PULSE Wzgórze Wolności

Ta oferta bierze udział w konkursie

PRZEDSPRZEDAŻ!

Mieszkania na sprzedaż ul. Wojska Polskiego, oferowane bezpośrednio przez

EBUDDom

Bydgoszcz, ul. Wojska Polskiego 4E

PULSE Wzgórze WolnościPULSE Wzgórze Wolności

4 zdjęcia

PULSE Wzgórze Wolności
PULSE Wzgórze Wolności
PULSE Wzgórze Wolności
PULSE Wzgórze Wolności
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2026

Powierzchnie

28 - 109/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5 - 7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Główna - 2748 m

Przystanek Tramwajowy - 93 m

Przystanek Autobusowy - 73 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

20 placówek medycznych, 39 placówek edukacyjnych, 19 kawiarni i restauracji, 21 sklepów, 34 obiekty sportowe, 56 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejska sieć ciepłownicza

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada (58): obowiązkowy zakup, od 2,52 do 5,73 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc) : nieobowiązkowy zakup ( 68 miejsc na niezależnych platformach, 2 miejsca standardowe )
 • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc) : nieobowiązkowy zakup

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 70 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 109 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

PULSE Wzgórze Wolności logo

Poczuj energię miejskiego życia!

Inwestycja PULSE Wzgórze Wolności to nowoczesny budynek mieszkalny, który powstanie zaledwie kilka minut pieszo od centrum Bydgoszczy. Nowo wybudowany, wykończony w przystępnym standardzie 6-piętrowy budynek będzie oferował 70 komfortowych mieszkań w metrażu od 28 do 100m2 oraz lokale usługowych na parterze, wraz z podziemną halą garażową wyposażoną w nowoczesne platformy, co tym samym stanowić będzie zdecydowanie ciekawszą alternatywę dla sąsiednich budynków w tym rejonie. Dzięki kombinacji prostej formy z subtelnymi, nowoczesnymi detalami Pulse idealnie wpisuje się w wielkomiejski styl. Duże okna, boxy rowerowe, system zintegrowanych zabezpieczeń w budynku i widok na panoramę Starego Miasta zapewniają mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

To idealne miejsce do zamieszkania dla tych, gdzie mieszkanie jest nie tylko domem, ale też platformą do odkrywania, tworzenia i cieszenia się każdą chwilą. Pulse jest stworzony z myślą o Tobie - aktywnym, nowoczesnym, poszukującym wygody i szybkiego dostępu do życia kulturalnego i społecznego Bydgoszczy.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkając zaledwie 10 minut spacerem od centrum Starego Miasta, będziesz w samym środku wydarzeń, kultury i życia społecznego.

Wyjątkowe położenie inwestycji PULSE pozwala na bezpośrednie obcowanie ze ścisłym centrum Bydgoszczy. Sąsiedztwo centrum handlowego Zielone Arkady, urzędów, sklepów, kawiarni, placówek edukacyjnych czy medycznych, a także wielu punktów usługowych pozwoli załatwić wszelkie potrzeby od ręki. A wszystko to z komfortem bliskości parku, paczkomatów, miejskich rowerów i pełnej infrastruktury miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji PULSE Wzgórze Wolności?

Wielkim atutem inwestycji PULSE jest położenie w sąsiedztwie ścisłego centrum, toteż dojazd w każde miejsce Bydgoszczy za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy rowerów/hulajnóg miejskich nie stanowi problemu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji PULSE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy węzeł komunikacyjny (przesiadkowy) – Rondo Kujawskie oraz w odległości 800m rondo Bernardyńskie z licznymi przystankami autobusowymi oraz tramwajowymi.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji PULSE Wzgórze Wolności znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W okolicy inwestycji PULSE znajdują się różne placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 56 im. im. Arkadego Fiedlera w odległości 230 m, Przedszkole Niepubliczne w odległości 700m. Najbliższe szkoły średnie to II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, położone 1,5km od inwestycji, I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, mieszące się 2km od inwestycji, a także Zespół Szkół Drzewnych zaledwie 15 min spacerem od PULSE. Ponadto w odległości 3km od inwestycji znajduje się Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z bogatą ofertą wydziałową wraz z Biblioteką Główną.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji PULSE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w bliskim pobliżu: Przychodnia Lekarska NZOZ Wzgórze Wolności w odległości 100m, Apteka w odległości 100m, Centrum Rehabilitacji w odległości 85m oraz wiele specjalistycznych gabinetów lekarskich o szerokim wachlarzu usług. Zaledwie 700m od inwestycji położone jest Centrum Medyczne LUX MED z bogatą ofertą medyczną. Bliskość szpitali takich jak: Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Jana Biziela (1,5km), Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego im. Tadeusza Browicza, Świętego Floriana (1,3km) czy Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego (3km) sprawia, iż inwestycja PULSE ma dostęp do bardzo zróżnicowanego wyboru wszelakiej opieki medycznej i zdrowotnej.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji PULSE składa się wiele punktów. Szczególnym atutem jest bliskość największego w Bydgoszczy centrum handlowego Zielone Arkady, znajdującego się w odległości 190m od inwestycji, w odległości 350m znajduje się sklep LIDL, w odległości 70 m znajdują się m.in. sklep z żywnością, Żabka, kwiaciarnia, fryzjer itp. Duży komfort to bliskość różnorodnych paczkomatów w odległości do 150m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji PULSE znajduje się m.in. Stadion Miejski KKP w odległości 600m, w odległości 230m znajduje się bieżnia/tor, w odległości 190m znajduje się siłownia, a także boisko do koszykówki (450m). Nowi mieszkańcy będą mogli zażywać pieszych wędrówek w płożonym zaledwie 700m od inwestycji Parku miejskim – Parku Wolności lub wypraw rowerowych wzdłuż bydgoskich bulwarów i nabrzeża Brdy.

Inwestycja PULSE Wzgórze Wolności znajduje się w Bydgoszczy, ul. Wojska Polskiego 4E (1.4 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez EBUDDom.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji PULSE Wzgórze Wolności w sprzedaży jest 70 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 109 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców EBUDDom przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (70 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)

W inwestycji znajduje się 58 komórek lokatorskich obowiązkowy zakup, od 2,52 do 5,73 m2.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkając zaledwie 10 minut spacerem od centrum Starego Miasta, będziesz w samym środku wydarzeń, kultury i życia społecznego.

Wyjątkowe położenie inwestycji PULSE pozwala na bezpośrednie obcowanie ze ścisłym centrum Bydgoszczy. Sąsiedztwo centrum handlowego Zielone Arkady, urzędów, sklepów, kawiarni, placówek edukacyjnych czy medycznych, a także wielu punktów usługowych pozwoli załatwić wszelkie potrzeby od ręki. A wszystko to z komfortem bliskości parku, paczkomatów, miejskich rowerów i pełnej infrastruktury miejskiej.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji PULSE Wzgórze Wolności?

Wielkim atutem inwestycji PULSE jest położenie w sąsiedztwie ścisłego centrum, toteż dojazd w każde miejsce Bydgoszczy za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy rowerów/hulajnóg miejskich nie stanowi problemu. Przyszli mieszkańcy inwestycji PULSE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy węzeł komunikacyjny (przesiadkowy) – Rondo Kujawskie oraz w odległości 800m rondo Bernardyńskie z licznymi przystankami autobusowymi oraz tramwajowymi.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji PULSE Wzgórze Wolności znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W okolicy inwestycji PULSE znajdują się różne placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 56 im. im. Arkadego Fiedlera w odległości 230 m, Przedszkole Niepubliczne w odległości 700m. Najbliższe szkoły średnie to II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, położone 1,5km od inwestycji, I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida, mieszące się 2km od inwestycji, a także Zespół Szkół Drzewnych zaledwie 15 min spacerem od PULSE. Ponadto w odległości 3km od inwestycji znajduje się Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z bogatą ofertą wydziałową wraz z Biblioteką Główną.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji PULSE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w bliskim pobliżu: Przychodnia Lekarska NZOZ Wzgórze Wolności w odległości 100m, Apteka w odległości 100m, Centrum Rehabilitacji w odległości 85m oraz wiele specjalistycznych gabinetów lekarskich o szerokim wachlarzu usług. Zaledwie 700m od inwestycji położone jest Centrum Medyczne LUX MED z bogatą ofertą medyczną. Bliskość szpitali takich jak: Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Jana Biziela (1,5km), Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego im. Tadeusza Browicza, Świętego Floriana (1,3km) czy Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego (3km) sprawia, iż inwestycja PULSE ma dostęp do bardzo zróżnicowanego wyboru wszelakiej opieki medycznej i zdrowotnej.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji PULSE składa się wiele punktów. Szczególnym atutem jest bliskość największego w Bydgoszczy centrum handlowego Zielone Arkady, znajdującego się w odległości 190m od inwestycji, w odległości 350m znajduje się sklep LIDL, w odległości 70 m znajdują się m.in. sklep z żywnością, Żabka, kwiaciarnia, fryzjer itp. Duży komfort to bliskość różnorodnych paczkomatów w odległości do 150m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji PULSE znajduje się m.in. Stadion Miejski KKP w odległości 600m, w odległości 230m znajduje się bieżnia/tor, w odległości 190m znajduje się siłownia, a także boisko do koszykówki (450m). Nowi mieszkańcy będą mogli zażywać pieszych wędrówek w płożonym zaledwie 700m od inwestycji Parku miejskim – Parku Wolności lub wypraw rowerowych wzdłuż bydgoskich bulwarów i nabrzeża Brdy.

Data publikacji: 18.12.2023
Data aktualizacji: 03.04.2024
PULSE Wzgórze Wolności logo

Adres biura sprzedaży:

Sokola 3/30, 85-172 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: