Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sielec Renarda etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Browarna, oferowane bezpośrednio przez

PBO Śląsk Sp. z o.o.

Sosnowiec, ul. Browarna

Sielec Renarda etap IISielec Renarda etap II

9 zdjęć

Sielec Renarda etap II
Sielec Renarda etap II
Sielec Renarda etap II
Sielec Renarda etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

36 - 83/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5 - 6

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Sosnowiec Główny - 1714 m

Przystanek Tramwajowy - 250 m

Przystanek Autobusowy - 358 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 17 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 28 sklepów, 32 obiekty sportowe, 9 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 103 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 69 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 83 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowoczesne, kameralne osiedle Sielec Renarda składa się z czterech budynków. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach. Budynki A, B i C obejmują 103 funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 43 m² do 85 m² oraz pięć lokali usługowych na parterze. Wszystkie budynki posiadają windy. Pod każdym z nich znajduje się garaż podziemny, dostępne są również komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców przewidziano specjalnie pomieszczenie do przechowywania rowerów. Mieszkania na parterze mają ogródki, a na ostatnich piętrach – tarasy. Pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, a o bezpieczeństwo mieszkańców zadba monitoring.

Nazwa inwestycji oraz jej poszczególne aspekty odwołują się do historii dzielnicy i działań hrabiego Renarda. Pomysłodawcą koncepcji identyfikacji budynków i nazewnictwa jest wykładowca ASP w Katowicach, prof. Jacek Rykała. Projekt osiedla został wykonany przez Grupę Verso, której twórca to jeden z najbardziej docenianych architektów w Europie.

Inwestycja Sielec Renarda etap II znajduje się w Sosnowcu, ul. Browarna (3 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez PBO Śląsk Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 103 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sielec Renarda etap II w sprzedaży jest 69 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 83 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców PBO Śląsk Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sielec Renarda etap II?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sielec Renarda etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Sielec Renarda etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielec Kąpielisko.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sielec Renarda etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sielec Renarda etap II znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Drewniany Konik w odległości 450 m, III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w odległości 547 m, Szkoła Podstawowa nr 17 w odległości 565 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sielec Renarda etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 4 w odległości 811 m, Centrum Fizjoterapii Beata Kita w odległości 866 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sielec Renarda etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 164 m znajduje się Pod Ręką, w odległości 406 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sielec Renarda etap II w odległości 235 m znajduje się Kąpielisko Sielec, w odległości 251 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się basen.

Data publikacji: 25.09.2023
Data aktualizacji: 09.04.2024
PBO Śląsk Sp. z o.o. logo

PBO Śląsk Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Ul. Wojska Polskiego 136A 41-208 Sosnowiec

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023