Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 64 m² - numer 20
Oferta archiwalna
Inwestycja:
mieszkania przy chmielnejDeweloper:
Miastologia
Inwestycja:
mieszkania przy chmielnejDeweloper:
MiastologiaKraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna
Nieruchomość została sprzedana
Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji mieszkania przy chmielnej lub inne propozycje na Podgórzu Duchackim
:format(jpg)/properties/property/plan_image/11138/7b64fc.png)
:format(jpg)/mieszkania-przy-chmielnej.jpg)
1 zdjęcie
:format(jpg)/properties/property/plan_image/11138/7b64fc.png)
Najbliższe inwestycje
- IDEALNE MIEJSCE DO ŻYCIA ”Tesoro Verde” to kompleksowo przemyślany projekt idealnego osiedla. To nie tylko wspaniała lokalizacja i willowa architektura, to nie tylko same domy i ich ogródki. W skład osiedla wchodzą wspaniałe tereny rekreacyjne, duża ilość zieleni i wspaniałe otoczenie co w połączeniu z idealną lokalizacją daje nam idealne miejsce do życia! IDEALNE MIEJSCE DO ZAINWESTOWANIA na
gotowe
Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Totus Tuus
3-4 pokoje, Metraż 57-93 m2
- Inwestycja przy ul. Sowiej położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, skomunikowana jest z centrum Krakowa linią tramwajową (Łagiewniki SKA), kolejką podmiejską (Kraków Łagiewniki) a w kierunku południowym zapewnia szybki dojazd do obwodnicy Krakowa. Komunikację w stronę wschodnią oraz zachodnią zapewnia Trasa Łagiewnicka. W bliskiej odległości znajdują się sklepy spożywcze, kino,
4 kwartał 2026
Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Sowia 15
3-5 pokoi, Metraż 50-107 m2
- W dwutakcie, w takt małych stópek, taktem rozmerdanego ogona albo po prostu w takt Twojego serca… wypełnij wymarzoną przestrzeń ulubioną melodią. Inwestycja TAKT LIRNIKÓW to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który obejmuje cztery wielorodzinne budynki na jednej płycie garażowej podziemnej. Każdy z nich zaprojektowano jako miejskie wille, oferując łącznie 100 mieszkań na trzech kondygnacjach oraz
1 kwartał 2027
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Lirników
1-4 pokoje, Metraż 26-82 m2
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
4 pokoje
Metraż
64 m²
Piętro
1 piętro
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
20
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
- miejsca postojowe podziemne: W inwestycji znajdować się będą zamykane garaże podziemne.
Komórki lokatorskie
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
Realizacja inwestycji
Udogodnienia
Przyroda
Charakterystyka energetyczna nieruchomości
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
Wysokość czynszu
Warunki rezerwacji
Zabezpieczenie środków
Lokalizacja inwestycji
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.
Opis oferty
Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej mieszkania przy chmielnej na Podgórzu Duchackim, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa).
Inwestycja jest realizowana przez Miastologia.
Cała inwestycja składa się z 8 budynków, w których znajdują się nowe mieszkania.
Inwestycja jest już wyprzedana.
W budynkach jest od 3 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja mieszkania przy chmielnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu 20 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.
Dla przyszłych mieszkańców mieszkania przy chmielnej deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Cena ofertowa mieszkania wynosi 430 000 zł.
Opis Inwestycji
Jasne dziedzińce i dużo przestrzeni – więcej sposobów na spędzanie wolnego czasu na powietrzu.
Prywatne ogródki dla wszystkich mieszkań parterowych.
Jasne dziedzińce z zielenią i ławkami – nie tylko przyjemniej wchodzić lub wychodzić z budynku, ale też milej usiąść i pogadać z sąsiadem.
Naprzeciwko „Białe Morza” – teren o powierzchni 30 ha, położony na pograniczu Borku Fałęckiego i Łagiewnik. Już dziś można tam spacerować, a w przyszłości powstaną parki, bo teren nie jest przeznaczony do zabudowy.
Pętla Kurdwanów jest w odległości 500 metrów. Najlepiej spacerem przez Chmielną – bliżej niż przez Herberta, a do tego z mnóstwem zieleni wokół.
Obwodnica jest łatwo dostępna z pobliskiej ulicy Herberta. Nie tylko szybciej wyjedziesz autem za miasto, ale też ominiesz korki, jeśli musisz pojechać na drugi koniec Krakowa.
Mieszkania gotowe! Inwestycja oddana do użytkowania!
Mieszkanie znajduje się w inwestycji mieszkania przy chmielnej.