Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ogrody Bysławska

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Bysławska, oferowane bezpośrednio przez

MH Construction

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Bysławska

Ogrody BysławskaOgrody Bysławska

5 zdjęć

Ogrody Bysławska
Ogrody Bysławska
Ogrody Bysławska
Ogrody Bysławska
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

69 - 75/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

2

Budynki

24

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Warszawa Falenica 03 - 1774 m

Przystanek Autobusowy - 97 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki edukacyjne, 1 kawiarnia lub restauracja, 2 sklepy, 4 obiekty sportowe, 3 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 24 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) : nieobowiązkowy zakup

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 26 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 69 do 75 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z postępami prac na budowie

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna zawierana na 2 miesiące; opłata rezerwacyjna 3000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE – „OGRODY BYSŁAWSKA” - WARSZAWA WAWER UL. BYSŁAWSKA. ZAKOŃCZENIE BUDOWY – GRUDZIEŃ 2025

Oferta bezpośrednio od developera. Bez prowizji. Kupujący zwolniony z 2% opłaty skarbowej PCC.

PRZEDSPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA – ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ

OGRODY BYSŁAWSKA to kameralne osiedle mieszkań bezczynszowych. Na parterze i piętrze po dwa mieszkania. Mieszkania 3 pokojowe (z możliwością wygospodarowania czwartego pokoju kosztem garderoby) o pow. 69,40m2 lub 75m2. Obszerną klatką schodową z miejscem na rowery, wózki, etc. Do mieszkań na parterze przynależny ogródek (o pow. od 118 do 770m2) a do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwości zaadaptowania o pow. 90m2 po podłodze. Wysokość mieszkań 280 cm.

Możliwość dokonywania zmian lokatorskich na etapie budowy – ściany działowe, instalacje elektryczne, hydrauliczne w tym instalacja ogrzewania podłogowego, aranżacja poddasza. Dedykowany przedstawiciel dewelopera ds. zmian lokatorskich.

Inwestycja w trakcie realizacji. Zakończenie prac budowlanych grudzień 2025r.

Możliwość kupienia do 2 miejsc parkingowych przed budynkiem. Jedno miejsce parkingowe w cenie 15 000 zł. Istnieje możliwość postawienia wiaty parkingowej po zakończeniu budowy.

Mieszkania bezczynszowe to hit na rynku mieszkaniowym w Warszawie. Tu właściciel kontroluje wydatki i decyduje o opłatach eksploatacyjnych. Mieszkanie bezczynszowe OGRODY BYSŁAWSKA (zrealizowane we wcześniejszych etapach osiedla POLANA WAWER oraz OGRODY TAWUŁKOWA już ponad 500 mieszkań).

W sąsiedztwie osiedla znajdują się państwowe i prywatne szkoły (Szkoła Podstawowa nr 76 – 1,2km, SP nr 235 – 1,4km, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Pawła z Tarasu – 900m2, Dwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 – 1,8km, XV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego – 1,8km), przedszkola (Publiczne przedszkole Europejskie Wawer – 700m, Przedszkole nr 338 Sosnowa Stacyjka – 1,3km, Integracyjne Przedszkole Przyjaciel 1,6km). Kościół, dobrze zaopatrzone sklepy (Biedronka, K&M Delikatesy, Żabka), lokalne bazary ze świeżymi warzywami i owocami i regionalnymi produktami (kultowy bazar w Falenicy), Restauracja Angelika, Hotel Klub Sosnowy z basenem i restauracją, korty tenisowe.

Przygotowując projekty mieszkań bezczynszowych OGRODY TAWUŁKOWA koncentrowaliśmy się aby zapewnić komfort mieszkania jak w domu jednorodzinnym. Dokonaliśmy podziału na 3 strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej zaprojektowaliśmy przestronny salon otwarty na aneks kuchenny z oknem (30m2 / 34 m2, możliwość zamknięcia kuchni bądź postawienia wyspy). W mieszkaniu na piętrze balkon 6,3m2. Znalazło się również miejsce na dużą łazienkę (6,3 m2) oraz przestronną garderobę o pow. 8,6m2 która zadowoli każdą panią. Część nocną uzupełniają dwie sypialnie (12,4m2 / 13,4 m2 oraz 11,6m2 / 12,4 m2). Istnieje możliwość przeprojektowania garderoby na dodatkowy pokój / sypialnię. Do mieszkań na parterze przynależny ogródek o pow. 118 - 770m2. Dodatkowo do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania (powierzchnia podłóg to 85m2 / 91m2). Mieszkania posiadają wysokie właściwości energetyczne, a bardzo dobre izolacje przekładają się na niskie koszty ogrzewania.

Lokalizacja osiedla OGRODY BYSŁAWSKA zlokalizowane przy węźle autostrady A2 (wjazd z Wału Miedzeszyńskiego 1,9km). Przy wjeździe na osiedle przystanek autobusowy KOSAĆCOWA 02 linii 146 (do Metra Stadion 33 minuty) oraz 213 i N72.

Szczegóły techniczne :

- technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych Porotherm 25; podwójna ściana z izolacją styropianu od sąsiada (tj. ponad 50cm)

- ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych Porotherm 25

- ocieplenie styropianem grafitowym o podwyższonych właściwościach cieplnych gr. 15 cm, pokryte tynkiem silikonowym (możliwość mycia myjką ciśnieniową)

- dach kryty blachodachówką w kolorze grafitowym (ocieplenie wełną mineralną 15 cm + folia paroizolacyjna)

- strop nad parterem i piętrem żelbetowy typu Teriva

- okna PCV w okleinie antracyt od strony zewnętrznej (białe od strony wewnętrznej), 5 komorowe; bez parapetów wewnętrznych

Drzwi zewnętrzne w kolorze orzech włoskiej firmy DIERRE. Ciągi komunikacyjne oraz miejsca parkingowe wyłożony kostką brukową, ogródki przynależne do mieszkań na parterze ogrodzone, miejsce na wiatę śmietnikową. Osiedle zamknięte. Brama na osiedle sterowana pilotem, furtka z domofonem. Stylowe i energooszczędne latarnie na osiedlu.

Finansowego bezpieczeństwo Klientów w trakcie budowy osiedla OGRODY BYSŁAWSKA strzeże otwarty rachunek powierniczy – indywidualne subkonta dla Kupujących i kontrola przez bank realizacji każdego etapu budowy. Brak zaciągniętej hipoteki przez dewelopera. Umowa rezerwacyjna to koszt 3000 zł, zwrotny w przypadku nie uzyskania kredytu po okazaniu decyzji negatywnej. Własny doświadczony i polecamy przez wielu mieszkańców doradca kredytowy.

Inwestycja Ogrody Bysławska znajduje się w Falenicy, ul. Bysławska (14.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez MH Construction.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 24 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Bysławska w sprzedaży jest 26 nowych mieszkań o powierzchni od 69 do 75 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców MH Construction przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Bysławska?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Bysławska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1774 metrów od inwestycji Ogrody Bysławska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Falenica 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Bysławska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Bysławska znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 757 m, przedszkole w odległości 883 m, Publiczne Przedszkole Europejskie 2 w odległości 931 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Bysławska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Netto, w odległości 907 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Bysławska w odległości 542 m znajduje się boisko / kort, w odległości 740 m znajduje się boisko / kort, w odległości 956 m znajduje się basen.

Data publikacji: 30.04.2024
Data aktualizacji: 07.05.2024
MH Construction logo

MH Construction

Adres biura sprzedaży:

ul. Celulozy 111 (Apartament pokazowy), 04-986 WARSZAWA

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023