Skrajna 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skrajna, oferowane bezpośrednio przez

Mehoffera 32 Sp. z o.o.

Ząbki, ul. Skrajna 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 152 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Skrajna 15Skrajna 15

3 zdjęcia

Skrajna 15
Skrajna 15
Skrajna 15

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 258 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (79)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (120 miejsc) : 60 w garażu i 60 zewnętrznych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Inwestycja „Skrajna 15” zlokalizowana jest w południowej części miasta, gdzie przeważa zabudowa wielorodzinna. Jest to najdynamiczniej rozwijająca się część Ząbek, ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców nowych mieszkań.

„Skrajna 15” to kompleks 6 budynków wielorodzinnych z usługami w parterze zlokalizowany przy ulicy Skrajnej 15 w Ząbkach. W całym kompleksie znajdują się 93 mieszkania. W pierwszych 5 budynkach znajduje się od 11 do 13 lokali, w ostatnim 34. Dzięki temu, pomimo bliskości do centrum handlowego miasta, miejsce ma charakter kameralny. Uroku dodaje również las, który jest w bezpośrednim sąsiedztwie. W pobliżu nie znajdują się żadne drogi o dużym natężeniu ruchu i nie ma zabudowy mieszkaniowej przylegającej bezpośrednio do inwestycji. To wszystko sprawia, że miejsce sprzyja odpoczynkowi i pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Warto podkreślić, że mieszkania są idealnie dopasowane do potrzeb singli – kawalerki od 26 m2 oraz dużych rodzin – mieszkania do 85 m2 z pięcioma pokojami. Ponadto funkcjonalności dodają starannie przemyślane rozkłady mieszkań oraz funkcjonalne komórki.

Na terenie kompleksu znajduje się 120 miejsc postojowych, przy czym połowa w hali garażowej. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki dla autobusów lokalnych oraz warszawskiego ZTM. Tak dobrze rozwinięta infrastruktura sprawia, że najważniejsze punkty, takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły, apteki i sklepy spożywcze, są w zasięgu ręki.

Inwestycja Skrajna 15 znajduje się w Ząbkach, ul. Skrajna 15 (0.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Mehoffera 32 Sp. z o.o.

Inwestycja Skrajna 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Skrajna 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mehoffera 32 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (120 miejsc)

W inwestycji znajduje się 79 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Skrajna 15?

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skrajna 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1609 metrów od inwestycji Skrajna 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ząbki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Skrajna 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skrajna 15 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 362 m, American Kids Colleage w odległości 368 m, szkoła w odległości 417 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Skrajna 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LeczyMed - Stomatologia w odległości 606 m, LeczyMed w odległości 898 m, Mariposa Medica w odległości 990 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skrajna 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 198 m znajduje się Delikatesy Victoria, w odległości 353 m znajduje się Eurocash, w odległości 389 m znajduje się Marpol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skrajna 15 w odległości 610 m znajduje się basen, w odległości 689 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 941 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.01.2020
Data aktualizacji: 19.10.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: