Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. logo

Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. to jedna z 7 064 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. .

W swojej ofercie deweloper Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 40 m² do 105 m².
 • Lokale użytkowe na sprzedaż o metrażu 117 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Apartamenty Nad Stawami II.Lokale użytkowe znajdują się w inwestycji: Apartamenty Nad Stawami II.Każda inwestycja Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 30 nieruchomości w województwie mazowieckim.

W celu uzyskania informacji o inwestycjach skontaktuj się z Mazdom Sp. z o.o. Sp. k..

Posiadamy w sprzedaży 30 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Apartamenty Nad Stawami II
  4 kw. 2023
  Odpowiadając na potrzeby rynku zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży drugi etap naszej inwestycji. Wyróżnia się on tymi samymi atutami, które zyskały uznanie klientów w etapie pierwszym.W dwóch czterokondygnacyjnych apartamentowcach znajdzie się łącznie 120 lokali (od jednego do czteropokojowych) o zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do ponad 105 m2 i funkcjonalnych układach przestrzennych. Będzie je można dodatkowo modyfikować, ponieważ ścianki działowe nadawać się będą do demontażu.Na parterze zaprojektowano 9 lokali usługowych, które mają na celu uatrakcyjnić i polepszyć komfort życia mieszkańców. Przed budynkiem wzdłuż ulicy Lesznowskiej zaplanowaliśmy 15 ogólnodostępnych miejsc postojowych.Na kondygnacji -1 znajdować się będzie parking podziemny z miejscami pojedynczymi i rodzinnymi. Zaprojektowane są tam również boxy o powierzchniach od 2 do 9 m2.Naszym klientom oferujemy, jak zawsze, bogate możliwości wyboru. W ofercie będą mieszkania z salonem i aneksem kuchennym lub z wydzieloną kuchnią, każde z jednym lub dwoma balkonami. Atrakcyjną nowością będzie to, iż lokale na ostatnim 3 piętrze będą posiadały antresolę, którą będzie można zaaranżować w zależności od potrzeb. Mieszkańcy lokali parterowych będą mogli zażywać relaksu we własnych ogródkach.Rozpoczęcie budowy budynku A to czerwiec 2022r., a zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2023r.Zakończenie budowy budynku B planowane jest na II kwartał 2023r.W budynku A będzie 49 mieszkań od 39 do 105 m2 (2, 3 i 4 pokojowe).44 miejsca w garażu podziemnym w cenie 25 000 zł oraz 5 miejsc rodzinnych (podwójnych) w cenie 40 000 zł.W garażu podziemnym dostępne komórki lokatorskie (18 szt.) o powierzchni od 2 do 4,5 m2, oraz 4 boxy o pow. 4,1 m2 do 5,00 m2.Na parterze dostępne 2 komórki lokatorskie o metrażu 2,23 i 2,86 m2.

  Apartamenty Nad Stawami II

  od 7 000 zł/m2
  ul. Lesznowska 11 , Błonie(16.1 km od Warszawy)
  Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.

Nowe lokale użytkowe

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Mazdom Sp. z o.o. Sp. k. logo
Mazdom Sp. z o.o. Sp. k.
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: