Yana

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jana Kazimierza, oferowane bezpośrednio przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 35/37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Yana

8 zdjęć

Yana
Yana
Yana
Yana

Najbliższe inwestycje

 • Wola Nowa

  Wola Nowa

  Dantex

  Lokal użytkowy Odolany, Wola, Warszawa
  ul. Wolska 171-175
  4.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 249 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Osiedle Stella

  Osiedle Stella

  PROFBUD

  Lokal użytkowy Jelonki Południowe, Bemowo, Warszawa
  ul. Człuchowska
  7.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 135-158 m2
  • Lokali użytkowych: 6
 • Niemcewicza 19

  Niemcewicza 19

  NAPOLLO

  Lokal użytkowy Stara Ochota, Ochota, Warszawa
  ul. Niemcewicza 19
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 74-257 m2
  • Lokali użytkowych: 5

Opis Inwestycji

ANA to przestronnie i funkcjonalnie zaprojektowane osiedle z bogatą ofertą mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od komfortowych kawalerek po pięciopokojowe apartamenty. Każde z nich zostało wyposażone w balkon, loggię lub ogródek, idealne miejsce do odpoczynku po pracy. Wybrane mieszkania na ostatnich kondygnacjach posiadają tarasy. Wyjątkowym atutem jest panoramiczny widok na Warszawę z ostatnich pięter najwyższego budynku. Eleganckie wykończenie wnętrz przestrzeni wspólnych stanowi rozwinięcie nowoczesnej stylistyki budynków.

W skład inwestycji YANA wchodzą dwa budynki o zróżnicowanej liczbie kondygnacji. Eleganckie lobby z recepcją consierge i miejscem dla ochrony podkreśla unikatowy charakter projektu. YANA gwarantuje wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Na terenie osiedla znajduje się zielone patio do wyłącznego użytku mieszkańców, gdzie obok strefy relaksu zaprojektowano siłownię kalisteniczną.

YANA to miejsce, które nadzwyczajnie łączy w sobie walory życia w dużym mieście z zaletami mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Inwestycja Yana znajduje się na Odolanach, ul. Jana Kazimierza 35/37 (5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Inwestycja Yana została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Yana nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, usługi concierge, internet, recepcja, winda, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Yana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Yana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Yana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jana Kazimierza 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Yana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Yana znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 426 w odległości 90 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZIELONA ŻYRAFA w odległości 210 m, Akademia-Policealna Szkoła Zawodowa Nr 1 dla Dorosłych w Warszawie w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Yana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Medi Partner w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Yana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Yana w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 19.08.2020
Data aktualizacji: 30.09.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: