Apartamenty Urocza 10

12 zdjęć

Apartamenty Urocza 10
Apartamenty Urocza 10
Apartamenty Urocza 10
Apartamenty Urocza 10

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Urocza 10 dostępne są 2 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (2)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 18 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

z sieci miejskiej KPEC

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (2): od 2 do 3 m2, w cenie 3500 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc): garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 51 do 53 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty UROCZA 10 - to inwestycja realizowana przez Firmę Amalfi Invest Sp. zo.o. w ścisłym centrum miasta w niepowtarzalnej lokalizacji, przy spokojnej, cichej ulicy bezpośrednio nad rzeką BRDĄ, zapewniając wszelkie udogodnienia ułatwiające życie w mieście. W bezpośrednim sąsiedztwie nastąpi rewitalizacja i zabudowa całego kwartału ulic Świętego Floriana i Uroczej, tworząc jedną spójną całość architektoniczną. Kameralny budynek liczyć będzie tylko 12 mieszkań. Przy realizacji uwzględniono różnorodność oczekiwań przyszłych mieszkańców. Nasi projektanci postarali się aby budynek łączył cechy nowoczesnego budynku, nawiązując jednocześnie do kamienicznej zabudowy. Budynek posiada cichobieżną windę, a mieszkania ogrzewanie podłogowe z indywidualnym sterowaniem oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony został w drzwi antywłamaniowe.

Budynek składa się z 5 kondygnacji nadziemnych, w tym hali garażowej umiejscowionej na poziomie parteru. Wszystkie apartamenty cechuje niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.

Inwestycja Apartamenty Urocza 10 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Urocza 10 (0.6 km od centrum Bydgoszczy), sprzedaż prowadzi Mertis Investments Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Urocza 10 w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 51 do 53 metrów kwadratowych, w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 53 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

W inwestycji znajdują się 2 komórki lokatorskie od 2 do 3 m2, w cenie 3500 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Urocza 10?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Urocza 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Apartamenty Urocza 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Jagiellonów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Urocza 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Urocza 10 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: I Prywatne Gimnazjum w odległości 110 m, I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w odległości 110 m, TRZYLETNIA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA "WEKTOR" W BYDGOSZCZY w odległości 110 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Urocza 10 w odległości 170 m znajduje się Bydgoski Klub Wioślarek, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 15.10.2021
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: