Mieszkania, Domy
  • Warszawamazowieckie, Warszawa
    12999 ofert
  • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
    6893 oferty
  • Krakówmałopolskie, Kraków
    5736 ofert
  • Poznańwielkopolskie, Poznań
    5004 oferty
  • Łódźłódzkie, Łódź
    3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Warszawa, Wola

Znaleziono 8 ofert w 4 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 20 254 zł/m²

map

Zobacz na mapie

  • Pomarańczarnia
    od: 10 000 zł/m2

    Pomarańczarnia

    Filicum Investments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

    Lokal użytkowy Młynów, Wola, Warszawa
    ul. Wawrzyszewska 11
    3.9 km od centrum
    • Oddanie: gotowe
    • Metraż: 186 m2
    • Lokali użytkowych: 1
  • Dzielna 62

    Dzielna 62

    Ochnik Development

    Lokal użytkowy Nowolipki, Wola, Warszawa
    ul. Dzielna 62
    2.5 km od centrum
    • Oddanie: 3 kw. 2023
    • Metraż: 147 m2
    • Lokali użytkowych: 1
  • 19. Dzielnica

    19. Dzielnica

    Pro-Urba Invest Sp. z o.o.

    Lokal użytkowy Czyste, Wola, Warszawa
    ul. Kolejowa 47
    2 km od centrum
    • Oddanie: gotowe
    • Metraż: 79-182 m2
    • Lokali użytkowych: 5
  • Apartamenty Niemcewicza 19
    od: 15 375 zł/m2

    Apartamenty Niemcewicza 19

    NAPOLLO

    Lokal użytkowy Stara Ochota, Ochota, Warszawa
    ul. Niemcewicza 19
    2.2 km od centrum
    • Oddanie: gotowe
    • Metraż: 257 m2
    • Lokali użytkowych: 1
  • Polecane nieruchomości
    Zobacz 3 dostępne mieszkania i domy
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Woli:

Nowe lokale użytkowe Warszawa Wola

Warszawa jest miastem o olbrzymim potencjale biznesowym. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że niemalże co chwilę otwierają się tu nowe firmy - zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i większe korporacje. Start-upy oraz inne nowoczesne formy prowadzenia działalności gospodarczej często natrafiają w Warszawie na bardzo chłonny rynek. Sklepy odzieżowe, restauracje, franczyzy - możliwości inwestycyjnych jest naprawdę sporo. Szeroki wybór ofert i konkurencyjne ceny sprawiają, że niemal każdy może sobie pozwolić na prowadzenie działalności w profesjonalnie przygotowanej przestrzeni, również na warszawskiej Woli. 

Wola - potencjał inwestycyjny

Wola to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem lokalu użytkowego w tej części stolicy. Rozbudowana infrastruktura, dobry dojazd do pozostałych dzielnic, szerokie grono potencjalnych klientów - te czynniki sprawiają, że nowe lokale użytkowe na Woli cieszą się sporą popularnością. Nowe projekty inwestycyjne przeważają zwłaszcza na obszarze położonym w pobliżu sąsiedniego Śródmieścia.

Nowy lokal użytkowy - na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Wybór nowego lokalu użytkowego pod inwestycji stanowi nie lada wyzwanie. To w końcu od tej transakcji uzależniony jest późniejszy sukces biznesu. Jak wybrać odpowiedni lokal użytkowy, dostosowany do naszych potrzeb? Istnieje szereg czynników, na które należy zwrócić uwagę. Pierwszą z nich jest charakter działalności - warto zastanowić się, czego będzie wymagać prowadzona przez nas działalność. Czy będzie to odrębny lokal? Czy musimy starać się o specjalne koncesje? Istnieje bowiem szereg norm i wytycznych, które należy uwzględnić już na etapie planowania biznesu. Kolejną i kluczową wytyczną jest lokalizacja. To od niej zależy powodzenie działalności. To właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na m.in. na ilość i  jakość ruchu ulicznego, konkurencję, łatwość dotarcia, komunikację. Lokale użytkowe na warszawskiej Woli spełniają wszystkie kryteria. Kolejnym czynnikiem, jaki powinien determinować wybór nowego lokalu użytkowego, jest metraż. Warto zastanowić się, jaka powierzchnia będzie optymalna dla naszego biznesu. Należy rozważyć, czy opłaca się znaleźć niewielki nowy lokal użytkowy na Woli i z czasem przenieść się do większego, czy od razu zainwestować w większy. Będzie to związane z analizą potencjału działalności. 

Nowe lokale użytkowe na Woli - ceny 

Przy wyborze nowego lokalu użytkowego warto również zwrócić uwagę na koszty. Ceny lokali zależą m.in. od lokalizacji, standardu i popytu. Nowe lokale użytkowe na Woli posiadają różne metraże - stąd też ich przedział cenowy jest bardzo duży. Ceny lokali inwestycyjnych są jednak konkurencyjne w porównaniu do Śródmieścia, Mokotowa czy Wilanowa. Tam za nowe lokale użytkowe zapłacimy najwięcej. 

Lokale użytkowe na Woli - rynek wtórny czy pierwotny?

Dużo osób, rozważających zakup lokalu użytkowego, zastanawia się czy wybrać lokal pochodzący z rynku wtórnego czy pierwotnego? Różnice pomiędzy oba rynkami, w przypadku lokali inwestycyjnych, są bardzo istotne. Największą zaletą lokali użytkowych z tzw. drugiej ręki jest możliwość znalezienia wyposażonego lokalu. To duże ułatwienie dla  osób, które będą chciały prowadzić ten sam rodzaj biznesu, co poprzedni właściciel. Wadą natomiast może okazać się konieczność remontu lokalu, która pochłonie duże koszta, a także obecność konkurencji - często lokale użytkowe znajdują się w miejscach już zagospodarowanych i cieszących się sporym zainteresowaniem. Zaletą nowych lokali użytkowych jest brak problemów związanych ze zużyciem materiałów eksploatacyjnych i możliwość zaaranżowania wnętrza lokalu pod swoją działalność. Dużym walorem jest również atrakcyjna lokalizacja. Nowe lokale użytkowe na Woli powstają na nowych i popularnych osiedlach. Co za tym idzie, ma się niemal od razu klientów i stosunkowo niewielką konkurencję.

Informacje o Woli

Na Woli dostępnych jest 985 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 16 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Woli mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 248 m2, w tym lokale:

  • 1-pokojowe (218 mieszkań).
  • 2-pokojowe (362 mieszkania).
  • 3-pokojowe (291 mieszkań).
  • 4-pokojowe (95 mieszkań).
  • 5-pokojowe (11 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Woli nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Woli kosztuje 434 300 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna. W najbliższym czasie w 1 inwestycji mieszkaniowej odbędą się dni otwarte.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: