Apartamenty Nad Stawami

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMazdom Sp. z o.o. Sp. k.

Ceny od: 5 600 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nad Stawami dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
56
2
38,76 m²
Parter
26
3
68,76 m²
Parter
51
3
72,54 m²
Parter
58
3
72,54 m²
1
66
3
72,54 m²
2
35
3
65,96 m²
3

Opis Inwestycji

Apartamenty Nad Stawami to nowa inwestycja w Błoniu zlokalizowana na ul. Lesznowskiej 11, charakteryzująca się nowoczesną bryłą budynku, w którym standard wyprzedza oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W 3-piętrowym budynku zaprojektowano 81 mieszkań o przemyślanych rozkładach i powierzchni od 37 do 74 m2. Do mieszkań na parterze przylegają indywidualne ogródki, natomiast do lokali na wyższych kondygnacjach przynależą sprzyjające relaksowi balkony.Mieszkańcy mają do dyspozycji podziemne miejsca parkingowe oraz wewnętrzny dziedziniec z zielenią i małą architekturą.

Inwestycja Apartamenty Nad Stawami znajduje się w Błoniu, ul. Lesznowska 11 (16.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Mazdom Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Apartamenty Nad Stawami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nad Stawami pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 39 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 do 73 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 39 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 600 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Nad Stawami

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się mnóstwo miejsc do wypoczynku jak i aktywnego spędzania czasu, takich jak: Park Bajka, w którym znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, sala zabaw, siłownia i fitness, basen (w budowie). Osiedle znajduje się w bliskiej odległości od szkoły podstawowej – 1,8 km, punktu przedszkolnego – 400 m., stacji PKP- 2 km, wlotu na autostradę A2 łączącą Warszawę z Poznaniem - 7km. Ulica Lesznowska 11 to doskonały adres dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury. Naszą inwestycje otaczają malownicze stawy, gdzie wieczorne zachody słońca są ukojeniem po ciężkim dniu. Okolicę charakteryzuje dużo zieleni, cisza i spokój. Apartamenty Nad Stawami położone są zaledwie 20 minut od tętniącej życiem stolicy, dzięki czemu mieszkańcy mają ułatwiony dostęp do uroków miasta ale mogą także szybko uciec poza jego granice w poszukiwaniu wytchnienia.

Błonie to miasto znajdujące się w granicach województwa mazowieckiego, położone w powiecie warszawskim zachodnim. Na terenie miasta znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass. Znajdują się tam liczne hale magazynowe, między innymi: ProLogis, Panattoni, FM Logistic i Metropol Group. Atutem miasta jest znajdujący się w pobliżu Kampinoski Park Narodowy - idealne miejsce do wypoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Miejscowość zlokalizowana jest w odległości zaledwie 18 kilometrów od od Warszawy. Przebiegają przez nią: droga krajowa 92 oraz DW 579 i DW 720.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nad Stawami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Apartamenty Nad Stawami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Akolada w Błoniu w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Nad Stawami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Intermarche.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami w odległości 160 m znajduje się Olimp, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.09.2020

Data aktualizacji: 15.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie