Yana

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Yana dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
B2.2.155U
21,03 m²
1
B2.3.163U
21,03 m²
2
UH.01
118,55 m²
Parter
UH.02
122,95 m²
Parter
UH.03
130,94 m²
Parter

Opis Inwestycji

ANA to przestronnie i funkcjonalnie zaprojektowane osiedle z bogatą ofertą mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od komfortowych kawalerek po pięciopokojowe apartamenty. Każde z nich zostało wyposażone w balkon, loggię lub ogródek, idealne miejsce do odpoczynku po pracy. Wybrane mieszkania na ostatnich kondygnacjach posiadają tarasy. Wyjątkowym atutem jest panoramiczny widok na Warszawę z ostatnich pięter najwyższego budynku. Eleganckie wykończenie wnętrz przestrzeni wspólnych stanowi rozwinięcie nowoczesnej stylistyki budynków.W skład inwestycji YANA wchodzą dwa budynki o zróżnicowanej liczbie kondygnacji. Eleganckie lobby z recepcją consierge i miejscem dla ochrony podkreśla unikatowy charakter projektu. YANA gwarantuje wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Na terenie osiedla znajduje się zielone patio do wyłącznego użytku mieszkańców, gdzie obok strefy relaksu zaprojektowano siłownię kalisteniczną.YANA to miejsce, które nadzwyczajnie łączy w sobie walory życia w dużym mieście z zaletami mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Inwestycja Yana znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza 35/37 (5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o..

Inwestycja Yana jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 3 do 12 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Yana pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 21 do 131 metrów kwadratowych.

Deweloper Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, usługi concierge, internet, recepcja, winda, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 21 do 131 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Yana

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Yana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Yana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Kazimierza 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Yana znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 426 w odległości 90 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZIELONA ŻYRAFA w odległości 210 m, Akademia-Policealna Szkoła Zawodowa Nr 1 dla Dorosłych w Warszawie w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Yana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Medi Partner w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Yana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Yana w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 19.08.2020

Data aktualizacji: 28.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie