mieszkania przy chmielnej

Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 679 ofert w najbliższej okolicy!

mieszkania przy chmielnej

7 zdjęć

mieszkania przy chmielnej
mieszkania przy chmielnej
mieszkania przy chmielnej
mieszkania przy chmielnej

Najbliższe inwestycje

 • Tesoro Verde Residence
  4 kw. 2022
  IDEALNE MIEJSCE DO ŻYCIA”Tesoro Verde” to kompleksowo przemyślany projekt idealnego osiedla.To nie tylko wspaniała lokalizacja i willowa architektura, to nie tylko same domy i ich ogródki.W skład osiedla wchodzą wspaniałe tereny rekreacyjne, duża ilość zieleni i wspaniałe otoczenie co w połączeniu z idealną lokalizacją daje nam idealne miejsce do życia!IDEALNE MIEJSCE DO ZAINWESTOWANIA na 10% w skali rokuLokalizacja inwestycji sprawia, iż ”Tesoro Verde” to idealne miejsce na inwestycje.Możesz mieszkać i żyć w idealnym miejscu lub po prostu przeznaczyć nieruchomość na wynajem.Lokalizacja, standard oraz unikatowość inwestycji wg. naszych wyliczeń powinna zwracać się w skali od 8 do 10% rocznie.IDEALNE PAKIETY DODATKÓW DLA CIEBIE”Tesoro Verde” to także szeroka gama dodatków i udogodnień które sprawią, że Twoje życie stanie się łatwiejsze.Zapytaj nas o pakiety domu inteligentnego, pakiety energetyczne i klimatyczne i skomponuj dodatki do Twojego domu marzeń.IDEALNY BALANS ZIELENI, SPOKOJU, REKREACJI, ODPOCZYNKUCzy to możliwe, żeby w centrum Krakowa znaleźć miejsce pełne zieleni, spokoju. W sąsiedztwie pola golfowego?Z terenami rekreacyjnymi, placem zabaw, basenem, siłownią ?Tak – odpowiedz jest tylko jedna: ”Tesoro Verde Residence”IDEALNE TARASY CZY ZIELONE OGRÓDKISam wybierz co jest dla Ciebie ważniejsze i zainwestuj.Ekskluzywne tarasy gdzie będziesz spędzał wieczory czy weekendyCzy piękne zielone ogródki gdzie będziesz spędzał czas z rodziną czy znajomymi.IDEALNIE SPĘDZAJ CZASLokalizacja inwestycji przy głównych trasach wylotowych z Krakowa sprawia, że gdy nawet zechcesz opuścić swój dom będzie to szybkie i bezproblemowe.Wyjazd na Trasę Łagiewnicka, autostrade, obwodnicę czy głowne trasy przelotowe zajmie Ci zaledwie minutę !

  Tesoro Verde Residence

  od 10 500 zł/m2
  ul. Totus Tuus , Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków(6 km od centrum)
  Techniq
 • Ukryte w Zieleni
  gotowe
  Inwestycja Ukryte w Zieleni to Twoja przystań zatopiona naturze.Jest to niewielka inwestycja oddzielona murem roślinności, w której odnajdziesz swój domowy zakątek. Takie usytuowanie pozwoli spędzić Tobie i Twojej rodzinie najlepsze chwile w intymności, spokoju i bezpieczeństwie.Ukryte w Zieleni to miejsce, w którym znajdziesz równowagę pomiędzy życiem w centrum miasta, a ciszą, spokojem i zielenią. W ofercie znajdą Państwo 5 komfortowych dwupoziomowych segmentów. Dzięki niskiej kameralnej zabudowie poczujesz się jak w domu, a otoczenie terenów zielonych pozwolą Ci cieszyć się komfortem spędzenia czasu we własnym ogródku lub tarasie. Położenie inwestycji zapewnia komfortowy dostęp do infrastruktury miejskiej.Ukryte w Zieleni to miejsce dla osób ceniących cisze i wygodę życia w mieście.

  Ukryte w Zieleni

  od 9 350 zł/m2
  ul. Strumienna 20 , Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków(4.9 km od centrum)
  SUPEROPCJA Sp. z o.o.
 • Turniejowa 59
  4 kw. 2023
  Poznaj inwestycję, która powstała z myślą o ludziach takich jak Ty - poszukujących miejsca na szczęśliwy dom.Turniejowa 59 to:✓ jeden budynek wielorodzinny✓ 121 mieszkań✓ miejsca parkingowe w garażu✓ naziemne miejsca postojowe✓ ścieżki, stojaki i stacja naprawcza dla rowerów✓ dziedziniec ze strefą zabaw✓ lokale użytkowe na parterzeZobacz jak wiele możesz zyskać mieszkając w tym miejscu...Wysoka jakość wykonania i materiałów oraz funkcjonalny i przyjazny mieszkańcom budynek. Staranna aranżacja wnętrz, zarówno w zakresie holi, korytarzy jak i przy wejściach do każdego mieszkania. Wykorzystując zieleń i elementy małej architektury oddzielamy przestrzeń prywatną od publicznej, by nie zamykając się zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i prywatność.

  Turniejowa 59

  od 9 100 zł/m2
  ul. Turniejowa 59C , Podgórze Duchackie, Kraków(6.1 km od centrum)
  EKOPARK

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Wszystkie mieszkania oddajemy wykończone. Wiemy, że samodzielne wykańczanie to koszmar – zawsze drożej i nigdy na czas. Wszystko zaprojektowaliśmy tak, żeby dać Ci wiele możliwości dopasowania funkcji i estetyki mieszkania do własnych potrzeb. W cenie M-4 dostajesz: standard deweloperski 430.000 zł, wykończenie pod klucz (podłogi, ściany, listwy przypodłogowe, drzwi, łazienki) 71.000 zł, meble kuchenne z wyposażeniem AGD 19.000 zł, dwie komórki lokatorskie 10.000 zł.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Każde mieszkanie w pakiecie otrzymuje po 2 komórki lokatorskie

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : W inwestycji znajdować się będą zamykane garaże podziemne..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis Inwestycji

Jasne dziedzińce i dużo przestrzeni – więcej sposobów na spędzanie wolnego czasu na powietrzu.

Prywatne ogródki dla wszystkich mieszkań parterowych.

Jasne dziedzińce z zielenią i ławkami – nie tylko przyjemniej wchodzić lub wychodzić z budynku, ale też milej usiąść i pogadać z sąsiadem.

Naprzeciwko „Białe Morza” – teren o powierzchni 30 ha, położony na pograniczu Borku Fałęckiego i Łagiewnik. Już dziś można tam spacerować, a w przyszłości powstaną parki, bo teren nie jest przeznaczony do zabudowy.

Pętla Kurdwanów jest w odległości 500 metrów. Najlepiej spacerem przez Chmielną – bliżej niż przez Herberta, a do tego z mnóstwem zieleni wokół.

Obwodnica jest łatwo dostępna z pobliskiej ulicy Herberta. Nie tylko szybciej wyjedziesz autem za miasto, ale też ominiesz korki, jeśli musisz pojechać na drugi koniec Krakowa.

Mieszkania gotowe! Inwestycja oddana do użytkowania!

Inwestycja mieszkania przy chmielnej znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Miastologia.

Inwestycja mieszkania przy chmielnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji mieszkania przy chmielnej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Miastologia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Każde mieszkanie w pakiecie otrzymuje po 2 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji mieszkania przy chmielnej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji mieszkania przy chmielnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji mieszkania przy chmielnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przykopy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji mieszkania przy chmielnej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji mieszkania przy chmielnej znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 22 w odległości 290 m, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w odległości 320 m, Młodzieżowy Dom Kultury Redus w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji mieszkania przy chmielnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji mieszkania przy chmielnej w odległości 90 m znajduje się Armatura Kraków, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.07.2019
Data aktualizacji: 11.01.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Podgórzu Duchackim

Oferty na Podgórzu Duchackim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: