Apartamenty Zielony Sołacz

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Michała Drzymały, oferowane bezpośrednio przez Monday Development Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Sołacz, ul. Michała Drzymały

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Zielony Sołacz

7 zdjęć

Apartamenty Zielony Sołacz
Apartamenty Zielony Sołacz
Apartamenty Zielony Sołacz
Apartamenty Zielony Sołacz

Najbliższe inwestycje

 • Drzymały
  od: 9 300 zł/m2
  Pod wynajem

  ART-BUD sp. z o. o.

 • Goplana budynek B
  od: 7 941 zł/m2
  Pod wynajem

  Colian Developer

 • Piątkowska 103
  od: 8 250 zł/m2
  Pod wynajem

  Quadro Development

Opis Inwestycji

Apartamenty Zielony Sołacz logo

Apartamenty Zielony Sołacz znajdują się w kameralnym budynku wielorodzinnym położonym przy ulicy Michała Drzymały w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wodziczki. Na trzech kondygnacjach rozlokowano 61 lokali mieszkalnych o powierzchni od 28 do 71 mkw. Wśród nich znajdują się zarówno przestronne 4-pokojowe apartamenty jak i mniejsze, lecz także komfortowe 2 i 3-pokojowe mieszkania. Nowoczesna konstrukcja zakłada duże przeszklenia i balkony, w części mieszkań wychodzące wprost na park. Dla wygody mieszkańców w budynku zaprojektowano podziemną halę garażową z miejscami postojowymi, na każdym z pięter rozlokowano komórki lokatorskie, budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy. Bezpieczeństwo zapewni nowoczesny system kontroli dostępu, monitoring oraz wideodomofony.

Teren wokół budynku wypełni zieleń, stanowiąca idealne uzupełnienie roślinności otaczającego go Parku Wodziczki. Sam budynek stanowić będzie jedynie nieco ponad 30% terenu inwestycji. Na spacer do parku będzie można wyjść przez furtkę bezpośrednio z posesji.

Apartamenty Zielony Sołacz to propozycja dla poszukujących komfortu i wypoczynku, jednocześnie nie rezygnujących z korzyści tętniącego życiem miasta.

Inwestycja Apartamenty Zielony Sołacz znajduje się na Sołaczu, ul. Michała Drzymały (1.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Monday Development Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Zielony Sołacz została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Monday Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sochaczewska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkolne Schronisko Młodzieżowe Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Poznaniu w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa Nr 73 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 200 m, Eureka Szkoła Podstawowa w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Pełny Koszyk, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zielony Sołacz w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.08.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: