Osiedle Stella

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Człuchowska, oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. Człuchowska
Osiedle Stella

4 zdjęcia

Osiedle Stella
Osiedle Stella
Osiedle Stella
Osiedle Stella

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stella dostępnych jest 7 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami stolicy.

Wysokość najwyższego budynku I etapu Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.

Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.

Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy. Planowane terminy oddania do użytkowania:

Budynki D i E – IV kwartał 2020

Budynki B i C – I kwartał 2020

Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Stella została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stella w sprzedaży jest 7 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 135 do 1337 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli PROFBUD przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępnych jest 7 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 135 do 1337 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stella?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stella mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Stella znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rozłogi 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Stella znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stella znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 222 w odległości 230 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w odległości 360 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Stella składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Biedronka, w odległości 510 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stella w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.07.2018
Data aktualizacji: 28.03.2022
PROFBUD logo

PROFBUD

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Dywizjonu 303 nr 139 01-470 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: