Osiedle Awangarda

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A-U1
233,88 m²
Parter
A-U2
261,29 m²
Parter
A-U3
179,43 m²
Parter
A-U4
94,87 m²
Parter
A-U5
106,82 m²
Parter
D-U1
101,23 m²
Parter
D-U2
105,17 m²
Parter
D-U3
91,52 m²
Parter
D-U4
97,75 m²
Parter
D-U6
87,04 m²
Parter

Opis Inwestycji

Sukces to często efekt długotrwałej pracy, konsekwentnego działania i szczerej miłości do tego, co robimy. Prawdziwa pasja ułatwia tę drogę do spełnienia swoich marzeń i pragnień. Dodatkowo mobilizuje do stałego podnoszenia sobie poprzeczki. Najważniejsze jest to, kto podejmuje się tego wyzwania. Ludzie, którzy wiedzą, czego chcą, potrafią pokonać własne słabości i wewnętrzne ograniczenia, a dodatkowo wierzą, że mogą osiągnąć wszystko, tworzący współczesną Awangardę.Właśnie dla nich zbudowaliśmy wyjątkowe osiedle - Awangarda. To miejsce, które ma swój wyjątkowy, intrygujący charakter. Inspiruje, a jednocześnie stanowi spokojną przystań każdego dnia. Elektryzująca przestrzeń pełna życia, energii i pasji. Bliskość centrum zapewnia stały dostęp do pełnej oferty kulturalnej i rozrywkowej, a - znajdująca się na wyciągnięcie ręki - natura pozwala spędzić beztroskie, relaksujące chwile wśród inspirujących ludzi. To także miejsce dla tych, którzy kochają aktywny wypoczynek i sportowe wyzwania.

Inwestycja Osiedle Awangarda znajduje się na Forcie Bema, ul. Waldorffa 41 (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Awangarda pozostało na sprzedaż 10 lokali użytkowych o powierzchniach od 87 do 261 metrów kwadratowych.

Deweloper PROFBUD przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 10 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 87 do 261 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Awangarda

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Księcia Bolesława.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Awangarda znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 415 w odległości 550m, Przedszkole nr 415 w odległości 700m, Żłobek Chata Eko-Skrzata w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Gabinet medycyny alternatywnej, w odległości 650 m znajduje się Czajka-Moszkowicz Izabela Anna. Odchudzanie, w odległości 750 m znajduje się Siłownia w OSIR Bemowo.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1000 m znajduje się Kościół Św. Jozafata, w odległości 1050 m znajduje się Ośrodek Kultury Im. S. Żeromskiego, w odległości 1250 m znajduje się Cinema Park.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 650 m znajduje się Lasek na Kole, w odległości 650 m znajduje się Personal Pilates. Podsiedlik A. .

Data publikacji: 10.07.2018

Data aktualizacji: 15.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie