Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Millanova Apartments

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Zapłocie, oferowane bezpośrednio przez

Millanova Apartments

Warszawa, Wilanów, Powsin, ul. Zapłocie 160

Ceny od: 13 900 zł/m2
Millanova ApartmentsMillanova Apartments

2 zdjęcia

Millanova Apartments
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

51 - 96/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Kabaty - 2100 m

Przystanek Autobusowy - 117 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 2 placówki edukacyjne, 4 kawiarnie i restauracje, 4 sklepy, 5 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
 • pompa ciepła

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 40 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 51 do 96 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Zgodnie z harmonogramem

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję ubezpieczeniową

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Millanova Apartments znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Apartamenty od dewelopera w dzielnicy Wilanów to idealne miejsce dla osób, które tęsknią za spokojem i kontaktem z przyrodą. Jak wiadomo, życie w gwarnej stolicy bywa dość uciążliwe dla wszystkich, którzy lubią ciszę. Na szczęście nawet w Warszawie można znaleźć zaciszne enklawy, w których czas płynie wolniej. Jedną z nich jest osiedle Millanova, w którym wypoczniesz od metropolitarnego zgiełku i zapomnisz, że zaledwie kilka ulic dalej toczy się zwyczajne wielkomiejskie życie.

Nazwa osiedla Millanova została zaczerpnięta z historii najstarszej osady w okolicach Warszawy, czyli Wilanowa. Dzieje dzielnicy sięgają początków XIV wieku. Dzisiejsza nazwa pojawiła się jednak kilkaset lat później. Co ciekawe najwcześniejsze ślady osadnictwa pochodzą z okresu pomiędzy 150 – 50 r. p.n.e.

Osada w Milanowie miała różnych i niezwykle słynnych właścicieli – Milanowscy, Leszczyńscy, Krzyccy czy w końcu król Jan III Sobieski! Ten ostatni stworzył pałac o nazwie Villa Nova, od której dzielnica przejęła nazwę. Wśród późniejszych właścicieli Wilanowa znalazły się rodziny Czartoryskich i Potockich.

Millanova to miejsce gdzie z jednej strony dbamy o prywatność mieszkańców, a z drugiej zachęcamy ich do integracji i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zielone alejki, strefa relaksu stworzona w eko stylu, miejsce do wspólnego spędzania czasu czy plac zabaw dedykowany dla najmłodszych mieszkańców to detale, które czynią Millanovą klimatyczną enklawą.

Inwestycja Millanova Apartments znajduje się na Powsinie, ul. Zapłocie 160 (12.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Millanova Apartments.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Millanova Apartments w sprzedaży jest 40 nowych mieszkań o powierzchni od 51 do 96 metrów kwadratowych , w cenie od 13 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Millanova Apartments przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Millanova to miejsce, które docenią miłośnicy luksusu i bliskiego sąsiedztwa natury, którzy jednocześnie chcą mieć miejskie wygody na wyciagnięcie ręki. Inwestycja jest realizowana przy ul. Łukasza Drewny w najbardziej pożądanej części stolicy – w Wilanowie.

Wilanowski Pałac to kulturalne serce dzielnicy. Oprócz muzeum, pięknych ogrodów, królewskiego ogrodu światła organizowane są tu liczne wystawy, koncerty, spektakle plenerowe, warsztaty oraz spacery tematyczne.

Dla osób, które poszukują wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku Las Kabacki będzie idealnym miejscem. Piękny leśny rezerwat zachęca do rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych. Miłośnicy joggingu i nordicwalkingu docenią piękną scenerię leśnych szlaków.

Royal Wilanów to centrum biznesowe, które ma również wiele do zaaferowania mieszkańcom. W jednym miejscu znajdziemy sklepy, punkty usługowe, restauracje idealne na rodzinny obiad. W Royal Wilanów nie brakuje również ciekawych wydarzeń kulturalnych jak pikniki tematyczne dla dzieci czy koncerty.

Wyjątkowe miejsce na mapie Wilanowa, które przyciąga tłumy to właśnie Ogród Botaniczny. Praktycznie przez cały rok możemy podziwiać tu przepiękną roślinność i kwiaty. Nie brakuje też dodatkowych atrakcji, jak spacery z przewodnikiem czy koncerty

Park Kultury położony jest w południowej części Warszawy na granicy Ursynowa i Wilanowa. Teren Parku liczy 50 hektarów i idealnym miejscem do spacerów. Na mieszkańców czeka również szereg atrakcji m.in basen odkryty, korty tenisowe, kręgielnia, park linowy, boiska sportowe, plac zabaw, domki, wypożyczalnia sprzętów letnich i zimowych, sauna, siłownia.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Millanova Apartments?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Millanova Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2100 metrów od inwestycji Millanova Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kabaty.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Millanova Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Millanova Apartments znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Moje Cudowne Lata w odległości 739 m, przedszkole w odległości 792 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Millanova Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 771 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Millanova Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 266 m znajduje się RAJ Maria Cydejko, w odległości 409 m znajduje się Ann-Mar, w odległości 580 m znajduje się u Kowala.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Millanova Apartments w odległości 390 m znajduje się boisko / kort, w odległości 402 m znajduje się boisko / kort, w odległości 442 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.11.2022
Data aktualizacji: 02.04.2024
Millanova Apartments logo

Millanova Apartments

Adres biura sprzedaży:

ul. Zapłocie 160 , 02-100 Warszawa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023