Osiedle Stella

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stella dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A-U09
1 337,35 m²
Parter
C-U09
135,23 m²
Parter
C-U10
143,38 m²
Parter
D-U01
169,95 m²
Parter
D-U04
136,44 m²
Parter
C-U07
140,1 m²
Parter
D-U05
144,42 m²
Parter
D-U06
157,63 m²
Parter

Opis Inwestycji

Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami stolicy.Wysokość najwyższego budynku I etapu Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy. Planowane terminy oddania do użytkowania:Budynki D i E – IV kwartał 2020Budynki B i C – I kwartał 2020

Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stella pozostało na sprzedaż 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 135 do 1337 metrów kwadratowych.

Deweloper PROFBUD przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 8 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 135 do 1337 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stella

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Stella znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ROZŁOGI 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stella znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Promenada. Szkoła tańca w odległości 100m, Przedszkole Nr 22 w odległości 250m, Przedszkole nr 222 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Sumara Mirosław, lek. med. internista, w odległości 250 m znajduje się Chodkowska Ewa, lek. med. Spec. chorób dziecięcych, w odległości 250 m znajduje się Kozakiewicz Barbara, dr nauk med. Spec. onkolog, ginekolog, położnik.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, w odległości 1050 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Bogurodzicy Maryi, w odległości 1150 m znajduje się Parafia Bogurodzicy Maryi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Park Górczewska, w odległości 650 m znajduje się Fitness Club S4- klub fitness, Warszawa- Bemowo, w odległości 750 m znajduje się Fitness Thasos.

Data aktualizacji: 21.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie