6 Sierpnia 42

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezM&K Concept

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 551 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Nova Lipova(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Lipowa 59 (1.1 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 500/m2
  Osiedle Nova Lipova
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 51 - 91 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Esembla Group Sp. j.
 • Kopernika 15(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kopernika 15/17 (0.6 km od centrum Łodzi)
  Kopernika 15
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 25 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 36 ofert
  Vision Development
 • Więckowskiego 79(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Więckowskiego 79 (1.8 km od centrum Łodzi)
  Więckowskiego 79
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 72 - 83 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Naszą specjalnością jest budowa nowych budynków w centrum Łodzi, które uzupełniają tkankę miasta i idealnie się z nią komponują. Elewacja budynku przy 6 Sierpnia 40/42 swoim stylem nawiązuje do kamienicy i utrzymana jest w jasnej, oliwkowej, tonacji.Klatka schodowa oraz winda prowadzą prosto z poziomu parkingu na kondygnacje mieszkalne. Przestrzenne klatki schodowe i schody są utrzymane w nowoczesnym stylu. Drzwi wejściowe do mieszkań są antywłamaniowe z podwójnym zamkiem. Dla bezpieczeństwa mieszkańców rozprowadzony jest system zdalnego monitorowania. Budynek zaopatrzony jest w system instalacji telewizyjnej i internetowej oraz nowoczesną infrastrukturę telekomunikacyjną.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży poszczególnych lokali.

Inwestycja 6 Sierpnia 42 znajduje się w Starym Polesiu, ul. 6 sierpnia 42 (1.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera M&K Concept.

Inwestycja 6 Sierpnia 42 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji 6 Sierpnia 42 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper M&K Concept przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

6 Sierpnia 42 - inwestycja w Łódź

Zabudowa centralnych dzielnic dużych miast już się zakończyła i obecnie deweloperzy mogą jedynie uzupełniać istniejącą już tkankę budowlaną. Nie inaczej jest w przypadku Łodzi i dawnej dzielnicy Polesie, która jest jedną z najstarszych części miasta. Stare Polesie to osiedle, gdzie występuje zabudowa w dużej części kamieniczna. Deweloper M&K Concept pokusił się zatem o realizację inwestycji, która będzie wpisywać się charakterem w istniejącą już linię architektoniczną. Tak powstało przedsięwzięcie, które swoją nazwę wzięło od ulicy, przy której się znajduje - czyli 6 Sierpnia 42. Opinie o takich projektach bywają różne - bardzo często zdarza się, że nowy budynek nie spełnia estetycznych założeń obszaru w którym się znajduje. W tym przypadku inwestor tak zaprojektował elewację budynku, aby przypominała ona kamieniczną. Jest to koncepcja godna uwagi na tle nowoczesnych, minimalistycznych projektów, z których słyną praktyczne inwestycje mieszkaniowe w dużych miastach. 6 Sierpnia 42 w Łodzi wpisuje się w modny ostatnio trend nawiązywania do zabudowy przedwojennej.

 

Stare Polesie w nowej odsłonie


Inwestycja składa się z trzech bloków wielorodzinnych o wysokości 6 kondygnacji. Wprawdzie projekt elewacji nawiązuje do wyglądu kamienicy, ale wewnętrzne przestrzenie wspólne są utrzymane w stylistyce nowoczesnej i wyposażone w ciche windy. Oferta mieszkaniową deweloper skierował głównie do osób młodych, które cenią sobie niewymuszoną elegancję i styl. W inwestycji 6 Sierpnia 42 w Łodzi znalazły się mieszkania o różnych metrażach, od najmniejszych kawalerek i dwupokojowych lokali, aż po duże, przestronne “M”, odpowiednich dla rodzin z dziećmi. Co jeszcze wyróżnia 6 Sierpnia 42? W opinii osób dbających o bezpieczeństwo, jest to z pewnością monitoring, a także zastosowane przez inwestora drzwi antywłamaniowe z podwójnym zamkiem, które skutecznie ochronią mienie mieszkańców. Lokalizacja inwestycji jest wyjątkowo korzystna - mieści się ona na rogu ulic 6 Sierpnia i Żeromskiego. Mieszkańcy mają stąd dobry dojazd autobusowy i tramwajowy do wszystkich rejonów miasta. Nie bez znaczenia jest rozbudowana infrastruktura - bliskość sklepów, przedszkoli i szkół.

 

ikona domu   wysoka zabudowa ikona lokalizacji   Stare Polesie, Łódź (1,2 km od centrum miasta)
ikona rzutu mieszkania   metraże mieszkań od 25 do 57 mkw. ikona pojazdu   przystanki w okolicy: 6 Sierpnia - Pogonowskiego
ikona gwiazdy   podziemne miejsca postojowe ikona torby   sklepy w okolicy: Żabka, Biedronka

Lokalizacja inwestycji 6 Sierpnia 42

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 6 Sierpnia 42 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji 6 Sierpnia 42 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego - pl. Barlickiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 6 Sierpnia 42 znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: "KODEKS" Biuro Usług Prawnych i Szkolenia w odległości 170 m, Ośrodek Edukacji i Kultury Ekologicznej w odległości 310 m, SEKA S.A. w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 6 Sierpnia 42 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MEDAX w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 6 Sierpnia 42 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Małpka Express, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 6 Sierpnia 42 w odległości 300 m znajduje się One On One Studio, w odległości 330 m znajduje się WakeUp Fitness, w odległości 360 m znajduje się Instytut Krav Maga.

Data publikacji: 02.11.2016

Data aktualizacji: 04.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie