Osiedle Leśny Kwiat IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Działkowa, oferowane bezpośrednio przez

JDM Deweloper Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Działkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Leśny Kwiat IVOsiedle Leśny Kwiat IV

7 zdjęć

Osiedle Leśny Kwiat IV
Osiedle Leśny Kwiat IV
Osiedle Leśny Kwiat IV
Osiedle Leśny Kwiat IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

PCV, okna 3-szybowe

Drzwi zewnętrzne

drzwi antywłamaniowe przystosowane do zabudowy jednorodzinnej.

Posadzka

cementowe.

Instalacje

-instalacja elektryczna (w tym trójfazowa do kuchni), -instalacja gazowa z doprowadzeniem do kotła oraz kuchni, -instalacja c.o. z kotłem oraz kaloryferami (możliwość wykonania ogrzewania podłogowego), -instalacja wodno-kanalizacyjna, -instalacja telewizyjna, -instalacja alarmowa, -instalacja kominkowa.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 2-3 miejsca postojowe zewnętrzne lub garaż w bryle budynku oraz 2 miejsca postojowe zewnętrzne
  • miejsca postojowe podziemne : Garaże w bryle budynku, dostępne opcjonalnie

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Leśny Kwiat IV logo

Osiedle Leśny Kwiat IV zostało zlokalizowane w rezydencjonalnej części Józefosławia koło Warszawy (graniczy z Piasecznem, Ursynowem oraz Konstancinem). Jest atrakcyjnie położone w otulinie Lasu Kabackiego i w pobliżu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Ogrodu Botanicznego PAN. Zaprojektowano na nim osiem zespołów budynków, na które składają się cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe. Łącznie oferujemy 64 mieszkania bezczynszowe, posiadające powierzchnię od od 75 m² do 102 m² (3 oraz 4-pokojowe).

Naszym celem w projektowaniu osiedla było stworzenie przyszłym mieszkańcom dużej przestrzeni do swobodnego życia oraz zapewnienie maksymalnej prywatności. Każdy lokal posiada indywidualne wejścia, oddzielne klatki schodowe, a także miejsca postojowe. Istnieje możliwość zaopatrzenia się we własny garaż, ,większość mieszkań posiada prywatne ogrody, które można samodzielnie zaaranżować i tym samym poczuć się jak w domu jednorodzinnym. Ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne rozmieszczenie wnętrz ułatwia codzienne funkcjonowanie. Prestiż józefosławskim mieszkaniom podnoszą znajdujące się w nich kominki.

Osiedle Leśny Kwiat IV położone jest w malowniczym miejscu - Józefosławiu, graniczącym z Warszawą i Lasem Kabackim, przy ulicy Grzybowej. Od ścisłego centrum Warszawy to zaledwie 12 kilometrów. Osiedle znajduje się na obszarze niepodatnym na podtopienia oraz zalania. W pobliżu inwestycji znajduje się teren Lasu Kabackiego, który położony jest na płaskim terenie urozmaiconym we wschodniej części wzniesieniami pochodzenia wydmowego. Jest to idealny obszar do spacerów zarówno latem jak i zimą, a także rezerwuar świeżego powietrza dla otaczających osiedli mieszkaniowych oraz miejsce wypoczynku, rekreacji i edukacji

Inwestycja Osiedle Leśny Kwiat IV znajduje się w Józefosławiu, ul. Działkowa (0.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez JDM Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Leśny Kwiat IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Leśny Kwiat IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JDM Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Leśny Kwiat IV?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Leśny Kwiat IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 867 metrów od inwestycji Osiedle Leśny Kwiat IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Głowackiego 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Leśny Kwiat IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 594 m znajduje się Żabka, w odległości 847 m znajduje się Mini Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leśny Kwiat IV w odległości 439 m znajduje się basen, w odległości 535 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 579 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: