mieszkania przy chmielnej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chmielna, oferowane bezpośrednio przez Miastologia

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Chmielna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 559 ofert w najbliższej okolicy!

mieszkania przy chmielnej

7 zdjęć

mieszkania przy chmielnej
mieszkania przy chmielnej
mieszkania przy chmielnej
mieszkania przy chmielnej

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Jasne dziedzińce i dużo przestrzeni – więcej sposobów na spędzanie wolnego czasu na powietrzu.

Prywatne ogródki dla wszystkich mieszkań parterowych.

Jasne dziedzińce z zielenią i ławkami – nie tylko przyjemniej wchodzić lub wychodzić z budynku, ale też milej usiąść i pogadać z sąsiadem.

Naprzeciwko „Białe Morza” – teren o powierzchni 30 ha, położony na pograniczu Borku Fałęckiego i Łagiewnik. Już dziś można tam spacerować, a w przyszłości powstaną parki, bo teren nie jest przeznaczony do zabudowy.

Pętla Kurdwanów jest w odległości 500 metrów. Najlepiej spacerem przez Chmielną – bliżej niż przez Herberta, a do tego z mnóstwem zieleni wokół.

Obwodnica jest łatwo dostępna z pobliskiej ulicy Herberta. Nie tylko szybciej wyjedziesz autem za miasto, ale też ominiesz korki, jeśli musisz pojechać na drugi koniec Krakowa.

Mieszkania gotowe! Inwestycja oddana do użytkowania!

Inwestycja mieszkania przy chmielnej znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Miastologia.

Inwestycja mieszkania przy chmielnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji mieszkania przy chmielnej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Miastologia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Każde mieszkanie w pakiecie otrzymuje po 2 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
Wszystkie mieszkania oddajemy wykończone. Wiemy, że samodzielne wykańczanie to koszmar – zawsze drożej i nigdy na czas. Wszystko zaprojektowaliśmy tak, żeby dać Ci wiele możliwości dopasowania funkcji i estetyki mieszkania do własnych potrzeb. W cenie M-4 dostajesz: standard deweloperski 430.000 zł, wykończenie pod klucz (podłogi, ściany, listwy przypodłogowe, drzwi, łazienki) 71.000 zł, meble kuchenne z wyposażeniem AGD 19.000 zł, dwie komórki lokatorskie 10.000 zł.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Każde mieszkanie w pakiecie otrzymuje po 2 komórki lokatorskie
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: W inwestycji znajdować się będą zamykane garaże podziemne..
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji mieszkania przy chmielnej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji mieszkania przy chmielnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji mieszkania przy chmielnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przykopy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji mieszkania przy chmielnej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji mieszkania przy chmielnej znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 22 w odległości 290 m, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w odległości 320 m, Młodzieżowy Dom Kultury Redus w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji mieszkania przy chmielnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Plac Handlowy Beskidy, w odległości 260 m znajduje się Buczek, w odległości 280 m znajduje się owoce warzywa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji mieszkania przy chmielnej w odległości 90 m znajduje się Armatura Kraków, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.07.2019
Data aktualizacji: 11.01.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: