Millanova Apartments

2 zdjęcia

Millanova Apartments

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Millanova Apartments dostępnych jest 91 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (91)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • pompa ciepła

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 91 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 99 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 750 do 14 650 zł.

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję ubezpieczeniową.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Millanova Apartments znajduje się 28 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Apartamenty od dewelopera w dzielnicy Wilanów to idealne miejsce dla osób, które tęsknią za spokojem i kontaktem z przyrodą. Jak wiadomo, życie w gwarnej stolicy bywa dość uciążliwe dla wszystkich, którzy lubią ciszę. Na szczęście nawet w Warszawie można znaleźć zaciszne enklawy, w których czas płynie wolniej. Jedną z nich jest osiedle Millanova, w którym wypoczniesz od metropolitarnego zgiełku i zapomnisz, że zaledwie kilka ulic dalej toczy się zwyczajne wielkomiejskie życie.

Nazwa osiedla Millanova została zaczerpnięta z historii najstarszej osady w okolicach Warszawy, czyli Wilanowa. Dzieje dzielnicy sięgają początków XIV wieku. Dzisiejsza nazwa pojawiła się jednak kilkaset lat później. Co ciekawe najwcześniejsze ślady osadnictwa pochodzą z okresu pomiędzy 150 – 50 r. p.n.e.

Osada w Milanowie miała różnych i niezwykle słynnych właścicieli – Milanowscy, Leszczyńscy, Krzyccy czy w końcu król Jan III Sobieski! Ten ostatni stworzył pałac o nazwie Villa Nova, od której dzielnica przejęła nazwę. Wśród późniejszych właścicieli Wilanowa znalazły się rodziny Czartoryskich i Potockich.

Millanova to miejsce gdzie z jednej strony dbamy o prywatność mieszkańców, a z drugiej zachęcamy ich do integracji i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zielone alejki, strefa relaksu stworzona w eko stylu, miejsce do wspólnego spędzania czasu czy plac zabaw dedykowany dla najmłodszych mieszkańców to detale, które czynią Millanovą klimatyczną enklawą.

Inwestycja Millanova Apartments znajduje się na Powsinie, ul. Zapłocie 160 (12.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Millanova Apartments.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Millanova Apartments w sprzedaży jest 91 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 99 metrów kwadratowych, w cenie od 12 750 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 40 do 42 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 46 do 56 m2 (28 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 84 m2 (42 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 78 do 99 m2 (19 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Millanova Apartments przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Millanova to miejsce, które docenią miłośnicy luksusu i bliskiego sąsiedztwa natury, którzy jednocześnie chcą mieć miejskie wygody na wyciagnięcie ręki. Inwestycja jest realizowana przy ul. Łukasza Drewny w najbardziej pożądanej części stolicy – w Wilanowie. Wilanowski Pałac to kulturalne serce dzielnicy. Oprócz muzeum, pięknych ogrodów, królewskiego ogrodu światła organizowane są tu liczne wystawy, koncerty, spektakle plenerowe, warsztaty oraz spacery tematyczne. Dla osób, które poszukują wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku Las Kabacki będzie idealnym miejscem. Piękny leśny rezerwat zachęca do rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych. Miłośnicy joggingu i nordicwalkingu docenią piękną scenerię leśnych szlaków. Royal Wilanów to centrum biznesowe, które ma również wiele do zaaferowania mieszkańcom. W jednym miejscu znajdziemy sklepy, punkty usługowe, restauracje idealne na rodzinny obiad. W Royal Wilanów nie brakuje również ciekawych wydarzeń kulturalnych jak pikniki tematyczne dla dzieci czy koncerty. Wyjątkowe miejsce na mapie Wilanowa, które przyciąga tłumy to właśnie Ogród Botaniczny. Praktycznie przez cały rok możemy podziwiać tu przepiękną roślinność i kwiaty. Nie brakuje też dodatkowych atrakcji, jak spacery z przewodnikiem czy koncerty Park Kultury położony jest w południowej części Warszawy na granicy Ursynowa i Wilanowa. Teren Parku liczy 50 hektarów i idealnym miejscem do spacerów. Na mieszkańców czeka również szereg atrakcji m.in basen odkryty, korty tenisowe, kręgielnia, park linowy, boiska sportowe, plac zabaw, domki, wypożyczalnia sprzętów letnich i zimowych, sauna, siłownia.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Millanova Apartments?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Millanova Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Millanova Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiedeńska 01.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Millanova Apartments w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.11.2022
Data aktualizacji: 01.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Powsinie

Oferty na Powsinie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: