Sadyba Słoneczny Sad

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMMBRAMA.Pl Sp. z o.o. Sadyba Słoneczny Sad S. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sadyba Słoneczny Sad dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A-21
5
125,26 m²
2

Opis Inwestycji

Wpisując się w rosnące wymagania przyszłych mieszkańców, szukających wyjątkowych lokalizacji a zarazem kameralnych budynków, zaprojektowaliśmy elegancki apartamentowiec z 14 lokalami mieszkalnymi, przy zamkniętej uliczce Słoneczny Sad w Józefosławiu.Budynek składa się z dwóch odrębnych brył, z których każda posiada własną klatkę schodową z windą zjeżdżającą do garażu podziemnego. Na trzech kondygnacjach mieszkalnych zaprojektowaliśmy zróżnicowane pod względem metrażu mieszkania.Wszystkie lokale mieszkalne posiadają balkony, loggie lub tarasy. Na kondygnacji parteru dodatkowo wydzieliliśmy przynależne do mieszkań ogródki przydomowe.Do każdego lokalu dodatkowo, przewidziano co najmniej jedna komórkę lokatorską i dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.Inwestycja będzie zamknięta i wygrodzona w bezpieczny sposób a dostęp na teren będzie możliwy jedynie poprzez furtkę z wideodomofonem.Ze szczególna dbałością podeszliśmy do rozwiązań techniczno-funkcjonalnych. Każdy element wykończenia wnętrza jak i zewnętrza budynku został starannie przemyślany i zaprojektowany. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasz budynek stanowił wyjątkowe miejsce dla przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Sadyba Słoneczny Sad znajduje się w Józefosławiu, ul. Słoneczny Sad (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MMBRAMA.Pl Sp. z o.o. Sadyba Słoneczny Sad S. k..

Inwestycja Sadyba Słoneczny Sad została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sadyba Słoneczny Sad pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 125 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 125 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MMBRAMA.Pl Sp. z o.o. Sadyba Słoneczny Sad S. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca): 2 miejsca dla jednego mieszkania.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 125 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sadyba Słoneczny Sad

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sadyba Słoneczny Sad mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Sadyba Słoneczny Sad znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Agatowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sadyba Słoneczny Sad znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Stumilowy Las w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sadyba Słoneczny Sad składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy Zosia, w odległości 310 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 340 m znajduje się Piotr i Paweł.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sadyba Słoneczny Sad w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.07.2018

Data aktualizacji: 07.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie