Osiedle Awangarda

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Waldorffa, oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Warszawa, Bemowo, Fort Bema, ul. Waldorffa 41
Osiedle Awangarda

10 zdjęć

Osiedle Awangarda
Osiedle Awangarda
Osiedle Awangarda
Osiedle Awangarda

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Sukces to często efekt długotrwałej pracy, konsekwentnego działania i szczerej miłości do tego, co robimy. Prawdziwa pasja ułatwia tę drogę do spełnienia swoich marzeń i pragnień. Dodatkowo mobilizuje do stałego podnoszenia sobie poprzeczki. Najważniejsze jest to, kto podejmuje się tego wyzwania. Ludzie, którzy wiedzą, czego chcą, potrafią pokonać własne słabości i wewnętrzne ograniczenia, a dodatkowo wierzą, że mogą osiągnąć wszystko, tworzący współczesną Awangardę.

Właśnie dla nich zbudowaliśmy wyjątkowe osiedle - Awangarda. To miejsce, które ma swój wyjątkowy, intrygujący charakter. Inspiruje, a jednocześnie stanowi spokojną przystań każdego dnia. Elektryzująca przestrzeń pełna życia, energii i pasji. Bliskość centrum zapewnia stały dostęp do pełnej oferty kulturalnej i rozrywkowej, a - znajdująca się na wyciągnięcie ręki - natura pozwala spędzić beztroskie, relaksujące chwile wśród inspirujących ludzi. To także miejsce dla tych, którzy kochają aktywny wypoczynek i sportowe wyzwania.

Inwestycja Osiedle Awangarda znajduje się na Forcie Bema, ul. Waldorffa 41 (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda w sprzedaży 3 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 87 do 157 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli PROFBUD przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 87 do 157 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Awangarda?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Osiedle Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Bolesława 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Awangarda w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.07.2018
Data aktualizacji: 20.12.2021
PROFBUD logo

PROFBUD

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Dywizjonu 303 nr 139 lok.137 Warszawa

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: