Apartamenty Nad Stawami II

3 zdjęcia

Apartamenty Nad Stawami II
Apartamenty Nad Stawami II
Apartamenty Nad Stawami II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nad Stawami II dostępne są 42 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (42)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada (26): wielkość: od 2,2 m2 do 9 m2; obowiązek zakupu tylko w sytuacji kiedy box znajduje się za miejscem parkingowym lub obok niego. Cena od 5.500 do 18.000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (15 miejsc): miejsca ogólnodostępne, nie do zakupu.
 • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc): zakup nieobowiązkowy; miejsca pojedyncze 30 tyś., miejsca rodzinne 50 tyś.; można kupić więcej niż jedno miejsce.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 42 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 105 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 8 450 zł.

Opis płatności:

pierwsza płatność następuje po podpisaniu um. rezerwacyjnej (10 tyś) na poczet mieszkania (2 tyś) na poczet boxu i 2 tyś na poczet m. parkingowego płatne w przeciągu 5 dni od podpisania umowy. reszta płatności rozłożona na 6 części. harmonogram powiązany z postępami prac na budowie..

Warunki rezerwacji:

podpisanie umowy rezerwacyjnej i zapłacenie w przeciągu 5 dni opłaty rezerwacyjnej..

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Odpowiadając na potrzeby rynku zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży drugi etap naszej inwestycji. Wyróżnia się on tymi samymi atutami, które zyskały uznanie klientów w etapie pierwszym.

W dwóch czterokondygnacyjnych apartamentowcach znajdzie się łącznie 120 lokali (od jednego do czteropokojowych) o zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do ponad 105 m2 i funkcjonalnych układach przestrzennych. Będzie je można dodatkowo modyfikować, ponieważ ścianki działowe nadawać się będą do demontażu.

Na parterze zaprojektowano 9 lokali usługowych, które mają na celu uatrakcyjnić i polepszyć komfort życia mieszkańców. Przed budynkiem wzdłuż ulicy Lesznowskiej zaplanowaliśmy 15 ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Na kondygnacji -1 znajdować się będzie parking podziemny z miejscami pojedynczymi i rodzinnymi. Zaprojektowane są tam również boxy o powierzchniach od 2 do 9 m2.

Naszym klientom oferujemy, jak zawsze, bogate możliwości wyboru. W ofercie będą mieszkania z salonem i aneksem kuchennym lub z wydzieloną kuchnią, każde z jednym lub dwoma balkonami. Atrakcyjną nowością będzie to, iż lokale na ostatnim 3 piętrze będą posiadały antresolę, którą będzie można zaaranżować w zależności od potrzeb. Mieszkańcy lokali parterowych będą mogli zażywać relaksu we własnych ogródkach.

Rozpoczęcie budowy budynku A to czerwiec 2022r., a zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2023r.

Zakończenie budowy budynku B planowane jest na IV kwartał 2022r.

W budynku A będzie 49 mieszkań od 39 do 105 m2 (2, 3 i 4 pokojowe).

44 miejsca w garażu podziemnym w cenie 30 000 zł oraz 5 miejsc rodzinnych (podwójnych) w cenie 50 000 zł.

W garażu podziemnym dostępne komórki lokatorskie (18 szt.) o powierzchni od 2 do 4,5 m2, oraz 4 boxy o pow. 4,1 m2 do 5,00 m2.

Na parterze dostępne 2 komórki lokatorskie o metrażu 2,23 i 2,86 m2.

Inwestycja Apartamenty Nad Stawami II znajduje się w Błoniu, ul. Lesznowska 11 (16.1 km od Warszawy), jest realizowana przez Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nad Stawami II w sprzedaży 42 nowe mieszkania o powierzchni od 39 do 105 metrów kwadratowych, w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 71 m2 (28 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 71 m2 (8 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 105 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (15 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (71 miejsc)

W inwestycji znajduje się 26 komórek lokatorskich wielkość: od 2,2 m2 do 9 m2; obowiązek zakupu tylko w sytuacji kiedy box znajduje się za miejscem parkingowym lub obok niego. Cena od 5.500 do 18.000 zł.

Lokalizacja inwestycji

Mieszkańcy osiedla będą mogli skorzystać z wielu udogodnień i atrakcji, jakie oferuje bliższa i dalsza okolica. W pobliżu znajdują się stawy miejskie ,,Glinianki” z plażą i boiskiem do siatkówki, które zachęca do aktywności fizycznej i czynnego odpoczynku na łonie natury. W odległości 500 m znajduje się sklep spożywczy, zaś w odległości 1,4 km dwujęzyczna szkoła podstawowa i przedszkole. Dzięki autostradzie A-2 dojazd do Warszawy zajmuje tylko 20 min., zaś dojazd pociągiem – ok. 30 min. Atrakcją Błonia jest specjalnie zaprojektowany park miejski “Bajka”, zaspokajający potrzeby mieszkańców w różnym wieku w zakresie sportu i rekreacji. W pobliżu znajdują się też Park Rozrywki Julinek (13 min. samochodem), Puszcza Kampinoska (15 min.) i Żelazowa Wola (25 min.). Najbliższe galerie handlowe to Nowa Stacja w Pruszkowie (20 min.) i Wola Park (30 min.). Dojazd do lotniska Chopina zajmuje 30 min., zaś do Modlina 35 min.

Błonie to miasto znajdujące się w granicach województwa mazowieckiego, położone w powiecie warszawskim zachodnim. Na terenie miasta znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass. Znajdują się tam liczne hale magazynowe, między innymi: ProLogis, Panattoni, FM Logistic i Metropol Group. Atutem miasta jest znajdujący się w pobliżu Kampinoski Park Narodowy - idealne miejsce do wypoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Miejscowość zlokalizowana jest w odległości zaledwie 18 kilometrów od od Warszawy. Przebiegają przez nią: droga krajowa 92 oraz DW 579 i DW 720.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Błonie Olymp.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Akolada w Błoniu w odległości 500 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Stawami II w odległości 160 m znajduje się Olimp, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.09.2020
Data aktualizacji: 15.11.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Błoniu

Oferty w Błoniu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: