Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 40,58 m² - numer B.54

Oferta archiwalna

Błonie, ul. Lesznowska 11Inwestycja: Apartamenty Nad Stawami IIDeweloper: Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Apartamenty Nad Stawami II lub inne propozycje w Błoniu

Apartamenty Nad Stawami II

3 zdjęcia

Apartamenty Nad Stawami II

Najbliższe inwestycje

Termin oddania:
1 kw. 2023
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
40,58 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
wschód, północ
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (15 miejsc): miejsca ogólnodostępne, nie do zakupu
  • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc): zakup nieobowiązkowy; miejsca pojedyncze 30 tyś., miejsca rodzinne 50 tyś.; można kupić więcej niż jedno miejsce
Komórki lokatorskie
dostępne (26): wielkość: od 2,2 m2 do 9 m2; obowiązek zakupu tylko w sytuacji kiedy box znajduje się za miejscem parkingowym lub obok niego. Cena od 5.500 do 18.000 zł
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się staw
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
podpisanie umowy rezerwacyjnej i zapłacenie w przeciągu 5 dni opłaty rezerwacyjnej.
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Nad Stawami II

Transport

Przystanek autobusowy - 350 m

Sklepy

Intermarche - 440 m

Edukacja

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Akolada w Błoniu - 500 m

Sport

Olimp - 160 m

Mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać z wielu udogodnień i atrakcji, jakie oferuje bliższa i dalsza okolica. W pobliżu znajdują się stawy miejskie ,,Glinianki” z plażą i boiskiem do siatkówki, które zachęca do aktywności fizycznej i czynnego odpoczynku na łonie natury. W odległości 500 m znajduje się sklep spożywczy, zaś w odległości 1,4 km dwujęzyczna szkoła podstawowa i przedszkole. Dzięki autostradzie A-2 dojazd do Warszawy zajmuje tylko 20 min., zaś dojazd pociągiem – ok. 30 min. Atrakcją Błonia jest specjalnie zaprojektowany park miejski “Bajka”, zaspokajający potrzeby mieszkańców w różnym wieku w zakresie sportu i rekreacji. W pobliżu znajdują się też Park Rozrywki Julinek (13 min. samochodem), Puszcza Kampinoska (15 min.) i Żelazowa Wola (25 min.). Najbliższe galerie handlowe to Nowa Stacja w Pruszkowie (20 min.) i Wola Park (30 min.). Dojazd do lotniska Chopina zajmuje 30 min., zaś do Modlina 35 min.

Błonie to miasto znajdujące się w granicach województwa mazowieckiego, położone w powiecie warszawskim zachodnim. Na terenie miasta znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass. Znajdują się tam liczne hale magazynowe, między innymi: ProLogis, Panattoni, FM Logistic i Metropol Group. Atutem miasta jest znajdujący się w pobliżu Kampinoski Park Narodowy - idealne miejsce do wypoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Nad Stawami II w Błoniu, ul. Lesznowska 11 (16.1 km od Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 134 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 11 ofert o powierzchni od 41 do 68 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Apartamenty Nad Stawami II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.54 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, północ.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweBalkon

Odpowiadając na potrzeby rynku zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży drugi etap naszej inwestycji. Wyróżnia się on tymi samymi atutami, które zyskały uznanie klientów w etapie pierwszym.

W dwóch czterokondygnacyjnych apartamentowcach znajdzie się łącznie 134 lokali (od jednego do trzypokojowych) o zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do ponad 122 m2 i funkcjonalnych układach przestrzennych. Będzie je można dodatkowo modyfikować, ponieważ ścianki działowe nadawać się będą do demontażu.

Na parterze zaprojektowano 9 lokali usługowych, które mają na celu uatrakcyjnić i polepszyć komfort życia mieszkańców. Przed budynkiem wzdłuż ulicy Lesznowskiej zaplanowaliśmy15 ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Na kondygnacji -1 znajdować się będzie parking podziemny z miejscami pojedynczymi i rodzinnymi. Zaprojektowane są tam również boxy o powierzchniach od 2 do 9 m2.

Naszym klientom oferujemy, jak zawsze, bogate możliwości wyboru. W ofercie będą mieszkania z salonem i aneksem kuchennym lub z wydzieloną kuchnią, każde z jednym lub dwoma balkonami. Atrakcyjną nowością będzie to, iż lokale na ostatnim 3 piętrze będą posiadały antresolę, którą będzie można zaaranżować w zależności od potrzeb. Mieszkańcy lokali parterowych będą mogli zażywać relaksu we własnych ogródkach.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Nad Stawami II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 25.06.2021
Data aktualizacji: 17.01.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: