Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Moko Concept Apartments

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Pawła Woronicza, oferowane bezpośrednio przez

Metropolis Investments

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 607 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Moko Concept ApartmentsMoko Concept Apartments

20 zdjęć

Moko Concept Apartments
Moko Concept Apartments
Moko Concept Apartments
Moko Concept Apartments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

KUP I ZARABIAJ! ZAINWESTUJ W MIESZKANIA POD WYNAJEM GOTOWE DO ODBIORU!

3 OSTATNIE DOSTĘPNE mieszkania:

3-pokojowe o powierzchni 76 m2

Inwestycyjne 5-pokojowe o powierzchni 121 m2 z możliwością podziału na 2 mieszkania

Inwestycyjne 9-pokojowe o powierzchni 265 m2 z możliwością podziału na 9 kawalerek

Moko Concept Apartments to nowoczesny apartamentowiec, który będzie usytuowany przy ulicy Woronicza 33a. Projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Wszystkie apartamenty wyposażone są w drewniane okna panoramiczne, videdomofony, drzwi antywłamaniowe a części wspólne to kolaż spokojnych kolorów, które nadają inwestycji niepowtarzalny klimat.

Tylko 2 kilometry dzielą inwestycję od najbardziej znanej i prężnie rozwijającej się warszawskiej strefy biznesowej, gdzie swoje biura mają największe korporacje z całego świata. Warszawski Mokotów od lat jest jedną z najbardziej pożądanych dzielnic stolicy. To tu klienci poszukują mieszkań dla siebie lub z myślą o inwestycji. Miejsce cieszy się opinią prestiżowego ze względu na historię, infrastrukturę i liczne miejsca rekreacji. Nie do przecenienia jest także swoboda komunikacyjna. Linie tramwajowe, autobusowe i metro pozwalają w łatwy sposób dostać się w każde miejsce Warszawy.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji powstaje zielone centrum rekreacji czyli park linearny. Teren ten będzie miał powierzchnię 20 tys. m kw. Plan zakłada stworzenie na tym obszarze alejki z nawierzchnią mineralną, ścieżkami rowerowymi, ławkami i ogrodem deszczowym.

W pobliżu inwestycji znajdują się ciągi handlowe, restauracje, bary, obiekt hotelowy a przed budynkiem usytuowany jest przystanek autobusowy.

Istnieje możliwość skorzystania z usługi kompleksowego zarzadzania wynajmem – promocja apartamentów na światowych portalach, synchronizacja kalendarzy dostępności, dynamiczne zarządzanie polityką cenową, kontakt z gośćmi oraz sprzątanie apartamentów.

Inwestycja Moko Concept Apartments znajduje się na Służewcu, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Metropolis Investments.

Inwestycja Moko Concept Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Moko Concept Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Metropolis Investments przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Moko Concept Apartments?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Moko Concept Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 64 metrów od inwestycji Moko Concept Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Etiudy Rewolucyjnej 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Moko Concept Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Moko Concept Apartments znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Świat Dziecka w odległości 53 m, Przedszkole nr 138 w odległości 311 m, Przedszkole Niepubliczne Tequesta w odległości 397 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Moko Concept Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: My Dental Clinic w odległości 151 m, Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w odległości 286 m, Stomatologia w odległości 294 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Moko Concept Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 42 m znajduje się Żabka, w odległości 67 m znajduje się Żabka, w odległości 153 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Moko Concept Apartments w odległości 97 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 139 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 222 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.09.2018
Data aktualizacji: 04.04.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023