Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 96,06 m² - numer C1/38

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. DąbrowskiegoInwestycja: Fama JeżyceDeweloper: Monday Development Sp. z o.o.

Fama Jeżyce

10 zdjęć

Fama Jeżyce
Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
96,06 m²
Piętro:
7 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Taras
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Udogodnienia
plac zabaw, internet, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Fama Jeżyce

Przystanek Tramwajowy - 210 m

Przystanek Autobusowy - 400 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 sklepy, 8 obiektów sportowych, 13 kawiarni i restauracji, 11 placówek edukacyjnych

Mówią, że to dobra lokalizacja Skala inwestycji Fama Jeżyce wymaga stworzenia odpowiedniej infrastruktury drogowej. W ramach osiedla powstaną więc, w porozumieniu z miastem, nowa ulica Nad Seganką, która łącząc się z ulicą Kościelną zapewni dojazd do osiedla oraz umożliwi mieszkańcom wygodne dotarcie do klimatycznych knajpek czy sołackich parków, sieć dróg wewnątrzosiedlowych, a także zieleń oraz miejsca do wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla władze miasta planują realizację parku, a także placu miejskiego, który będzie niejako zwieńczeniem deptaka projektowanego przez dewelopera wzdłuż całej inwestycji Fama Jeżyce. Z osiedla w łatwy sposób będzie można dostać się także na ulicę Dąbrowskiego, zapewniającą szybki dojazd do centrum miasta także komunikacją miejską. Lokalizacja budynków w drugiej linii zabudowy skutecznie oddzieli mieszkańców od zgiełku miasta, a ograniczony ruch samochodowy na terenie osiedla dodatkowo uspokoi tę część „Nowych Jeżyc”.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Monday Development Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 370 nieruchomości w 2 inwestycjach

2 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 14 inwestycjach

Opis oferty

Fama Jeżyce logo

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Fama Jeżyce na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego (2 km od centrum Poznania).

Inwestycja jest realizowana przez Monday Development Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 251 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 1 oferta o powierzchni 96 m².

W budynkach jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Fama Jeżyce została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C1/38 znajduje się na 7 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Monday Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone3 parki w okolicy
Pow. dodatkoweTaras

Mówią, że to najlepsze osiedle na Jeżycach

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania - w samym sercu Jeżyc – Fama Jeżyce. Mało kto wie, że za charakterystycznym budynkiem biurowym WIEPOFAMA przy ul. Dąbrowskiego, kryje się aż 8-hektarowy teren dotąd dla poznaniaków niedostępny. Już wkrótce zacznie on tętnić życiem – oprócz budynków mieszkalnych wypełnią go nowe drogi, skwery, atrakcyjny deptak z miejscem do wypoczynku i rekreacji. W centralnej części osiedla powstanie ciekawie zaprojektowany plac. Będzie to przestrzeń stworzona z myślą o niepowtarzalnym klimacie dzielnicy.

Fama Jeżyce I etap

Realizacja I etapu projektu Fama Jeżyce rozpoczęła się w północnej części działki, znajdującej się najbliżej ulicy Kościelnej i nowo budowanej ulicy Nad Seganką, która stanowić będzie główną drogę dojazdową do osiedla.

W dwóch budynkach powstaje łącznie 251 mieszkań o powierzchni od 30 do nawet 117 m kw. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o różnych potrzebach jego przyszłych mieszkańców, dlatego klienci mogą wybierać pomiędzy większym budynkiem oferującym dużą różnorodność układów lokali oraz mniejszym, odpowiednim dla osób ceniących kameralność i podwyższony standard wykończenia. Oba łączy ciekawie zaprojektowany dziedziniec mający służyć przyszłym mieszkańcom jako miejsce wypoczynku i integracji z całoroczną zielenią, placem zabaw, ławo-stołami czy leżakami. W ramach osiedla zadbaliśmy również o szereg udogodnień m.in. przestronną rowerownię, samoobsługowy serwis naprawy rowerów, czy miejsce do ładowania samochodów elektrycznych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Fama Jeżyce.

Data publikacji: 02.03.2020
Data aktualizacji: 07.06.2022
Fama Jeżyce logo

Patrycja Pokorska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Piątkowska 116, Poznań

Od dnia 4.05.2020 r. nasze Biuro Sprzedaży w pełni funkcjonuje w standardowych godzinach pracy.

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: