Apartamenty Nad Stawami II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lesznowska, oferowane bezpośrednio przez

Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.

Błonie, ul. Lesznowska 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 276 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Nad Stawami II

3 zdjęcia

Apartamenty Nad Stawami II
Apartamenty Nad Stawami II
Apartamenty Nad Stawami II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (26): wielkość: od 2,2 m2 do 9 m2; obowiązek zakupu tylko w sytuacji kiedy box znajduje się za miejscem parkingowym lub obok niego. Cena od 5.500 do 18.000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc) : zakup nieobowiązkowy; miejsca pojedyncze 25 tyś., miejsca rodzinne 40 tyś.; można kupić więcej niż jedno miejsce
  • miejsca postojowe naziemne (15 miejsc) : miejsca ogólnodostępne, nie do zakupu

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

Odpowiadając na potrzeby rynku zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży drugi etap naszej inwestycji. Wyróżnia się on tymi samymi atutami, które zyskały uznanie klientów w etapie pierwszym.

W dwóch czterokondygnacyjnych apartamentowcach znajdzie się łącznie 120 lokali (od jednego do czteropokojowych) o zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do ponad 105 m2 i funkcjonalnych układach przestrzennych. Będzie je można dodatkowo modyfikować, ponieważ ścianki działowe nadawać się będą do demontażu.

Na parterze zaprojektowano 9 lokali usługowych, które mają na celu uatrakcyjnić i polepszyć komfort życia mieszkańców. Przed budynkiem wzdłuż ulicy Lesznowskiej zaplanowaliśmy 15 ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Na kondygnacji -1 znajdować się będzie parking podziemny z miejscami pojedynczymi i rodzinnymi. Zaprojektowane są tam również boxy o powierzchniach od 2 do 9 m2.

Naszym klientom oferujemy, jak zawsze, bogate możliwości wyboru. W ofercie będą mieszkania z salonem i aneksem kuchennym lub z wydzieloną kuchnią, każde z jednym lub dwoma balkonami. Atrakcyjną nowością będzie to, iż lokale na ostatnim 3 piętrze będą posiadały antresolę, którą będzie można zaaranżować w zależności od potrzeb. Mieszkańcy lokali parterowych będą mogli zażywać relaksu we własnych ogródkach.

Rozpoczęcie budowy budynku A to czerwiec 2022r., a zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2023r.

Zakończenie budowy budynku B planowane jest na II kwartał 2023r.

W budynku A będzie 49 mieszkań od 39 do 105 m2 (2, 3 i 4 pokojowe).

44 miejsca w garażu podziemnym w cenie 25 000 zł oraz 5 miejsc rodzinnych (podwójnych) w cenie 40 000 zł.

W garażu podziemnym dostępne komórki lokatorskie (18 szt.) o powierzchni od 2 do 4,5 m2, oraz 4 boxy o pow. 4,1 m2 do 5,00 m2.

Na parterze dostępne 2 komórki lokatorskie o metrażu 2,23 i 2,86 m2.

Inwestycja Apartamenty Nad Stawami II znajduje się w Błoniu, ul. Lesznowska 11 (16.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Apartamenty Nad Stawami II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nad Stawami II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (15 miejsc)

W inwestycji znajduje się 26 komórek lokatorskich wielkość: od 2,2 m2 do 9 m2; obowiązek zakupu tylko w sytuacji kiedy box znajduje się za miejscem parkingowym lub obok niego. Cena od 5.500 do 18.000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać z wielu udogodnień i atrakcji, jakie oferuje bliższa i dalsza okolica. W pobliżu znajdują się stawy miejskie ,,Glinianki” z plażą i boiskiem do siatkówki, które zachęca do aktywności fizycznej i czynnego odpoczynku na łonie natury. W odległości 500 m znajduje się sklep spożywczy, zaś w odległości 1,4 km dwujęzyczna szkoła podstawowa i przedszkole. Dzięki autostradzie A-2 dojazd do Warszawy zajmuje tylko 20 min., zaś dojazd pociągiem – ok. 30 min.

Atrakcją Błonia jest specjalnie zaprojektowany park miejski “Bajka”, zaspokajający potrzeby mieszkańców w różnym wieku w zakresie sportu i rekreacji. W pobliżu znajdują się też Park Rozrywki Julinek (13 min. samochodem), Puszcza Kampinoska (15 min.) i Żelazowa Wola (25 min.).

Najbliższe galerie handlowe to Nowa Stacja w Pruszkowie (20 min.) i Wola Park (30 min.). Dojazd do lotniska Chopina zajmuje 30 min., zaś do Modlina 35 min.

Błonie to miasto znajdujące się w granicach województwa mazowieckiego, położone w powiecie warszawskim zachodnim. Na terenie miasta znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass. Znajdują się tam liczne hale magazynowe, między innymi: ProLogis, Panattoni, FM Logistic i Metropol Group. Atutem miasta jest znajdujący się w pobliżu Kampinoski Park Narodowy - idealne miejsce do wypoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II?

Miejscowość zlokalizowana jest w odległości zaledwie 18 kilometrów od od Warszawy. Przebiegają przez nią: droga krajowa 92 oraz DW 579 i DW 720.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1745 metrów od inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Błonie tor 3.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 407 m, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Błoniu w odległości 606 m, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Błoniu w odległości 931 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Nad Stawami II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne w Błoniu w odległości 673 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 728 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 837 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Nad Stawami II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 407 m znajduje się Intermarché, w odległości 577 m znajduje się Netto, w odległości 616 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II w odległości 130 m znajduje się Olimp, w odległości 166 m znajduje się boisko / kort, w odległości 175 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.09.2020
Data aktualizacji: 08.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: