Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rytm Mokotowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Antoniewska, oferowane bezpośrednio przez

ROBYG

Warszawa, Mokotów, Augustówka, ul. Antoniewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 424 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rytm MokotowaRytm Mokotowa

8 zdjęć

Rytm Mokotowa
Rytm Mokotowa
Rytm Mokotowa
Rytm Mokotowa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sauna
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Nasza nowa inwestycja ROBYG - Rytm Mokotowa - usytuowana jest w malowniczym zakątku Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W ramach projektu wybudujemy nowoczesne, otoczone zielenią, osiedle w wysokim standardzie, bogate w wiele udogodnień i innowacji wspierających ochronę środowiska. Jego wyróżnikiem będzie indywidualnie zaprojektowany mural wykonany farbami antysmogowymi. Na osiedlu nie zabraknie stacji ładowania samochodów elektrycznych i stojaków na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również strefę fitness z sauną i pokojem jogi, place zabaw dla dzieci i klub malucha. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową inwestycją i zachęcamy do zakupu mieszkania.

Inwestycja Rytm Mokotowa znajduje się na Augustówce, ul. Antoniewska (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez ROBYG.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Rytm Mokotowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wielką zaletą Mokotowa jest duża ilość zieleni, parków miejskich i zbiorników wodnych, zwłaszcza w dolinie Wisły. Urokliwe starorzecza z jeziorami Czerniakowskim, Sielanka i Wilanowskim to idealne miejsca na spacery, czy wycieczki rowerowe. Spokojny charakter dzielnicy oraz obecność licznych terenów zielonych sprawiają, że mieszkańcy mogą odetchnąć od zgiełku miasta i codziennie cieszyć się rekreacją na świeżym powietrzu.

Dolny Mokotów jest malowniczo położony w zakolu Wisły. Mieszkańców przyciąga spokojny i prestiżowy charakter tej części dzielnicy. Dominuje niska, willowa zabudowa oraz liczne tereny zielone. To idealne miejsce na spacery i wycieczki. Znajduje się tu również wiele zabytków, a w bliskim sąsiedztwie inwestycji usytuowany jest Fort Augustówka z kanałem fortecznym oraz drogą z dawnego bruku.

Bogata infrastruktura, dobra komunikacja oraz obecność licznych szkół, przedszkoli i żłobków sprawiają, że jest to dzielnica chętnie wybierana przez rodziny z dziećmi. Codzienne sprawunki ułatwiają liczne sklepy oraz galerie handlowe, nie brakuje też atrakcji dla dzieci- nowoczesnych placów zabaw i ścieżek rowerowych. Dzielnica posiada bogatą ofertę kulturalną- znajdziesz tu teatry, kina i muzea.

Mokotów swoją popularność zawdzięcza wspaniałej lokalizacji- jest położony blisko Śródmieścia i posiada doskonałą komunikację z innymi częściami Warszawy. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców jest linia metra. W pobliżu inwestycji znajduje się most Siekierkowski łączący dzielnicę z prawobrzeżną Warszawą oraz trasa szybkiego ruchu. Kolejnym atutem są liczne ścieżki rowerowe, które pozwalają dostać się do centrum w zaledwie 20 minut.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rytm Mokotowa?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rytm Mokotowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 107 metrów od inwestycji Rytm Mokotowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kaloryczna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rytm Mokotowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rytm Mokotowa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego w odległości 896 m, szkoła w odległości 917 m, szkoła w odległości 933 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rytm Mokotowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 596 m znajduje się Instytut Rybactwa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rytm Mokotowa w odległości 888 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 30.08.2022
Data aktualizacji: 21.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023