6 Sierpnia 42

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez M&K Concept

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 741 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Nova Lipova (240 m dalej)

Inwestycja Osiedle Nova Lipova znajduje się w Łodzi, ul. Lipowa 59 (1,1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Esembla Group Sp. j.. Inwestycja Osiedle Nova Lipova jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 113 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 43 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, ul. Lipowa 59 (1,1 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 150 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nova Lipova
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 65
 • Powierzchnia: 43 - 91 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Esembla Group Sp. j.
Mieszkania spełniające kryteria

Struga 62 (460 m dalej)

Inwestycja Struga 62 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Struga 62 (1,1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera PBP Apartamenty Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Struga 62 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 50 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 69 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Struga 62 (1,1 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Struga 62
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 11
 • Powierzchnia: 37 - 69 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
PBP Apartamenty Sp. z o.o. Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Curie (485 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Curie znajduje się w Starym Polesiu, ul. Marii Skłodowskiej Curie 8 (0,7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Sommo Sp. z o.o. Sp.k.. Inwestycja Apartamenty Curie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 19 do 69 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Marii Skłodowskiej Curie 8 (0,7 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Curie
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 32
 • Powierzchnia: 19 - 69 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Sommo Sp. z o.o. Sp.k.
Mieszkania spełniające kryteria

Naszą specjalnością jest budowa nowych budynków w centrum Łodzi, które uzupełniają tkankę miasta i idealnie się z nią komponują. Elewacja budynku przy 6 Sierpnia 40/42 swoim stylem nawiązuje do kamienicy i utrzymana jest w jasnej, oliwkowej, tonacji.

Klatka schodowa oraz winda prowadzą prosto z poziomu parkingu na kondygnacje mieszkalne. Przestrzenne klatki schodowe i schody są utrzymane w nowoczesnym stylu. Drzwi wejściowe do mieszkań są antywłamaniowe z podwójnym zamkiem. Dla bezpieczeństwa mieszkańców rozprowadzony jest system zdalnego monitorowania. Budynek zaopatrzony jest w system instalacji telewizyjnej i internetowej oraz nowoczesną infrastrukturę telekomunikacyjną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży poszczególnych lokali.

Inwestycja 6 Sierpnia 42 znajduje się w Starym Polesiu, ul. 6 sierpnia 42 (1,2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera M&K Concept.

Inwestycja 6 Sierpnia 42 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji 6 Sierpnia 42 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M&K Concept przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji 6 Sierpnia 42

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe. W odległości 200 metrów od inwestycji 6 Sierpnia 42 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Żeromskiego - plac Barlickiego (1517).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji 6 Sierpnia 42 znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 56 w odległości 350 m, Przedszkole Miejskie Nr 208 w odległości 350 m, Publiczne Gimnazjum Nr 27 w Łodzi w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Beatus. ZOZ, w odległości 150 m Adamek Adrianna, lek. stomatolog, w odległości 200 m Cito. Apteka całodobowa. Wyrzykowska M., mgr farm..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bankomaty Euronet w odległości 100 m, PKO BP w odległości 150 m, Bankomaty Euronet w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Corio Team. Fight Club w odległości 200 m, Hala Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 200 m, Wake Up Fitness. Siłownia dla pań, aerobik, masaż w odległości 300 m.

Data publikacji: 02 listopada 2016 16:31

Data aktualizacji: 04 września 2018 13:44

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Znajdziemy dla Ciebie