepowtarzalny układ wewnętrznych loggii podkreśli ponadczasową architekturę.

Teren Osiedla Gwiezdna zostanie zagospodarowany w taki sposób, aby zagwarantować przyszłym mieszkańcom miejsce do komfortowego wypoczynku i relaksu. Miejsce będzie oddzielone od budynków aleją zieleni, dzięki czemu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.

Nieopodal inwestycji znajdują się Liczne sklepy i restauracje, obiekty sportowe, placówki medyczne oraz szkoły. Dodatkowo, w pobliżu Osiedla przy Placu Papieskim miasto planuje budowę nowego parku.

Inwestycja Osiedle Gwiezdna znajduje się w Sosnowcu, ul. Gwiezdna (5.7 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez Adatex.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gwiezdna w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 118 metrów kwadratowych, w cenie od 7 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 111 m2 w cenie od 345 882 zł (16 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 91 m2 w cenie od 445 050 zł (6 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 62 do 118 m2 w cenie od 477 477 zł (5 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 103 do 107 m2 w cenie od 744 212 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Adatex przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 118 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 345 882 do 1 024 067 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 200 do 9 250 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki- Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców, jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż 117 publicznych jednostek, działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj: 76 szkół podstawowych, 80 szkół ponadpodstawowych oraz 52 przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Gwiezdna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gwiezdna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Gwiezdna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Gwiezdna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Gwiezdna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gwiezdna znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Jana Kiepury w Sosnowcu w odległości 160 m, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Sosnowieckiego Centrum Edukacyjnego "Edukator" Bożena Kubiczek w odległości 210 m, Przedszkole Miejskie nr 40 w Sosnowcu w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gwiezdna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Targ.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gwiezdna w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2020
Data aktualizacji: 20.12.2021
Adatex logo

Adatex

Piotr Geisler

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Graniczna 34B/U24 Dąbrowa Górnicza

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: